Reservation

Therapeutic stay

Min. 3 noci
Platnosť: -


Terapia so zvieratkami má blahodarné účinky na deti aj dospelých. Pomáha pri poruchách reči, učenia, sústredenia alebo jemnej motoriky, no vhodná je i pri postihnutiach pohybového aparátu, pri autizme alebo pri mentálnych a duševných poruchách. Preto sme pre všetkých, ktorí by radi vyskúšali takúto terapiu, pripravili špeciálny 4-dňový pobytový balík s bohatým terapeutickým programom.

Klientom sprostredkujeme každý deň živý kontakt s koníkmi, psíkmi alebo zvieratkami z našej farmy.

V rámci animoterapie prihliadame na druh zvieratka, ku ktorému klient inklinuje a s týmto zvieratkom bude v kontakte. Animoterapia je výborným prvkom pre rozvoj osobnosti. Pomáha pri budovaní sebavedomia, prekonávaní strachu a fóbií a posilňuje zodpovednosť za vlastné konanie aj za živého tvora, s ktorým spolupracujeme. Podporuje sebaovládanie a komunikáciu, potláča náladovosť a rozvíja pozornosť jednotlivca. Počas canisterapie, ktorá podľa schopností klienta trvá 30 až 45 minút, sa naši terapeuti môžu venovať polohovaniu tela pacienta, alebo edukačným aktivitám. Pri hippoterapii sú jednotlivé cvičenia prispôsobené kondícii a možnostiam klienta. Hippoterapia prebieha v zastrešenej jazdeckej hale, takže počasie ju nijako neobmedzuje. Počas všetkých cvičení a aktivít so zvieratkami je prítomný terapeut. Pred začiatkom terapie sa s klientom dohodneme, ktoré terapeutické prvky budeme počas pobytu využívať. Taktiež Vám vieme s ich výberom poradiť.


Terapeutický pobyt zahŕňa:

Cena pobytu 

Cenu pobytu si môžete dohodnúť individuálne v závislosti od dĺžky pobytu a počtu osôb na čísle 0907 812 327 alebo na adrese villabetula@villabetula.sk.


Upozornenie


Ostatné bonusy

V prípade, ak máte k Hippo- a canisterapeutickému pobytu akékoľvek otázky, alebo ak máte záujem o pobyt pre viac, prípadne menej osôb, prosíme, keby ste nás kontaktovali na čísle 0907 812 327 alebo na e-mailovej adrese villabetula@villabetula.sk. Radi Vám poskytneme osobné konzultácie a poradíme s výberom. V prípade potreby Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku, aby ste si u nás mohli užiť príjemný pobyt presne podľa Vašich predstáv. Určite pre Vás nájdeme riešenie, ktoré Vám sadne na mieru :-)


Rezervačný formulár