Reservation

Rating

* Required fields to send the evaluation form.

29.08.2016 15:54:36 Maja

Veľmi pekne ďakujeme za pobyt v kempe. Všetko bolo super, atrakcie pre deti, a ani dospelí sme sa nenudili. V reštaurácii nám veľmi chutilo. Páči sa mi, že tam nie je na výber veľa druhov jedál, ale všetci sme si vybrali, hlavne naša dcéra :-) Villa Betula nebol náš cieľ, no boli sme veľmi milo prekvapení. Ďakujeme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
26.08.2016 09:20:40 Miroslava Sirkova

Chcela by som sa poďakovať za príjemný pobyt v mobilnom domčeku. Prvý deň sme boli nadšení. Postupne sme sa ocitali aj v situáciách, kedy sme boli nespokojní. Prvá vec, čo by som zmenila, je premiestniť tých híkajúcich oslíkov na druhú stranu k mini farme (alebo ešte ďalej). Cez deň to človek tak tragicky nevníma, ale noci boli kvôli tomu hrozné. Deti to vyslovene vystrašilo, kým si na to zvykli. Neskôr sa nebáli, ale všetkých nás to v pravidelných intervaloch budilo a rozčuľovalo. Druhá vec: chcete byť rezort priateľský k deťom... Nuž uvítala by som, keby na večeru bol deťom dopriaty pitný režim tak, ako na raňajky ten čajík z čapovacej kanvy. A čo sa teda podľa mňa úplne nehodí na vašu cenovú kategóriu je ten bordel pod stolami. Toto som nezažila ešte. Pri raňajkách, pri večeri, aj na obed boli sústavne pod stolami zvyšky z jedla. Chápem, že keď sa tam stravujú malé deti, tak to jedlo na zem popadá. Ale keď sa prestiera stôl pre ďalších zákazníkov, tak by malo byť normálne to pod stolom aj vyzametať. Rovnako by ste si mali dať pozor aj na čistotu chodníkov a cestičiek. Konské výkaly na cestičke k domčekom dva dni neodpratané. Dospelý sa tomu uhne, ale dieťa, keď odbieha, nedáva pozor. Inak personál milý, jedlo výborné, atrakcie super. Dobrá myšlienka to je - celý tento rezort pre rodiny. Len tie ceny... Už to tu bolo niekoľkokrát písané... Ceny sú prehnané. To prostredie reštaurácie nie je adekvátne cenám. Tak snáď budete považovať túto kritiku za užitočnú a snáď som neurazila. Prajem spokojných zákazníkov.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
26.08.2016 08:11:15 Beata Pravotiakova

Veľmi pekne ďakujeme za príjemnú dovolenku, ktorú sme u Vás strávili. Cítili sme sa výborne! Vaša kuchyňa je špičková, atrakcie fantastické a jazda motorovým člnom po Liptovskej Mare bola veľkým zážitkom. Sme veľmi vďační, že mohol s nami prísť aj náš kocúr, odpadli nám starosti so zháňaním opatrovania. Váš personál je naozaj veľmi milý, ústretový a vždy sa snaží vyhovieť. Boli sme nad mieru spokojní, malo to len jednu chybu - že sme boli u Vás len týždeň!!! Ďakujeme.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
03.08.2016 20:44:58 Lucie

Děkujeme za super atmosferu a příjemné prostředí, ve kterém jsem s dcerou mohla strávit opravdovou dovolenou a prázdniny... Budeme se těšit, že se máme za rok kam vrátit...

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.07.2016 08:45:53 Michala

Vo Ville Betule sme boli na predĺženom víkende s 11-mesačnou dcérkou. Boli sme vo vašom rezorte prvý krát a veľmi sa nám páčilo. Ihriská Babyland, či už vonkajšie alebo vnútorné, sú pre detičky ako stvorené a to každého veku. Keďže sme všetky vstupy mali v rámci pobytoveho balíka, bolo to super, nemuseli sme sa zaujímať o to, čo a na koľko máme zaplatené. Jedinú výhradu mám na jedného čašníka, ktorý bol asi troška mimo svojho odboru, mrmlal si "popod fúz", dôležitý na dva životy.. :-) ...ale okrem neho všetci boli veľmi milí, ústretoví, vysmiati. Vaše stredisko určite ďalej odporúčam.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.07.2016 14:25:42 Monika

Vo Ville Betule sme strávili 8 dní. Boli sme tu v rámci pobytového balíka, takže všetky vstupy do Babylandu sme mali zdarma. Oproti minulému roku (áno, boli sme tu aj minulý rok a natoľko sa nám tu páčilo, že sme prišli aj tento rok) tu pribudli nové atrakcie - aj pre dospelých :-) A taktiež sa zmenili formy podávania večere. Tohto roku boli bufetové stoly. Vždy sme si mali čo vybrať + dezertík bol vždy na 1. Áno, už to tu niektorí spomínali, že je nehorázne pýtať pokutu 5 € za plné, nedojedené taniere. Podľa mňa je ešte nehoráznejšie tie taniere nechať plné, aby potom skončili v koši. Mali sme tu "česť" vidieť, ako si dovolenkujúci nakladali plné taniere iba preto, že je to zdarma. A taktiež ich potom nechali poloplné, pretože už ani nevládali dýchať od toho prejedenia. Áno, to si pokutu zaslúži... V predchádzajúcich recenziách bol spomínaný aj personál v reštaurácii. Áno, zdalo sa mi, že sú trochu neskúsení, ale vždy milí a ochotní. A čo sa týka animátoriek, tak tie si u našich dcér získali veľký obdiv. Boli veľmi milé, zlaté k detičkám, usmievavé. A ešte by som sa chcela vyjadriť k tým ponožkám. Vážená pani Martina Horáková, aj mne to prekážalo, ak tam dospelí ľudia chodili bez ponožiek. Veď predsa malé deti tam chodia po štyroch, teda ruky nohy na zemi!!! Je to nechutné, keď si predstavím koľko je baktérii na koberci z bosých nôh. Všade sú nejaké pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať. Takže suma sumárum, Villa Betula je resort, ktorý určite odporúčam.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
11.07.2016 19:25:54 Martina Horáková

Dnes jsme navštívili s dětmi váš Babyland.
Musím napsat,že jsme byli velice nespokojeni až zhnuseni.
Platí se i za dítě, které nemá ani dva roky. Venku pro tohle malé dítě nejsou žádné atrakce pouze plastová houpačka.
Druhá dcera šla na koníky, které se ještě připlácí!! 3 kolečka měly stát 1 euro. Bohužel paní nám účtovala 1 kolečko 1euro!!! Dále jsme šli do vnitřní haly kde nám paní oznámila, že musíme mít ponožky. Pochopitelně v létě v horku ponožky nemáte, takže koupit. Jedny za 2 eura jinak vás tam nepustí!! A o arogantním a nepříjemném personálu raději už psát ani nebudu!! Na závěr tento BABYLAND nikomu NEPOROČUJI!!!!!

Reply (Admin VILLA BETULA): Zdravíme Vás, pani Horáková, a ďakujeme za Váš názor, hoci je výlučne kritický. Z toho, čo ste napísali, bolo z našej strany chybné účtovanie jazdy na koni. Áno, mali sme novú inštruktorku, ktorá ešte nemala uzrejmené všetky ceny, a za toto pochybenie sa Vám ospravedlňujeme. Čo sa týka vstupného do Babylandu pre deti od 1 roka, poplatok sa platí na celý deň a za celý areál, kde je aj detská zábavná hala, v ktorej sa do sýtosti vyšantia aj maličké deti. Vonku máme okrem hojdačiek aj nafukovacie hrady, pieskoviská, zvieratká, kolotoč, strunové hojdačky a mnoho iných atrakcií, ktoré môžete využiť aj s maličkými deťmi, takže v tomto prípade je Vaše rozhorčenie a tvrdenie nekorektné a zavádzajúce. Do detskej zábavnej haly musia chodiť detičky aj dospelí s ponožkami a malé detičky aj s plienkami. S tým nič neurobíme, pretože to je zákonom stanovené nariadenie hygienikov, za ktorého porušenie by sme platili vysoké pokuty. Na druhej strane, skúste sa zamyslieť nad tým, že v hale, kde sa mnoho detí aj batolí a chodia po nohách a po ručičkách, behajú ľudia s bosými nohami z vonku, kde je plno baktérií... Asi je zrejmé, že detičky by u nás nachytali rôzne zdravotné problémy a tomuto sa každý logicky zmýšľajúci človek snaží zabrániť. Okrem toho všetkých návštevníkov na to upozorňujeme v návštevnom poriadku, ktorý je vyvesený priamo v hale a je dostupný aj na našej www stránke. Stačí si ho prečítať. Ponožky stoja, koľko stoja, ale keďže nie sme ich producent, musíme hradiť aj náklady spojené s ich nákupom, prevážaním, skladovaním a predajom, takže nemôžu stáť toľko, ako v hypermarketoch. O arogantnom správaní z našej strany pochybujeme. Náš personál je vyškolený a poučený o tom, ako pristupovať k hosťom, aj k tým náročnejším, ktorým treba venovať viac času aj energie. Môže sa stať, že počas horúčav a po namáhavom dni sa človek už nevládze usmievať alebo nekomunikuje s takou energiou, ako ráno, ale určite sa nesprávame ku klientom arogantne alebo neslušne. Vaša negatívna skúsenosť v našom Babylande nás mrzí, no nazdávame sa, že vo veľkej miere za to môže aj nepochopenie pravidiel a neznalosť návštevného poriadku z Vašej strany, čo my neovplyvníme. Navzdory tomu Vám prajeme príjemné leto a čo najviac pekných zážitkov s Vašou rodinkou, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

Accommodation:
06.07.2016 10:43:14 Gabriela

Milá Villa Betula, vďaka za úžasný pobyt, plný zábavy, dobrého jedla, prírody a milých ľudí. Jediným mráčikom v dokonalom prostredí bola obsluha reštaurácie (zrejme nová, ktorá sa zaúčala), ktorá nám odpratávala riad zo stola ešte počas jedenia.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
30.05.2016 07:10:36 Martin

Ďakujeme celému tímu za nádhernú detskú narodeninovú oslavu!
Strávili sme u vás celých 6 hodín a deti bolo problém dostať ku stolu sa napiť a najesť. Ich nadšené tváre, prístup animátoriek, atmosféra, jedlo, všetko bolo parádne. Ďakujeme ešte raz a držíme palce nech sa darí!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
12.05.2016 23:15:54 Jana

Spolu s rodinou sme u Vás strávili super víkend spojený s Detským kráľovstvom. Išli sme si oddýchnuť a to sa nám podarilo. Hlavne sme si vyvetrali hlavu :-) Perfektná atmosféra, personál, ktorý je veľmi ústretový, čistota, relax. Deti sa vyšantili. Určite by sme sa k Vám ešte chceli vrátiť. A tú posteľ z tomboly sme už zložili :-) Je super!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
09.05.2016 21:37:26 Andrej

Stravili sme u Vas pobyt v obytnom domceku, je to nieco perfektne! Celkom iny zazitok ako hotel, vlastna terasa, klud, sukromie... Vsetko super! Perfektna cistota, mily personal, super jedlo. Jednoznacne sa urcite este vratime.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.04.2016 11:21:33 Noro

Ubytovaní sme boli začiatkom augusta 2015. S ubytovaním sme boli spokojní, taktiež s prostredím a personálom. Jedinú a to veľkú výhradu sme mali ku strave, a to až takú, že sme prestali obedovať a večerať v penzióne a chodili sme radšej po okolí. Samozrejme, je to vec názoru.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
17.03.2016 11:10:13 Branislav Brlit

Ak by bol takýto prístup od personálu v celom našom cestovnom ruchu, tak patríme k najvyhľadávanejším destináciam na svete. Ďakujem za všetko čo robíte, robíte to s láskou :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
16.03.2016 18:56:07 Slavomír Molnár

Nemá to tu chybu :-) Obsluha perfektná, prostredie nádherné :-) Ďakujeme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
15.03.2016 14:46:00 Lucia

Dakujeme za nadherny vikend straveny u vas. Vkusne, ciste a hlavne velke izby, kde sa pomestila cela kopa veci, co sme mali so sebou. Vyborne jedlo. Mily, ustretovy a chapavy personal. Uzasne atrakcie pre deti. A vsetko absolutne baby friendly. Lutujeme len, ze sme neboli o jednu - dve noci dlhsie. Tak nabuduce...

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
13.03.2016 09:07:16 Milan Buzinkaj

Ďakujem celému tímu Villa Betula za príjemnú atmosféru pri oslave mojich narodenín, perfektné služby, výnimočná gastronómia a celková starostlivosť o mojich hostí. Pre moje vnúčatá "BOMBA", nechcú nám ísť domov. Nebudem chváliť, lebo dobré sa chváli samo. Treba prísť na BETULU a zažiť...

Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
28.02.2016 19:48:53 Jana Besedová

Môžem povedať,že tak úžasný personál, úžasné prostredie ubytovania, toľko dobrého jedla (za 6 dní 5 kg plus) som už dávno nevidela. Jarné prázdniny perfektné. Môžem vrelo odporučiť. Pre deti raj a pre dospelých oddych. Prajem vám veľa, veľa šťastia a radosti vo vašom areáli :-) P.S.: Už len bazénik chýba a ste dokonalí. Určite nás ešte uvidíte ;-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.02.2016 16:58:31 Janka Remiazová Klimková

Dobrý deň, ďakujeme za krásnu narodeninovú oslavu, ktorú sme vyhrali. Bolo vynikajúco, deti ešte dodnes o nej rozprávajú. Veľmi ochotný a milý personál a len príjemné zážitky ;-) Ďakujeme :-) K vám sa ozaj oplatí vracať sa neustále. Deti sa už tešia na teplejšie počasie, aby využili aj vonkajšie aktivity :D Prajem vám príjemný deň ;-) Janka

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.02.2016 10:23:06 Lenka Kollárová

Ďakujeme za ďalší príjemný pobyt. Vždy vás odporúčame ďalej a to sa nemení. TOP kuchyňa - neskutočne chutné, krásne vyzerajúce jedlo a akákoľvek požiadavka na zmenu v jedle bez problémov vyriešená. A tie dezerty, mamma mia! :-) Milý a ochotný personál - upratovačka, recepčná, čašník, animátorka v Babylande a v neposlednom rade kindermanager. Všetci vždy ústretoví! Bohatý program na celý pobyt.
Len jedna pripomienka: sme rodina 2 dospelí a 2 deti (4r a 2r). V apartmáne je manželská posteľ a rozťahovací gauč ako prístelka. Keby sa tá prístelka vylepšila a skvalitnila, lebo spať na tom gauči je "za trest"... A tie apartmánové domčeky sú zase pre väčšie deti, my ich ešte samé nechať nemôžme. Čiže do apartmánu umiestniť aspoň jedno lôžko plnohodnotné namiesto tej detskej postieľky, ktorú by som ponúkala na vyžiadanie hostí.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
24.02.2016 20:32:12 Zuzana Urbanová

Ďakujeme za super pobyt, všetko bolo perfektné! Určite sa sem ešte vrátime.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17