Reservation

Rating

* Required fields to send the evaluation form.

04.07.2012 15:41:46 Roman, Vlado a celá veľká rodina

Pekný deň všetkým prajem. V dňoch 22.-24.6.2012 sme strávili v tomto komplexe jeden nádherný víkend s celou rozvetvenou rodinou (45 osôb) a zďaleka to nebolo len pre pekné počasie. Všetci a hlavne deti do 15 rokov boli priam nadšené z atrakcií, ktoré tu ponúkajú a fakt všetky poskytované služby boli na vysokej úrovni. Toto bolo už naše 35. rodinné stretnutie, ale tu bolo fakt najlepšie. Vrelo odporúčame toto zatriadenie, hlavne pre rodiny s deťmi, určite budete spokojní, tak ako my všetci. ĎAKUJEME!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.06.2012 05:47:00 Adi

Pozdravijem!
Neuvazovali ste o vystavbe pristresku pri jazdisku - ochrana pred dazdom a slnkom - so sedenim ako na "stadione"? Bolo by to velmi vhodne, najma pocas parkurovych pretekov.

Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
16.06.2012 10:42:25 Ivo

Minulý týden jsem u Vás strávil týdenní dovolenou. Ubytování v penzionu Betula bylo velmi komfortní, krásná restaurace a vynikající kuchyně. Velká pochvala kuchařům za gastronomii, kterou v kuchyni tvoří. Vřele všem doporučuji palačinky s banánem a domácí karamelovou omáčkou :-). Vše podtrhl vynikající servis číšníků, kteří byli velmi příjemní, jídla a nápoje servírovali s grácií. Tímto bych rád poděkoval celému personálu Villy Betula za příjemně strávený pobyt, profesionální služby, ale také vlídný domácí přístup. Velké díky také patří paní majitelce Aničce, která penzion, restauraci, kemp vede tímto směrem a je srdcem celého komplexu. Ještě jednou díky a těším se na další setkání v Betule :-). Ivo

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
21.05.2012 14:25:56 Monika

V mene celého kolektívu Hoško :) sa chcem veľmi pekne poďakovať za včerajší deň! Bola to mimoriadne vydarená akcia! Všetci boli veľmi spokojní a nadšení, o deťoch ani nehovoriac. Môj malý Peťko celý týždeň odrátaval, koľko sa ešte vyspí, kým pôjdeme na Betulu, a keď sme včera odchádzali, tak sa ma pýtal, kedy prídeme znova :) U vás je nám vždy dobre! :) Nielenže sú deti spokojné, ale aj my, dospelí, sa u vás cítime vždy veľmi príjemne a odchádzame oddýchnutí a zregenerovaní z bežného životného stresu. To skonštatoval aj môj muž cestou domov :) Ešte raz srdečná vďaka za krásny deň!
Monika

Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
11.05.2012 14:27:21 Dominik a Richard

Veľká spokojnosť s golfovým odpaliskom v príjemnom prostredí. Dá sa tam skvele odreagovať a popri tom zabaviť. Odporúčame to všetkým!

Staff:
Atmosphere:
01.05.2012 22:39:24 Stanka, Marek a Miško

Chceme sa poďakovať za nádherný víkend strávený u vás. Boli sme maximálne spokojní s vašimi službami. Zariadenie budeme odporúčať všetkým známym, užili sme si to my i náš synček, areál Villy Betuly je naozaj úžasný :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
09.04.2012 23:30:14 Dada, Majo, Marka a Juraj

Chcem sa aj za mojich priateľov poďakovať za víkend strávený vo Vašom kempe vo veľmi príjemnom a prekrásnom prostredí Liptova. Už na recepcii sme boli milo privítaní pracovníčkou i pani majiteľkou tohto čistulinkého kempingu, ktorého povrch pokrýva mäkkučká trávička. Úžasne nám - karavanistom - zaimponovali viaceré výhody v kempe, napríklad prístupné ohniská, krytý prístrešok pri ohnisku, kde si môže i pri nepriaznivom počasí posedieť celá partia, či krásne ihriská a atrakcie pre deti. Určite odporúčame tento "RAJ NA ZEMI" aj ostatným...

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
22.01.2012 14:35:47 Tomáš a Zuzka

Práve sedíme vo vašej reštaurácii. Je nás 12 a myslím, že za nás všetkých môžem vysloviť absolutórium za tú najlepšiu obsluhu spolu s famóznym kuchárom, s akým som sa kedy stretol. Bol to fantastický zážitok od začiatku až do konca. Držíme vám palce a želáme, nech sa vám vždy darí :o)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13