Reservation

Rating

* Required fields to send the evaluation form.

19.07.2014 23:28:42 Monika Rothova

So všetkým sme boli veľmi spokojní. Užili sme si v Betule pekný týždeň. Ďakujeme hlavne veľmi milému personálu, s pochopením pre deti. A určite sa ešte vrátime.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
26.06.2014 16:16:54 Michaela Craft

Mňam a mňam a mňam a oveľa viac!!!!!!! Ďakujeme za skvelých pár dní a nocí! Vy všetci ste boli a všetko bolo fantastické!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
17.06.2014 13:54:27 Katarína Horanská Obšívaná

Dakujeme za krasny vikend u vas, prijemne ubytovanie, ochotny personal a tesime sa na dalsiu navstevu! :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
15.06.2014 17:55:46 Miroslava Durinska

Taky mily, ochotny a super personal som nestretla nikde. Pobyt bol uplne super :-) a TO nehovorim o jedle. .... uzasne.
Vdaka

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
09.06.2014 14:41:09 Silvia Vojtková

Chcem sa poďakovať za všetkých spolužiakov, ktorí sme boli u vas cez tento víkend. Bolo nám super. Dúfam, že sa niekto podujme, kto o rok zase zorganizuje stretávku a opäť u vás :-) S pozdravom Silvia Vojtková

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
03.06.2014 07:28:13 Elena Kubová

Dobré ráno, pani Brezinová, dovoľte mi, aby som sa Vám za nás všetkých - deti, rodičov a aj mňa - poďakovala za najlepšiu akciu, akej sme sa zúčastnili. Bola zorganizovaná na vysokej profesionálnej úrovni, čo mimoriadne pozitívne hodnotili rodičia a ich chvály počúvam každý deň. Boli u vás spokojní so všetkým a mám za nich poďakovať nielen šaškom, ale aj kuchárovi a za perfektnú organizáciu najmä Vám. Ešte raz ďakujeme pekne. Elena Kubová

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
05.05.2014 11:11:52 Milan Školníček

Naša partia 3 rodín s deťmi využila ubytovanie v mobilných domoch. Neočakávali sme veľa, iba niečo na štýl lacnej plastovej búdky, v ktorej "2 noci nejako prespíme, veď celé dni budeme aj tak von". Skutočnosť však bola nad naše očakávania. Veľmi milo nás prekvapila kvalita, vybavenosť a účelnosť interiérov a aj upravené okolie domčekov. Všetko bolo čisté, ešte akoby úplne nové - od príborov, cez riady, až po postele a kúpelňu. Zastrešená terasa nám poslúžila okrem posedenia aj na uskladnenie bicyklov. Zvonku možno pôsobia domčeky trochu "lacno", ale najmä zvnútra je to na tento typ ubytovania fakt dobré. Takže kľudne by sme v nich vydržali aj oveľa dlhšie ako tie 2 noci. No a ten veľký priestor celého areálu všade naokolo je pre rodiny s deťmi na nezaplatenie. Staršie hospodárske budovy na okraji areálu je potrebné zo zorného poľa radšej vynechať, ale napriek takýmto nedostatkom všade vidieť snahu majiteľov a personálu robiť veci pre ľudí ... fakt dobré ... a to aj v porovnaní s podobnými zahraničnými kempami.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
24.04.2014 13:17:33 rodina Ňuňuková

Ďakujeme za príjemný veľkonočný pobyt.Cítili sme sa u vás výborne,hlavne naša dvojročná dcérka,ktorá spomína "Viju Betuju" každému,kto je ochotný počúvať :) Ani my dospelí nemáme tomuto úžasnému miestu čo vytknúť.Personál je veľmi ochotný,profesionálny i ľudský,ubytovanie je útulné a čistučké,jedlá v reštaurácii sú zážitkom pre chuťové poháriky,bonusom je bohatý výber detských jedál a profesionálna obsluha s perfektným prístupom k deťom.Musím spomenúť aj detské ihrisko,na ktorom sme trávili podstatnú časť nášho pobytu a dcérka sa ani sekundu nenudila.Toto zariadenie sa prívlastkom baby friendly pýši naozaj oprávnene.Ešte raz veľké ĎAKUJEME a tešíme sa na leto u vás :)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.02.2014 11:36:39 Marián Chovanec

Dˇakujem za úžasný pobyt a služby už sme boli u Vás po 5 krát,znovu super ubytovanie služby a hlavne strava detičky pozdravujú najlepšieho časníka Petra.Má u nich veľký obdiv za trpezlivosť a prístup ako k dospelým.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
05.02.2014 00:00:00 Miroslav Repka

Ešte raz sa chceme poďakovať za veľmi pekný a vydarený pobyt (a to tam ešte chýbal sneh), za čo vďačíme predovšetkým Vášmu prístupu a prístupu celého personálu. Boli sme naozaj prekvapení, že na Slovensku dokáže niekto poskytnúť služby v rámci možností na 100% a predovšetkým so srdcom. Budem sa opakovať, no Vašu prácu si robíte naozaj dobre, a raz, keď možno aj ja vstúpim do týchto služieb, chcem to robiť tak, ako vy. Boli sme s Vašimi službami veľmi spokojní a určite Vás budeme odporúčať blízkym a známym. To znamená, že sa čoskoro vidíme opäť ;-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
03.02.2014 17:37:24 Andrea H.

Krásne prostredie, úžasné jedlo, perfektné prostredie nielen pre dospelých, ale najmä pre deti. Príjemný personál. My sme boli nadmieru spokojní a určite sa vrátime. Ideálna poloha na všetky výlety. A aj keď sme nikam nešli, celý deň sme mali čo robiť. Boli sme u Vás už niekoľkokrát a vždy nás čaká niečo nové a zaujímavé.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
02.02.2014 20:49:36 Vladislav Lukács

Už 6 rokov sa k Vám pravidelne radi vraciame a cítime sa u Vás v Betuly ako doma. Držíme Vám palce, aby ste si naďalej zachovali perfektný prístup k zákazníkom (bez rozdielu živočíšneho druhu) vďaka veľa rokov stabilnému, vždy ochotnému a priateľskému personálu. Tešíme sa na nezabudnuteľné špeciality Vašej reštaurácie!
Silvia, Vlado a náš psík Barinka

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
16.01.2014 21:25:07 Gondekova Fatima

Som velmi rada, ze nas susedia zavolali na dovolenku ku vam, aj ked na kratku, ale boli sme..bolo uzasne, vsade cistucko a jedlo v skutku vynikajuce..neviem ci este budem jest niekde taku famoznu paradajkovu polievku, asi jedine ked vas znovu navstivime, jedine co mi je luto , ze ta rozpravka u vas netrvala dlhsie, citili sme sa ako doma, az nato ze tak dobre nevarim, bolo nam super, velke dakujeme...

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.12.2013 14:22:45 Luciana

Dobry den, my sme boli vo vasom rezorte v lete a pod stanom :-)
s malym 14 mesacnym babom sme sa vratili do nasich detskych cias ked sme chodili kempovat s rodicmi. Vas rezort je uzasny, robite vynikajucu pracu a je vidiet ze do toho davate srdce a skusenosti ktore su na Slovensku ojedinele. Kuchyna je vyborna, personal uzasny a preto sme stastni ze vianocne sviatky tento rok stravime u Vas, uz teraz sa tesime

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
16.12.2013 22:16:50 Tibor

Dobrý deň,
vcelku spokojný pomer cena a kvalita dobrý.
Personál výborný.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
22.09.2013 19:20:54 Martin a Zuzana s deťmi

Ďakujeme za krásnu dovolenku vo Vašom rezorte. Jedlo bolo na vysokej úrovni a môžeme povedať, že každé jedno bolo vynikajúce a bol to zážitok. Prístup personálu či už v reštaurácii alebo v celom areáli bol príjemný a celkovú atmosféru nám kazilo iba nevyspytateľné počasie.
Deťom sa veľmi páčil detský kútik, vozenie na poníkovi a kŕmenie kozičiek a prasiatok.
Jedinú vec v rámci ubytovania odporúčame protišmykovú podložku do sprchového kúta :-)
Veríme, že sa k Vám vrátime a to už v tomto zimnom období :-))
ďakujeme

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.08.2013 14:32:24 Jana

strávili sme pekných pár dní dovolenky u vás.Ubytovanie v mobilných domoch bolo super,atrakcie pre deti tiež super.BOLI SME SPOKOJNí.DAKUJEME

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
19.08.2013 21:49:52 Peter a Nina

Tak toto bol nepríjemný zážitok. Nebol som spokojný s jedlom (bravčová krkovička nedostatočne prepečená) a tak som požiadal čašníka, aby mi ho vyškrtol z účtu. Namiesto slušného riešenia reklamácie som si vypočul prednášku typu: tridsiatim dnes chutilo tak čo sa sťažujem. Účet som si neskontroloval, lebo som bol znechutený z jednania čašníka a ponáhľal som sa domov. Až doma som zistil, že pán čašník mi stornoval len mäso, ktoré som reklamoval, ryža a zelenina zostala na účte. Asi počítal s tým, že nadšene skonzumujem zvyšok na tanieri. Nikdy som jedlo nereklamoval, ale mám predstavu ako by riešenie reklamácie malo prebiehať.
Pokiaľ zákazník nechce jedlo vymeniť (na Slovensku neradím), tak ho aspoň nenútim zaplatiť účet.
Som z Liptova a hanbím sa za vás.

VILLA BETULA RESORT*** (odpoveď / reply): Vážený pán Peter, bežne sa k názorom a odkazom našich klientov nevyjadrujeme, aby si ostatní návštevníci našej stránky utvorili sami predstavu o našom servise a samotnom stredisku. No Vašu reakciu považujeme za neprimeranú a nie celkom pravdivú, preto sa voči Vašim tvrdeniam ohradzujeme. Pri riešení Vašej reklamácie boli osobne prítomní viacerí členovia nášho tímu vrátane zástupcu vedenia a taktiež sme celú situáciu po Vašom odchode prekonzultovali so samotným vedením. Chápeme, že Vám nemusí chutiť naša kuchyňa, pretože kto doma varí, vie si pripraviť, ochutiť a upiecť pokrmy presne podľa svojej chuti. No tvrdenie, že sme Vás pri reklamácii nútili zaplatiť aspoň niečo z neskonzumovaného jedla, je úbohý výmysel. Vašu reklamáciu sme prijali, napriek tomu, že ste reklamovali "zle prepečenú bravčovú panenku", hoci ste si objednali bravčovú krkovičku. Vzápätí sme Vám ponúkli, že Vám pripravíme nové jedlo bez doplácania, no Vy ste túto ponuku odmietli, na čo máte, prirodzene, právo. V našej reštaurácii denne pripravujeme desiatky až stovky jedál a všetky sa snažíme pripraviť tak, aby hostia odchádzali spokojní a odnášali si gastronomický i estetický zážitok. Uvedomujeme si, že v kuchyni platí staré pravidlo - tisíc ľudí, tisíc chutí - a tak z toho množstva kombinácií jedál a návštevníkov sa stane, že niekomu niečo nezachutí presne podľa jeho predstáv. No okamžite tvrdiť, že sme Vám dali prednášku o tom, aby ste sa nesťažovali a že sme Vás niečo nútili zaplatiť, je nepravdivé a z Vašej strany zveličené. Napísali ste, že sa za nás hanbíte. Ak takto riešite prípadné reklamácie a následné reakcie aj v ostatných reštauráciách, tak tomu rozumieme. My sa za svoje služby, svoju prácu a svoj prístup ku každému klientovi nehanbíme a nemáme prečo hanbiť. Koniec-koncov, svedčia o tom desiatky reakcií aj na tomto fóre... Želáme Vám návštevu len takých reštaurácií, v ktorých Vám bude chutiť, aby ste nemuseli písať podobné príspevky, ako je tento, a aby ste Vašu energiu mohli smerovať na konštruktívnu, nie deštruktívnu kritiku.

Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
09.08.2013 08:45:46 Pauaomir

Ďakujeme, zábava pre deti pekná ale cena je to dosť pre dvoch dospelých a jedno dieťa + elektrina 20€ noc je na Slovenské platy previše ( aj strava v reštike) a sociálne zariadenie nech sa na mňa nikto nehnevá ale po dve toalety a dve sprchy pre pánov a dámy na takú kapacitu kempu je žalostne málo, je to zúfalé !!. Tiež by to mohli hneď zrána aspoň tak okolo 7:00 poupratovať od večera je tam neporiadok( dobrý) . Ináč v pohode .

VILLA BETULA RESORT*** (odpoveď / reply): Ďakujeme Vám za kritický, ale konštruktívny názor. Na rozšírení sociálnych zariadení pre dámy a pánov v kempe usilovne pracujeme. V severozápadnej časti areálu pred mobilnými domčekmi je už položená základová platňa, kde pribudnú toalety aj sprchy. Cenu za využívanie kempu sa snažíme prispôsobiť realite návštevníkov, ale aj realite našich nákladov. Ako ste si všimli, náš rozľahlý areál je neustále udržiavaný, čo si vyžaduje množstvo práce a niekoľko pracovných síl. Aj vďaka Vášmu názoru sa však budeme snažiť naše služby ešte zlepšiť, aby sme Vám vyšli v ústrety a aby ste sa k nám radi s rodinkou vracali :-) Prajeme Vám pekné leto plné príjemných zážitkov.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
27.07.2013 16:03:54 martina

navstivila som vas s detmi a rodicmi, a vsetky tri generacie si pochvalovali - skvela rodinna dovolenka, mily personal, profesionalne sluzby. dakujeme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17