Hodnotenie

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

22.05.2017 16:35:55 Jozef Soky Kysela

Všetko bolo super, určite sa k vám radi vrátime :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
20.05.2017 13:48:03 Zdenka Bučeková Svoreňová

Boli sme u vás na firemnej akcii a bol to dobrý výber lokality. Krásne prostredie, milý personál... Určite sa k vám ešte vyberieme aj s rodinou. Pre rodinu s malými deťmi ste ideálne miesto, lebo deti sa zahrajú, vyšantia a rodičia si kľudne posedia a vypijú kávičku. Vrelo odporúčam :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.05.2017 18:53:22 Mária Gúber

Dobrý deň, ďakujem Vám krásne za vytvorenie takéhoto úžasného miesta, kde môžeme stráviť spoločný čas s rodinou. Veľmi príjemný ľudia na recepcii, v jedálni... A úžasne chutné jedlá. Som veľmi príjemne prekvapená. Veľká vďaka. Máme sa kde vracať. Držíme palce v ďalšej práci.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.05.2017 14:12:51 Mária Radvanská

Naša rodinka s 3 deťmi (3, 5 a 9 rokov) navštívila tento rezort druhýkrát a boli sme opäť veľmi spokojní a deti nadšené. V podstate sme za takmer 3 dni pobytu (2 noci) nepotrebovali opustiť rezort. Ešte keby bolo teplejšie, bolo by to úžasné. Raňajky sú skvelé s výberom aj pre deti. Obedy a večere sme riešili po svojom, lebo ceny v reštaurácii sú pomerne vysoké, a deti mi zjedia len vybrané jedlá (každé iné), ktoré v dosahu pár kilometrov kúpim za polovičnú cenu. Určite prídeme zas, ďakujeme. Tip: Uvítali by sme rozšírenie animácií pre staršie deti. Pre malé je to super, pre tie väčšie by ste mohli mať prispôsobené ich veku. Možno máte, len sme sa do nich netrafili. Najstaršia dcéra sa aj tak zabavila, ale keby sme boli viac dní, už by sa začala nudiť.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.05.2017 19:44:32 Miroslav Skočík

Som veľmi spokojný so službami. Odporúčam všetkým tam zájsť. Zabudli sme si v stredisku mikinu a boli ochotní ju poslať na moju adresu kuriérom na ich náklady. Ďakujem pekne.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
04.05.2017 22:23:12 Markéta Švíková

Loni v létě 2016 jsme byli s rodinkou ubytovaní ve Ville Betule a byl to takový dětský ráj :-) Dělali jsme paprskovité výlety po tajemných hradech, jeskyních a nádherných kopcích s výhledem na tyrkysová jezera... Prostě krása, doporučujeme a zdravíme! :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
02.05.2017 14:12:54 Barbora Janosova

Vynikajúco varia, krásna, moderná a čistá izba, všetko super udržiavané. Sme radi, že sme nedali na zlé recenzie.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
24.04.2017 15:57:48 Dominika Marošiová

Úžasné miesto pre deti rôzneho veku. Odporúčam každému, kto je na Liptove s deťmi, sa tu zastaviť v každom počasí. Skvelí ľudia, ktorí myslia na každý detail, aby sa tam deti cítili ako v raji, a aj rodičia sa nenudili.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
18.04.2017 20:05:00 Jana Hrnčiarová

Najlepšie a najkrajšie miesto na Liptove. Môžem len a len súhlasiť. Zbožňujeme to tam celá rodinka. A ten Babyland - no klobúk dole :-)
Všade tak krásne čistučko, všade útulne. Niekto povie, že je tam veľmi draho, ale tie služby stoja za to. Prídete na recepciu a hneď Vás víta milý personál. Radosť tam chodiť, naozaj. Keby som mohla, chodím tam každý deň. Vždy, keď môžem, vezmem tam svojich známych. Majitelia sú tam pre ľudí a robia všetko preto, aby sa tam ľudia opäť a opäť len vracali. Ďakujeme :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
14.03.2017 17:29:08 Matej Horák

Super, hlavne pre menšie deti. Obrovská vnútorná herňa v prípade zlého (aj dobrého) počasia, vonku tiež dosť aktivít - preliezky, kone, minifarmička... Škoda, že už nebolo toľko snehu, aby sme využili aj detský vlek. Veľká pochvala personálu za vynikajúci prístup. Nič nebol problém, čo je, bohužiaľ, stále na Slovensku skôr výnimkou. Jedlo tiež parádne aj v prípade bezlepkovej, bezmliečnej diéty a napriek nášmu príchodu okolo 22. hodiny na nás počkali s kuchyňou. Určite sa ešte vidíme :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
12.03.2017 17:54:43 Ján Žák

Boli sme u Vás dvakrát na obed, ale že úplne super! Neboli sme síce ubytovaní, ale personál nás privítal, ako keby sme sa poznali. Kuchyňa perfektná aj tataráčik :-) Ochota personálu je ukážková, nemôžeme povedať nič negatívne. Ceny sú primerané veľkosti objektu čo sa rozlohy týka, aj poskytovaným službám.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.03.2017 20:35:12 Zuzana Marcinčinová

Villa Betula je krásny rodinný rezort plne prispôsobený rodinám s deťmi. Raj pre deti na vonkajších aj vnútorných ihriskách, bazén, animačný tím... A veeeeľa ďalšieho. Zažili sme v lete aj v zime. Reštaurácia s výborným menu, bez problémov aj bezlepkové, za čo chcem poďakovať priamo do kuchyne. Prispôsobia sa každému návštevníkovi, pomôžu, poradia. Radi prídeme opäť.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.03.2017 22:22:06 Ing. Eva Sedliaková

Pre našu rodinu je Villa Betula pojem. Chodíme sem pravidelne s vnučkami. Máme 5 vnučiek vo veku 3-8 rokov, ktoré keď počujú, že ideme k "Aničke", tak majú sviatok ako na Vianoce. V súčasnej dobe sa všade hovorí o profesionálnom prístupe, ale pre mňa je to studený pojem. Ja chcem vyjadriť uznanie za ľudský, empatický a osobný prístup ku každému jednému klientovi. Tak a teraz hodnotenie: Strava - ak sa bude udeľovať "OSKAR" za dobrú kuchyňu, ja budem hlasovať za kuchára z Betule. Ubytovanie - čisto, útulne, pohodlne. Program pre deti - kreatívny, osobný, citlivý. Mňa ale aj tak zo všetkého najviac teší zmysel pre detail. Kdekoľvek opriete zrak, uvidíte niečo, čo vás poteší.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
15.02.2017 15:11:28 Beáta Mokošová

Vo Ville Betule som bola prvýkrát s vnučkami a deťmi. Pre rodičov s deťmi je to fantastický oddych. O deti je perfektne postarané - majú program na celý deň, možnosti vonku, a aj dnu. V lete je tu ešte viac možností. Všetkým rodičom s deťmi, ktorí si chcú oddýchnuť, vrele odporúčam. Beáta

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
14.02.2017 21:07:33 Andrea Gondová

Výborné miesto s rodinnou atmosférou, ktoré ponúka možnosť trávenia voľného času pre rodiny s deťmi. Určite sa oplatí prísť kedykoľvek počas celého roka. Nám sa veľmi páči detská hala Babyland. Deti sa naozaj vyhrajú do sýtosti na šmýkačkách, v bazéniku s farebnými guličkami, na trampolíne, pri detskej kuchynke alebo na super viacpodlažnej konštrukcii plnej zábavy. Taktiež ak hľadáte miesto pre oslavu s detičkami, určite odporúčam prísť. K tomu všetkému Vás čaká aj zaujímavá ponuka jedál, chutná kávička, čaj a naozaj vždy milá, ochotná obsluha.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.02.2017 11:57:09 Klára Tupá

Skveléééé, nič podobné na Slovensku nie je!!! 6* z 5* :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.02.2017 14:23:09 Susan Zehra

Môžem len odporučiť. Po odporúčaní našich domácich sme išli na večeru a musím povedať, že máte z každého rožku trošku. Tatarák, ktorý sme si dali, bol na 1* a zhodnotili sme, že bol zatiaľ najlepší, aký sme doteraz jedli. Musím poďakovať veľmi milej a ochotnej čašníčke, ktorá sa nám snažila vyhovieť (keďže máme problémy s jedlami a alergénmi). Po dohode s kuchárom nám pripravili jedlo, ktoré nebolo v jedálnom lístku. Na druhý deň sme sa opäť vrátili na večeru. Podotýkam, že sme navštívili neďalekú kolibu, a tam s tým ich jedálničkom... Takže sme sa ani nenajedli a išli sme radšej k Vám. A nesmiem zabudnúť na domáce šúľance, boli super. A pre deti krásny malinký kútik pri reštaurácii :-) A čo sa týka cien za jedlo, myslím si, že sú prijateľné, a žiadne predražené (ako tu písala jedna pani). Určite, keď sa niekdy vyberieme na Liptov, tak Vás neobídeme.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
18.01.2017 17:52:44 Alexandra Hanková

Úžasný oddych! Skvelé jedlo aj apartmán - nemali sme žiadne výhrady. Babyland je úžasné miesto pre deti. Denne sme sa prehrali 3 hoďky. Okolie je krásne, majiteľka aj personál sú milí, usmiati. Okrem vysokých cien nemám žiadne výhrady.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
08.01.2017 22:05:09 Andrea Petrášová

Všetkým odporúčam. Krásne prostredie, dokonalé miesto pre rodiny s deťmi, úžasní, milí, ochotní ľudia, ktorí sú tu vždy pre vás... A majú tu vynikajúcu kuchyňu! Deti sa zabavia, rodičia oddýchnu... Jediný problém je, že sa ťažko odchádza... :D

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.01.2017 16:48:22 Paulína Brindzová

Práve sme sa vrátili z dovolenky na Liptove a navštívili sme aj Villu Betulu. Predtým som si prečítala aj nejaké kritické recenzie, ale môžem povedať, že sme boli spokojní. Som rada, že som na ne nedala. Čo sa týka Babylandu, platili sme 6 EUR za dieťa a za dospelého 3 EUR. Prosím Vás, čo je drahé na jednorazovom vstupe 6 EUR? My sme tam strávili skoro 7 hodín v prostredí, kde sa deti nenudia a majú aktivity, animátorky, bezpečné hračky pre všetky vekové kategórie... Všade, kam sa pozriete, je priestor prispôsobený pre deti... Veď hocikde v nákupných centrách v detskom kútiku zaplatíte za takéto služby oveľa, oveľa viac! Strávili sme tam veľa času. My, dospelí, sme si hoveli na tuli vakoch pri našich deťoch. Deti sa hrali a mali sme ich na dohľad :-) Super vytvorený priestor pre deti za každého počasia. Taktiež oceňujem aj vašu reštauráciu, aj to, že nevaríte 50 jedál! Predsa toto je vizitka toho, že všetko je čerstvé a kvalitné... Mali sme vývar aj polievku z dennej ponuky - šampiňónovú, taktiež burger, panenku médium presne takú, ako sme si objednali, pre deti detské menu, šúľance s bryndzou, palacinky s karamelom a banánmi :-) Musím povedať, že tie boli topka! :D Sme nároční stravníci, aj naše deti, a zostali prázdne taniere :-) V Babylande čajíky z čerstvého zázvoru a taktiež ovocné pre deti... Domáca čokoládová torta bola tiež super :-)
Preto vyzývam ľudí, ktorí majú radi kvalitu služieb, o čo sa majitelia rozhodne snažia, choďte a vyskúšajte a nedržte sa len recenzií. Koľko ľudí, toľko chuti ako sa hovorí... Ceny sú pre ľudí relatívny pojem. Pre niekoho lacné, pre niekoho drahé, ale sú zákazníci, ktorí sú vďační za takéto miesto :-) A aj takí, ktorým sa jednoducho nezavďačíte! Jediné mínus bolo to, že sme v reštaurácii čakali trošku dlhšie na hlavné jedlo, ale aj to sa dalo ospravedlniť, pretože všetky stoly mali obsadené a bolo plno. Obsluha bola milá a rozhodne sa nenudila a nesedela len tak na zadku. Vo februári prídeme zas... ;-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Scroll up