Reservation

Rating

* Required fields to send the evaluation form.

14.02.2017 21:07:33 Andrea Gondová

Výborné miesto s rodinnou atmosférou, ktoré ponúka možnosť trávenia voľného času pre rodiny s deťmi. Určite sa oplatí prísť kedykoľvek počas celého roka. Nám sa veľmi páči detská hala Babyland. Deti sa naozaj vyhrajú do sýtosti na šmýkačkách, v bazéniku s farebnými guličkami, na trampolíne, pri detskej kuchynke alebo na super viacpodlažnej konštrukcii plnej zábavy. Taktiež ak hľadáte miesto pre oslavu s detičkami, určite odporúčam prísť. K tomu všetkému Vás čaká aj zaujímavá ponuka jedál, chutná kávička, čaj a naozaj vždy milá, ochotná obsluha.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
11.02.2017 11:57:09 Klára Tupá

Skveléééé, nič podobné na Slovensku nie je!!! 6* z 5* :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
09.02.2017 14:23:09 Susan Zehra

Môžem len odporučiť. Po odporúčaní našich domácich sme išli na večeru a musím povedať, že máte z každého rožku trošku. Tatarák, ktorý sme si dali, bol na 1* a zhodnotili sme, že bol zatiaľ najlepší, aký sme doteraz jedli. Musím poďakovať veľmi milej a ochotnej čašníčke, ktorá sa nám snažila vyhovieť (keďže máme problémy s jedlami a alergénmi). Po dohode s kuchárom nám pripravili jedlo, ktoré nebolo v jedálnom lístku. Na druhý deň sme sa opäť vrátili na večeru. Podotýkam, že sme navštívili neďalekú kolibu, a tam s tým ich jedálničkom... Takže sme sa ani nenajedli a išli sme radšej k Vám. A nesmiem zabudnúť na domáce šúľance, boli super. A pre deti krásny malinký kútik pri reštaurácii :-) A čo sa týka cien za jedlo, myslím si, že sú prijateľné, a žiadne predražené (ako tu písala jedna pani). Určite, keď sa niekdy vyberieme na Liptov, tak Vás neobídeme.

Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.01.2017 17:52:44 Alexandra Hanková

Úžasný oddych! Skvelé jedlo aj apartmán - nemali sme žiadne výhrady. Babyland je úžasné miesto pre deti. Denne sme sa prehrali 3 hoďky. Okolie je krásne, majiteľka aj personál sú milí, usmiati. Okrem vysokých cien nemám žiadne výhrady.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
08.01.2017 22:05:09 Andrea Petrášová

Všetkým odporúčam. Krásne prostredie, dokonalé miesto pre rodiny s deťmi, úžasní, milí, ochotní ľudia, ktorí sú tu vždy pre vás... A majú tu vynikajúcu kuchyňu! Deti sa zabavia, rodičia oddýchnu... Jediný problém je, že sa ťažko odchádza... :D

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
07.01.2017 16:48:22 Paulína Brindzová

Práve sme sa vrátili z dovolenky na Liptove a navštívili sme aj Villu Betulu. Predtým som si prečítala aj nejaké kritické recenzie, ale môžem povedať, že sme boli spokojní. Som rada, že som na ne nedala. Čo sa týka Babylandu, platili sme 6 EUR za dieťa a za dospelého 3 EUR. Prosím Vás, čo je drahé na jednorazovom vstupe 6 EUR? My sme tam strávili skoro 7 hodín v prostredí, kde sa deti nenudia a majú aktivity, animátorky, bezpečné hračky pre všetky vekové kategórie... Všade, kam sa pozriete, je priestor prispôsobený pre deti... Veď hocikde v nákupných centrách v detskom kútiku zaplatíte za takéto služby oveľa, oveľa viac! Strávili sme tam veľa času. My, dospelí, sme si hoveli na tuli vakoch pri našich deťoch. Deti sa hrali a mali sme ich na dohľad :-) Super vytvorený priestor pre deti za každého počasia. Taktiež oceňujem aj vašu reštauráciu, aj to, že nevaríte 50 jedál! Predsa toto je vizitka toho, že všetko je čerstvé a kvalitné... Mali sme vývar aj polievku z dennej ponuky - šampiňónovú, taktiež burger, panenku médium presne takú, ako sme si objednali, pre deti detské menu, šúľance s bryndzou, palacinky s karamelom a banánmi :-) Musím povedať, že tie boli topka! :D Sme nároční stravníci, aj naše deti, a zostali prázdne taniere :-) V Babylande čajíky z čerstvého zázvoru a taktiež ovocné pre deti... Domáca čokoládová torta bola tiež super :-)
Preto vyzývam ľudí, ktorí majú radi kvalitu služieb, o čo sa majitelia rozhodne snažia, choďte a vyskúšajte a nedržte sa len recenzií. Koľko ľudí, toľko chuti ako sa hovorí... Ceny sú pre ľudí relatívny pojem. Pre niekoho lacné, pre niekoho drahé, ale sú zákazníci, ktorí sú vďační za takéto miesto :-) A aj takí, ktorým sa jednoducho nezavďačíte! Jediné mínus bolo to, že sme v reštaurácii čakali trošku dlhšie na hlavné jedlo, ale aj to sa dalo ospravedlniť, pretože všetky stoly mali obsadené a bolo plno. Obsluha bola milá a rozhodne sa nenudila a nesedela len tak na zadku. Vo februári prídeme zas... ;-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
28.12.2016 21:07:23 Miroslav Maslík

Vrele odporúčame najmä kvôli deťom. Nemá to chybu! Super jedlo, izby aj personál.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
08.12.2016 14:55:43 Hana Terezka Mikulášová

Supr prostředí i obsluha! Naprostá spokojenost. Určitě se vrátíme ;-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
04.12.2016 10:06:14 Peter Harčarik

Vynikajúci rezort pre rodiny s deťmi s množstvom možností, príjemným personálom a vynikajúcim jedlom. Nový detský Babyland je vynikajúca vec.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
21.11.2016 17:36:15 Martin

Boli sme spokojní so všetkým. Personál super, jedlo super, ubytovanie super... Všetko sme mali čo sme potrebovali. Ďakujeme a vrelo odporúčame!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
08.11.2016 20:56:18 Sylva Librová

Zdravíme Villu Betulu!!! Chci vám poděkovat za příjemně strávené podzimní prázdniny. Krásně jsme si u vás oddechli a vyřádili se při bohatém programu na Čarodějnické univerzitě. Byli jsme u vás poprvé a musím říct, že jsme byli mile překvapeni, jak velkou hernou, atrakcemi pro děti v celém areálu, tak i zvířaty. Nejvíc nás uchvátil zvědavý kozlík :-) Moc se nám u vás líbilo, držíme vám palce a těšíme se na další pobyt u vás!!!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
20.09.2016 07:36:15 Robo Papp

Jednoznačne najlepší rezort pre rodiny na Slovensku, milý a ústretový personál vytvára veľmi príjemnú atmosféru počas celého pobytu. Villa Betula je naša slovenská dovolenka. Odporúčam všetkým.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
03.09.2016 14:05:30 Zuzana Kučerová

Ďakujeme za skvelú atmosféru, pobyt sme si veľmi užili, odporúčam!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
30.08.2016 12:59:12 MIchal

Na dovolenke vo Ville Betula sme boli počas 34. týždňa roku 2016. Zariadenie je určené pre menšie deti, čo nám vyhovovalo. Náš syn (3,5 r.) sa tam do sýtosti vybláznil. Atrakcie sú v pre mňa nevídanom rozsahu na jednom mieste a skutočne smerované na malé deti. Čo sa týka ubytovania, tak sme bývali v mobilnom domčeku. Vyzeral ako nový. Vybavenie absolútne postačujúce. Do spální sa okrem minimalistických skríň a mikro nočných stolíkov síce už nič viac nezmestilo, ale napriek tomu to bolo veľmi príjemné ubytovanie. Čo sa týka stravy, tak sme mali zaplatenú polpenziu. Tá zväčša vyhovovala. Trocha problematické bolo stravovanie dieťaťa. Nie vždy bolo aspoň jedno jedlo vhodné pre menšie deti. Čo by som však vytkol zariadeniu:
1) Schizofrénia ubytovanie verzus strava. Ubytovacie zariadenie je smerované na kemp, karavany, mobilné domy a v minimálnom zastúpení hotelového charakteru. Z uvedeného dôvodu predražené stravovanie smerované na úplne inú klientelu považujem za rozpoltenosť celého konceptu.
2) Na to že celé zariadenie je smerované na deti považujem minimálny podiel jedál pre deti v jedálničku za nepochopiteľný. Chýbali cestovinové jedlá pre deti (cestoviny, jedlá s väčším podielom zeleniny...), nákypy (zeleninové, ovocné) a podobne. Špagety s olivovým olejom, olivami a veľkými kusmi sušenej paradajky nepovažujem za jedlo pre dieťa.
3) Polpenzia formou švédskych stolov bola síce zaujímavá, ale zdal sa mi dosť veľký rozdiel medzi jedlami podávanými podľa jedálneho lístka, a formou švédskych stolov.
4) Na raňajky bola síce misa s ovocím, ale z aktuálneho miestneho ovocia bol len červený melón. Zvyšok bolo dovozové citrusové ovocie a hrozno. Chýbali domáce broskyne, slivky, žlté melóny...
5) Neprimerané ceny nápojov, pričom napriek tomu oceňujem podávanie miešaných limonád.
Na záver by som chcel povedať, že pobyt sa nám veľmi páčil. Všadeprítomné zvieratá - (pozdravujem aj v noci i-ákajúceho somára :o) ) - boli super. Celý koncept vyžitia detí je na Slovensku nevídaný. Aj v deň, keď nevyšlo počasie, bolo kde dieťa zabaviť (obrovská herňa). Nebyť schizofrénie v stravovaní a v type ubytovania, bolo by to dokonalé. Atrakcie aj pre dospelých, ktoré boli v rámci ubytovania (výlet motorovým člnom po Liptovskej Mare - ŠPICA, jazda na koni - super, golfové odpalisko - nevyužili sme) boli tiež vynikajúce. Každopádne, blahoželám ku vynikajúcemu nápadu a odporúčame každému rodičovi s menším dieťaťom.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
29.08.2016 15:54:36 Maja

Veľmi pekne ďakujeme za pobyt v kempe. Všetko bolo super, atrakcie pre deti, a ani dospelí sme sa nenudili. V reštaurácii nám veľmi chutilo. Páči sa mi, že tam nie je na výber veľa druhov jedál, ale všetci sme si vybrali, hlavne naša dcéra :-) Villa Betula nebol náš cieľ, no boli sme veľmi milo prekvapení. Ďakujeme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
26.08.2016 09:20:40 Miroslava Sirkova

Chcela by som sa poďakovať za príjemný pobyt v mobilnom domčeku. Prvý deň sme boli nadšení. Postupne sme sa ocitali aj v situáciách, kedy sme boli nespokojní. Prvá vec, čo by som zmenila, je premiestniť tých híkajúcich oslíkov na druhú stranu k mini farme (alebo ešte ďalej). Cez deň to človek tak tragicky nevníma, ale noci boli kvôli tomu hrozné. Deti to vyslovene vystrašilo, kým si na to zvykli. Neskôr sa nebáli, ale všetkých nás to v pravidelných intervaloch budilo a rozčuľovalo. Druhá vec: chcete byť rezort priateľský k deťom... Nuž uvítala by som, keby na večeru bol deťom dopriaty pitný režim tak, ako na raňajky ten čajík z čapovacej kanvy. A čo sa teda podľa mňa úplne nehodí na vašu cenovú kategóriu je ten bordel pod stolami. Toto som nezažila ešte. Pri raňajkách, pri večeri, aj na obed boli sústavne pod stolami zvyšky z jedla. Chápem, že keď sa tam stravujú malé deti, tak to jedlo na zem popadá. Ale keď sa prestiera stôl pre ďalších zákazníkov, tak by malo byť normálne to pod stolom aj vyzametať. Rovnako by ste si mali dať pozor aj na čistotu chodníkov a cestičiek. Konské výkaly na cestičke k domčekom dva dni neodpratané. Dospelý sa tomu uhne, ale dieťa, keď odbieha, nedáva pozor. Inak personál milý, jedlo výborné, atrakcie super. Dobrá myšlienka to je - celý tento rezort pre rodiny. Len tie ceny... Už to tu bolo niekoľkokrát písané... Ceny sú prehnané. To prostredie reštaurácie nie je adekvátne cenám. Tak snáď budete považovať túto kritiku za užitočnú a snáď som neurazila. Prajem spokojných zákazníkov.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
26.08.2016 08:11:15 Beata Pravotiakova

Veľmi pekne ďakujeme za príjemnú dovolenku, ktorú sme u Vás strávili. Cítili sme sa výborne! Vaša kuchyňa je špičková, atrakcie fantastické a jazda motorovým člnom po Liptovskej Mare bola veľkým zážitkom. Sme veľmi vďační, že mohol s nami prísť aj náš kocúr, odpadli nám starosti so zháňaním opatrovania. Váš personál je naozaj veľmi milý, ústretový a vždy sa snaží vyhovieť. Boli sme nad mieru spokojní, malo to len jednu chybu - že sme boli u Vás len týždeň!!! Ďakujeme.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
03.08.2016 20:44:58 Lucie

Děkujeme za super atmosferu a příjemné prostředí, ve kterém jsem s dcerou mohla strávit opravdovou dovolenou a prázdniny... Budeme se těšit, že se máme za rok kam vrátit...

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.07.2016 08:45:53 Michala

Vo Ville Betule sme boli na predĺženom víkende s 11-mesačnou dcérkou. Boli sme vo vašom rezorte prvý krát a veľmi sa nám páčilo. Ihriská Babyland, či už vonkajšie alebo vnútorné, sú pre detičky ako stvorené a to každého veku. Keďže sme všetky vstupy mali v rámci pobytoveho balíka, bolo to super, nemuseli sme sa zaujímať o to, čo a na koľko máme zaplatené. Jedinú výhradu mám na jedného čašníka, ktorý bol asi troška mimo svojho odboru, mrmlal si "popod fúz", dôležitý na dva životy.. :-) ...ale okrem neho všetci boli veľmi milí, ústretoví, vysmiati. Vaše stredisko určite ďalej odporúčam.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.07.2016 14:25:42 Monika

Vo Ville Betule sme strávili 8 dní. Boli sme tu v rámci pobytového balíka, takže všetky vstupy do Babylandu sme mali zdarma. Oproti minulému roku (áno, boli sme tu aj minulý rok a natoľko sa nám tu páčilo, že sme prišli aj tento rok) tu pribudli nové atrakcie - aj pre dospelých :-) A taktiež sa zmenili formy podávania večere. Tohto roku boli bufetové stoly. Vždy sme si mali čo vybrať + dezertík bol vždy na 1. Áno, už to tu niektorí spomínali, že je nehorázne pýtať pokutu 5 € za plné, nedojedené taniere. Podľa mňa je ešte nehoráznejšie tie taniere nechať plné, aby potom skončili v koši. Mali sme tu "česť" vidieť, ako si dovolenkujúci nakladali plné taniere iba preto, že je to zdarma. A taktiež ich potom nechali poloplné, pretože už ani nevládali dýchať od toho prejedenia. Áno, to si pokutu zaslúži... V predchádzajúcich recenziách bol spomínaný aj personál v reštaurácii. Áno, zdalo sa mi, že sú trochu neskúsení, ale vždy milí a ochotní. A čo sa týka animátoriek, tak tie si u našich dcér získali veľký obdiv. Boli veľmi milé, zlaté k detičkám, usmievavé. A ešte by som sa chcela vyjadriť k tým ponožkám. Vážená pani Martina Horáková, aj mne to prekážalo, ak tam dospelí ľudia chodili bez ponožiek. Veď predsa malé deti tam chodia po štyroch, teda ruky nohy na zemi!!! Je to nechutné, keď si predstavím koľko je baktérii na koberci z bosých nôh. Všade sú nejaké pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať. Takže suma sumárum, Villa Betula je resort, ktorý určite odporúčam.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13