Reservation

Rating

* Required fields to send the evaluation form.

11.07.2016 19:25:54 Martina Horáková

Dnes jsme navštívili s dětmi váš Babyland.
Musím napsat,že jsme byli velice nespokojeni až zhnuseni.
Platí se i za dítě, které nemá ani dva roky. Venku pro tohle malé dítě nejsou žádné atrakce pouze plastová houpačka.
Druhá dcera šla na koníky, které se ještě připlácí!! 3 kolečka měly stát 1 euro. Bohužel paní nám účtovala 1 kolečko 1euro!!! Dále jsme šli do vnitřní haly kde nám paní oznámila, že musíme mít ponožky. Pochopitelně v létě v horku ponožky nemáte, takže koupit. Jedny za 2 eura jinak vás tam nepustí!! A o arogantním a nepříjemném personálu raději už psát ani nebudu!! Na závěr tento BABYLAND nikomu NEPOROČUJI!!!!!

Reply (Admin VILLA BETULA): Zdravíme Vás, pani Horáková, a ďakujeme za Váš názor, hoci je výlučne kritický. Z toho, čo ste napísali, bolo z našej strany chybné účtovanie jazdy na koni. Áno, mali sme novú inštruktorku, ktorá ešte nemala uzrejmené všetky ceny, a za toto pochybenie sa Vám ospravedlňujeme. Čo sa týka vstupného do Babylandu pre deti od 1 roka, poplatok sa platí na celý deň a za celý areál, kde je aj detská zábavná hala, v ktorej sa do sýtosti vyšantia aj maličké deti. Vonku máme okrem hojdačiek aj nafukovacie hrady, pieskoviská, zvieratká, kolotoč, strunové hojdačky a mnoho iných atrakcií, ktoré môžete využiť aj s maličkými deťmi, takže v tomto prípade je Vaše rozhorčenie a tvrdenie nekorektné a zavádzajúce. Do detskej zábavnej haly musia chodiť detičky aj dospelí s ponožkami a malé detičky aj s plienkami. S tým nič neurobíme, pretože to je zákonom stanovené nariadenie hygienikov, za ktorého porušenie by sme platili vysoké pokuty. Na druhej strane, skúste sa zamyslieť nad tým, že v hale, kde sa mnoho detí aj batolí a chodia po nohách a po ručičkách, behajú ľudia s bosými nohami z vonku, kde je plno baktérií... Asi je zrejmé, že detičky by u nás nachytali rôzne zdravotné problémy a tomuto sa každý logicky zmýšľajúci človek snaží zabrániť. Okrem toho všetkých návštevníkov na to upozorňujeme v návštevnom poriadku, ktorý je vyvesený priamo v hale a je dostupný aj na našej www stránke. Stačí si ho prečítať. Ponožky stoja, koľko stoja, ale keďže nie sme ich producent, musíme hradiť aj náklady spojené s ich nákupom, prevážaním, skladovaním a predajom, takže nemôžu stáť toľko, ako v hypermarketoch. O arogantnom správaní z našej strany pochybujeme. Náš personál je vyškolený a poučený o tom, ako pristupovať k hosťom, aj k tým náročnejším, ktorým treba venovať viac času aj energie. Môže sa stať, že počas horúčav a po namáhavom dni sa človek už nevládze usmievať alebo nekomunikuje s takou energiou, ako ráno, ale určite sa nesprávame ku klientom arogantne alebo neslušne. Vaša negatívna skúsenosť v našom Babylande nás mrzí, no nazdávame sa, že vo veľkej miere za to môže aj nepochopenie pravidiel a neznalosť návštevného poriadku z Vašej strany, čo my neovplyvníme. Navzdory tomu Vám prajeme príjemné leto a čo najviac pekných zážitkov s Vašou rodinkou, nech už sa vyberiete kamkoľvek.

Accommodation:
06.07.2016 10:43:14 Gabriela

Milá Villa Betula, vďaka za úžasný pobyt, plný zábavy, dobrého jedla, prírody a milých ľudí. Jediným mráčikom v dokonalom prostredí bola obsluha reštaurácie (zrejme nová, ktorá sa zaúčala), ktorá nám odpratávala riad zo stola ešte počas jedenia.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
30.05.2016 07:10:36 Martin

Ďakujeme celému tímu za nádhernú detskú narodeninovú oslavu!
Strávili sme u vás celých 6 hodín a deti bolo problém dostať ku stolu sa napiť a najesť. Ich nadšené tváre, prístup animátoriek, atmosféra, jedlo, všetko bolo parádne. Ďakujeme ešte raz a držíme palce nech sa darí!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
12.05.2016 23:15:54 Jana

Spolu s rodinou sme u Vás strávili super víkend spojený s Detským kráľovstvom. Išli sme si oddýchnuť a to sa nám podarilo. Hlavne sme si vyvetrali hlavu :-) Perfektná atmosféra, personál, ktorý je veľmi ústretový, čistota, relax. Deti sa vyšantili. Určite by sme sa k Vám ešte chceli vrátiť. A tú posteľ z tomboly sme už zložili :-) Je super!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
09.05.2016 21:37:26 Andrej

Stravili sme u Vas pobyt v obytnom domceku, je to nieco perfektne! Celkom iny zazitok ako hotel, vlastna terasa, klud, sukromie... Vsetko super! Perfektna cistota, mily personal, super jedlo. Jednoznacne sa urcite este vratime.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.04.2016 11:21:33 Noro

Ubytovaní sme boli začiatkom augusta 2015. S ubytovaním sme boli spokojní, taktiež s prostredím a personálom. Jedinú a to veľkú výhradu sme mali ku strave, a to až takú, že sme prestali obedovať a večerať v penzióne a chodili sme radšej po okolí. Samozrejme, je to vec názoru.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
17.03.2016 11:10:13 Branislav Brlit

Ak by bol takýto prístup od personálu v celom našom cestovnom ruchu, tak patríme k najvyhľadávanejším destináciam na svete. Ďakujem za všetko čo robíte, robíte to s láskou :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
16.03.2016 18:56:07 Slavomír Molnár

Nemá to tu chybu :-) Obsluha perfektná, prostredie nádherné :-) Ďakujeme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
15.03.2016 14:46:00 Lucia

Dakujeme za nadherny vikend straveny u vas. Vkusne, ciste a hlavne velke izby, kde sa pomestila cela kopa veci, co sme mali so sebou. Vyborne jedlo. Mily, ustretovy a chapavy personal. Uzasne atrakcie pre deti. A vsetko absolutne baby friendly. Lutujeme len, ze sme neboli o jednu - dve noci dlhsie. Tak nabuduce...

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
13.03.2016 09:07:16 Milan Buzinkaj

Ďakujem celému tímu Villa Betula za príjemnú atmosféru pri oslave mojich narodenín, perfektné služby, výnimočná gastronómia a celková starostlivosť o mojich hostí. Pre moje vnúčatá "BOMBA", nechcú nám ísť domov. Nebudem chváliť, lebo dobré sa chváli samo. Treba prísť na BETULU a zažiť...

Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
28.02.2016 19:48:53 Jana Besedová

Môžem povedať,že tak úžasný personál, úžasné prostredie ubytovania, toľko dobrého jedla (za 6 dní 5 kg plus) som už dávno nevidela. Jarné prázdniny perfektné. Môžem vrelo odporučiť. Pre deti raj a pre dospelých oddych. Prajem vám veľa, veľa šťastia a radosti vo vašom areáli :-) P.S.: Už len bazénik chýba a ste dokonalí. Určite nás ešte uvidíte ;-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.02.2016 16:58:31 Janka Remiazová Klimková

Dobrý deň, ďakujeme za krásnu narodeninovú oslavu, ktorú sme vyhrali. Bolo vynikajúco, deti ešte dodnes o nej rozprávajú. Veľmi ochotný a milý personál a len príjemné zážitky ;-) Ďakujeme :-) K vám sa ozaj oplatí vracať sa neustále. Deti sa už tešia na teplejšie počasie, aby využili aj vonkajšie aktivity :D Prajem vám príjemný deň ;-) Janka

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
25.02.2016 10:23:06 Lenka Kollárová

Ďakujeme za ďalší príjemný pobyt. Vždy vás odporúčame ďalej a to sa nemení. TOP kuchyňa - neskutočne chutné, krásne vyzerajúce jedlo a akákoľvek požiadavka na zmenu v jedle bez problémov vyriešená. A tie dezerty, mamma mia! :-) Milý a ochotný personál - upratovačka, recepčná, čašník, animátorka v Babylande a v neposlednom rade kindermanager. Všetci vždy ústretoví! Bohatý program na celý pobyt.
Len jedna pripomienka: sme rodina 2 dospelí a 2 deti (4r a 2r). V apartmáne je manželská posteľ a rozťahovací gauč ako prístelka. Keby sa tá prístelka vylepšila a skvalitnila, lebo spať na tom gauči je "za trest"... A tie apartmánové domčeky sú zase pre väčšie deti, my ich ešte samé nechať nemôžme. Čiže do apartmánu umiestniť aspoň jedno lôžko plnohodnotné namiesto tej detskej postieľky, ktorú by som ponúkala na vyžiadanie hostí.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
24.02.2016 20:32:12 Zuzana Urbanová

Ďakujeme za super pobyt, všetko bolo perfektné! Určite sa sem ešte vrátime.

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
23.02.2016 09:37:45 Sylvia Federičová

Ďakujeme krásne za príjemný pobyt, personál je veľmi milý a ochotný, kuchyňa vynikajúca a zábava pre deti od rána do večera. Určite sa vrátime a odporučíme ďalej :)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
21.02.2016 16:04:22 Daniel Sukniewicz

Fantastyczne miejsce na chwile przerwy od nart :)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
21.02.2016 15:38:43 Mária Gaňová

Ďakujeme celému tímu Villa Betula za príjemne strávený víkend. Skvelá rodinná dovolenka pre rodinu s deťmi, vyjašili sa rodičia aj dieťa, všetkým ulahodila výborná kuchyňa v reštaurácii, krásna príroda, ochotný personál a tiež priestor pre trochu romantiky pre rodičov :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
19.02.2016 21:44:47 Michaela Laurincova

Práve sme sa od vás vrátili po týždňovej dovolenke. Vôbec sa nám nechcelo ísť domov. Nielen naše dve deti, ale aj my s manželom sme si to u vás veľmi užili. Perfektné služby na vysokej úrovni, výnimočná gastronómia, šikovné animátorky. Toto všetko a ešte omnoho viac sme si u vás zažili a odporúčame všetkým náročným klientom s deťmi. Už teraz sa nevieme dočkať leta a návratu k vám.Svoju prácu robíte so srdcom a výborne. Ďakujeme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
18.01.2016 12:46:08 Jana

Zdravím, pobyt u Vás bol fantastický, pre dcérku to bol raj na zemi, pre nás s mužom zase úžasné jedlo a špičkový personál. Dúfam, že sa nám v lete podarí prísť opäť :-)

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
16.12.2015 22:07:15 Zlatka s rodinou

Ďakujeme vám za pohodové chvíle, rodinka zrelaxovala ako sa patrí, detičky každý večer pred spaním spomínajú na zvieratká a guličky, môj manžel na výbornú stravu ako od maminky a ja na dokonalú masáž. Akurát plánujeme nejaký výlet, tak verím, že sa čoskoro opäť uvidíme!

Accommodation:
Gastronomy:
Staff:
Atmosphere:
pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13