1-dňové výlety pre škôlky a školy

 

Užite si s deťmi poriadnu porciu zábavy, smiechu a radosti! Po celoročnej snahe v škôlkarskych triedach a v školských laviciach si aj tí najmenší zaslúžia jednodňový relax. Preto sme pre všetky triedy pripravili špeciálny animačný balík s celodenným programom nabitým hrami, súťažami a spoznávaním sveta zvieratiek a prírody.

Ak hľadáte miesto, kde by ste dopriali deťom za odmenu veľa radosti a smiechu, náš detský areál Babyland je ideálny. Škôlkari aj školáci tu nájdu desiatky zábavných, adrenalínových a športových atrakcií v akomkoľvek počasí. Okrem niekoľkohektárového vonkajšieho detského ihriska tu totiž majú k dispozícii aj interiérovú detskú zábavnú halu s plochou takmer 500 m2. A nechýbajú ani kone a zvieracia farma.

Aby si deti stihli všetko vychutnať, program je celodenný. O aktivity sa starajú naše profesionálne animátorky. Pre všetkých účastníkov zabezpečujeme výdatný a chutný obed a počas celého dňa i ovocie a zdravý pitný režim. Takže o detičky sa dôkladne postaráme.

Program

  • PRIVÍTANIE V BABYLANDE

Naše veselé animátorky privítajú deti a predstavia im Babyland. Celý deň sa budeme spolu hrať a vymýšľať rozličné súťaže a zábavné aktivity.

  • CESTA DO RÍŠE ZVIERATIEK

Navštívime oslíky, kozičky, capkov, ovečky, barančeky, sliepočky, zajačiky, húsky, koníky, bažanty, páva, pštrosa a poníka na zvieracej farme. Deti ich môžu pohladkať, dozvedia sa, ako sa kŕmia a ako sa o ne treba starať.

  • JAZDA NA KONI ALEBO NA PONÍKOVI

Každý si zajazdí na koni, oslíkovi alebo na poníkovi. Nazrieme aj do stajní a odhalíme, ako sa koníky čistia, ako sa češú a ako im treba ošetrovať kopýtka.

  • CHUTNÝ A ZDRAVÝ OBED

Počas celého dňa zabezpečujeme pre deti svieže nápoje a na poludnie nás čaká výdatný a chutný obed so sladkým dezertom.

  • HRAŤ SA MÔŽEME DNU AJ VON

Bez ohľadu na počasie máme k dispozícii množstvo atrakcií. Ak je pekne, väčšinu dňa strávime na ihrisku, ak sa slniečko ukryje, budeme v zábavnej hale s guľôčkovými bazénmi, šmykľavkami a toboganmi.

  • DARČEK NA ZÁVER

Každý, kto k nám príde, dostane od animátoriek prekvapenie. Aby sa mohol doma hrať a spomínať na Babyland.

Cena balíka

15,90 € / dieťa

Prihlášky a rezervácie

+421/915/836 120

prevadzka@villabetula.sk

 

Príďte si užiť rozprávku, ktorá nikdy nekončí. U nás nuda nemá šancu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami v Babylande wink

Váš Villa Betula tím