Letný pobyt

Objavte krásy Liptova a navráťte sa toto leto k slovenskej prírode

Rodinné letné dovolenky nemusia byť len dlhé hodiny únavného šoférovania k moru, či obmedzeného pobytu v prímorských rezortoch. Príjemné teplo pri vode sa dá plnohodnotne stráviť aj na brehoch Liptovskej Mary.

Priamo na jej brehu sa totiž nachádza rodinný rezort Villa Betula.  V krásnom prostredí Liptova je z jednej strany obklopený Chočskými vrchmi a Západnými Tatrami, z druhej strany takmer obmývaný Liptovskou Marou s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier. Areál rezortu je dostatočne priestranný, aby ste si do sýtosti užili čas strávený na čerstvom vzduchu pri grilovaní vo veľkom záhradnom altánku, pri jazde na koni v Mustang aréne alebo s deťmi pri zvieratkách v našej zvieracej farme.

Deti sa vyšantia na skvelých atrakciách, vyskáču sa v trampolínovej aréne, osviežia sa vo fontánovom raji alebo sa naučia plávať v našom prírodnom bazéne. Zahrať si môžete plážový volejbal, futbal alebo bedminton a tak využiť dlhé letné večery na rôznorodé aktivity. Tí odvážnejší si môžu vyskúšať aj aquazorbing, zábavnú jazdu na 4-bicykli a tí najmenší zas ocenia zastrešené detské jašovisko alebo interiérovú halu Babyland.

Ubytujeme Vás v novo zrekonštruovaných rodinných izbách, apartmáne alebo v mezonetovom apartmáne, ale ak chcete zažiť dobrodružnú dovolenku, tak je možné ubytovať sa aj v mobilných domoch, karavane alebo si postavte stan v našom kvalitne vybavenom kempingu.

Vieme Vám zabezpečiť pobyt s raňajkami alebo polopenziou. V reštaurácií si môžete pochutnať na špecialitách aj s 10% zľavou.

Nechajte sa zlákať krásami liptovskej prírody a vyrazte na nenáročné turistiky do Kvačianskej alebo Prosieckej doliny pár kilometrov od nášho rezortu. Zdolajte túru na neďaleký zabudnutý Liptovský hrad, alebo prijmite výzvu výstupu na najkrajší výhľad na Liptov – z vrcholu Choča. Objavte mnohé cyklotrasy po podhorských cestách, zájdite si na huby, navštívte jaskyne, vyvezte sa lanovkou na Chopok. A po aktívnom programe relaxujte. Oba najväčšie liptovské aquaparky sú od nás len pár minút, rovnako ako tri hlavné verejné pláže na brehoch Liptovskej Mary.

Náš ochotný personál na recepcii vždy vie poradiť kam zájsť na Liptove, kde možnosti nikdy nekončia. Neváhajte sa opýtať čo ochutnať s letných dobrôt a osviežujúcich drinkov či remeselných pív v reštaurácii. Osmeľte sa pri koňoch a zverte sa do rúk jazdeckých profesionálov, ktorí vás presvedčia o tom, že najkrajší výhľad aj na Liptove je z chrbta koňa.  Naše animátorky zas vždy vytvoria program a zábavu, ktorá nikdy nekončí.

Rezervujte si vašu letnú dovolenku už teraz a využite bonusové služby :

 • Babyland neobmedzene exteriér aj interiér
 • Každodenný animačný program
 • Jazda na koni (1 okruh pre každé dieťa)
 • Jazda na rodinnom 4-bicykli
 • Plávanie v bazéne neobmedzene
 • Bezplatný vstup na zvieraciu farmu a do konských stajní
 • Bezplatné parkovanie a wi-fi v celom rezorte

Svoj letný pobyt si môžete rezervovať cez  REZERVAČNÝ FORMULÁR

Informácie k letným pobytovým balíkom :

 • Minimálna dĺžka pobytu sú dve noci
 • Deti do roku grátis bez nároku na ďalšie služby
 • Check-in od 16:00 a check-out do 10:00
 • Miestny poplatok 0,70 eur / noc pre osobu nad 10 rokov.
 • Podmienkou rezervácie pobytu je úhrada zálohy vo výške 50 % z celkovej ceny pobytu.

V prípade otázok alebo osobných požiadaviek nás neváhajte kontaktovať na villabetula@villabetula.sk alebo 0907 812 327.

Ponuka letných pobytov platí v termíne od 20.05.2019 – 29.09.2019.

Doprajte tento rok rodine dovolenku, na ktorú budete všetci ešte dlho s úsmevom spomínať!