Rezervácia

VYČARUJME SI SPOLU TEN NAJKRAJŠÍ SILVESTER

Snívajte...

 

Predstavte si zasnežené mrazivé ráno na Liptove.

Zobudíte sa na prvé lúče slnka, hodíte sprchu, tepláky a teplé ponožky (veď nohy musia byť v teple) a vybehnete von :-) Brrr.. zima... nič to.. prebehnete do reštaurácie, lebo máte dohodnutý čas na raňajky v teple (po ceste stretnete jedine uštekanú Najdu a našu Katku, ktorá si už vedie koníka do jazdiarne).

Kde sú všetci?

Užívate si pokoj, zjete chutný hemendex a vypijete lahodné espresso. Krb v reštaurácii už horí a naša Hanka púšťa skvelú hudbu :-)  Deti sú dávno po raňajkách a už bežia von ku zvieratkám, pretože aj tie musia nakŕmiť. V tomto čase je to predsa ich povinnosť, nie? Perfektné.. sú na čerstvom vzduchu.

Ale vážne..  kde sú všetci?

No tááák.. 14 hektárov a 30 ľudí? Kde by ste ich chceli vidieť? Jedine ak sa pripojíte ku programu, ktorý pre Vás vymyslel Oliver a vybehnete s ním na skialpy do Žiarskej doliny. Výstroj Vám už doniesli a tak ju nakladáte do auta. Aha.. a deti? Hurá! Môžu ostať v Betulke, lebo sa Vám o nich postarajú.. :-) Vystupujete na ústí Žiarskej doliny.. sneh, slnko, čerstvý vzduch, krása.. čo viac si priať. O dve hodinky ste na chate... nepôjdeme dnu, von je krásne a máte pripravenú teplú polievku, deky a čaj a čo máte v batohu? Nič? Nevadí, my máme... dáte si? 

Prichádzate naspäť do rezortu, brána sa otvára a víta vás Pišta. Čo to varí v tom veľkom kotle? Guláš, alebo kapustnicu? Prezlečiete sa a poobzeráte.. kde máte deti? Už sú v herni a oddychujú po snowtubingovom bláznení s Miškom. Pozrite - tam sú tí z vedľajšieho apartmánu.. vyzerajú ako super ľudia. V tejto dobe sa už veľmi nezoznamujete a nestretávate ani so svojimi priateľmi, ale oni Vás ponúkli na Žiarskej chate nápojom na zohriatie tak im to predsa chcete vrátiť. Rozprávate sa.. super.. počúvate nové príbehy, nové životné skúsenosti.. ten večer bude zdá sa príjemný.

Ale znova... kde sú všetci?

Odpoveď je jasná - na snowtubingu, na bežkách, v jazdiarni, na detskom ihrisku, v reštaurácii, pijú kávu na recepcii, opekajú v altánku, pomáhajú Pavlínke pripraviť koníky na večer v stajniach, pomáhajú odpratávať sneh, len tak sa prechádzajú po areáli a venčia Lujzu... tak poďme na to a VYČARUJME SI SPOLU TEN NAJKRAJŚÍ SILVESTER.