Karavan

 

Bývali ste už niekedy v karavane? Ak áno, určite to bol pre Vás nezabudnuteľný zážitok. Ak nie, máte jedinečnú príležitosť vyskúšať, ako sa dá stráviť rodinná dovolenka originálnym a príjemným spôsobom.

V našich luxusných karavanoch svetoznámej nemeckej značky Hobby nájdete všetko. Pohodlie, priestrannosť, intimitu, komfort, vzrušenie, dobrodružstvo aj zázemie pre početnú rodinu. Karavany sú totiž ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú byť aj ďaleko od domova nezávislí a hľadajú niečo nové, neobyčajné a výnimočné.

Karavan je zážitková rodinná dovolenka

Vo veľkorysom životnom priestore na kolesách nájdete kuchyňu s jedálničkou, chladničkou, platničkami na varenie, kuchynským drezom a všetkým, čo potrebujete k príprave jedál a stolovaniu. Samozrejmosťou je spálňa pre rodičov s veľkým dvojlôžkom a detská izba s dvomi oddelenými lôžkami. Navyše aj z jedálenského stola a lavíc sa dá na noc pripraviť prísteľka pre 1 alebo 2 deti, takže v karavane môžu pohodlne prenocovať 4 až 6 ľudia. Je to skvelé bývanie pre rodiny s väčším počtom detí.

Čisté a starostlivo udržiavané dámske a pánske toalety s umývadlami a so sprchou sú v samostatnej budove. Tá sa nachádza 20 metrov od karavanov.

Pred každým karavanom je postavený pevný prístrešok s malou terasou. Tu nájdete príjemný chládok počas veľkých horúčav, ale aj suché a priestranné útočisko v prípade dažďov. Pod prístreškom nechýba ani záhradný stôl so stoličkami, takže obytný príves na kolesách sa poľahky stane vaším novým obľúbeným kráľovstvom. Do toho, vyskúšajte ho a presvedčte sa, že rodinná dovolenka v karavane je nezabudnuteľná...