Rezervácia

Hodnotenie

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

20.10.2014 20:47:58 Spoločnosť Mondi a obchodní partneri

Absolutně bezchybný servis, maximálně ochotný personál, příjemné prostředí, jídlo luxusní… Ještě jednou moc děkujeme!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
05.10.2014 20:44:34 rodinka Marcineková

Môžeme rezort Villu Betulu - jedine odporúčať... Boli sme u Vás tento víkendík - síce nám počasie veľmi neprialo, no napriek tomu sa naše deti vôbec nestihli nudiť :-) Veľmi pekný areál plný detských zábaviek, preliezok, zvieratiek... A všetkého čo detskému návštevníkovi ulahodí... Keby ste ešte v rámci penziónu mali bazén, tak našim deckám už nič nechýba... Naozaj, cítili sme sa u Vás veľmi dobre, krásne, čístúčko, štýlovo zariadené izby, príjemná reštaurácia, vyzdvihujem ústretovosť a ochotu personálu... Rešpektovanie detí, aj keď tam pobehujú a sú trošinku hlučnejšie... No proste taká príjemná rodinná atmoška :-) A ešte k papaniu... Chutilo nám a veľmi... Jedlo chutné a aj oku lahodiace... Ešte raz veľmi pekne ďakujeme... A určite sa k Vám radi vrátime...

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.09.2014 15:58:57 Ivana Brummer

Dnes jsme u vás byli na návštěvě a byl to velice příjemný výlet. Příjemná obsluha, personál a děti se vyřádili. Vřele doporučuju.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
16.09.2014 09:01:23 rodina Michalcová

Radi budeme odporúčať Villu Betulla - často cestujeme po Slovensku aj po Európe s deťmi. Vieme porovnať kvalitu služieb - oceňujem ochotu personálu, kvalitu a čistotu. Veľmi kvalitne a nápadito je vybavený detský rezort, ktorý sa dá využiť v každom počasí. Gastronómia je na úrovni a personál vie a chce vyjsť v ústrety. Všetko dobre prajeme a drzime palce pri Vasich planoch

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
08.09.2014 22:03:37 Ajka K.

Po nedeľnej návšteve u vás sme sa rozhodli k vám už neprísť. Atrakcie pre deti sú fajn, okolie a prostredie sú super. Ale s Vašou kuchyňou sme neboli vôbec spokojní. Vami stanovené ceny nezodpovedajú kvalite podávaného jedla. U vás som jedla úplne najhoršiu cesnakovú polievku - natlačený cesnak a nechané zvyšky z cesnaku, chýbal tam ten opražený chlieb (ako bolo uvedené v jedálnom lístku) a teplota polievky letná. No proste katastrofa. Manžel si objednal kuracie krídelká a opekané zemiaky - krídelká nedopečené, vo vnútry ružové a objednané opekané zemiaky ani nedostal. Pritom to čašník nahodil do objednávky. Dostal k tomu chlieb. A na palacinku muselo dievčatko čakať asi tak pol hodiny. Dôvod? Nevedeli, kam to má ísť tak ju zjedol čašník a viac to neriešili až potom ako sme sa začali na to pýtať. Takže na záver NIKDY VIAC VILLA BETULA.

VILLA BETULA RESORT*** (odpoveď / reply): Milá pani Ajka, úprimne sa Vám a Vašej rodinke ospravedlňujeme, ak ste neboli s našimi službami spokojní. Keďže žiadne hodnotenia nám nie sú ľahostajné a vždy sa snažíme ku klientom pristupovať slušne a v duchu rodinnej atmosféry, riešili sme Vašu sťažnosť so zamestnancami. Nedostatky v jedlách mohli spôsobiť drobné personálne zmeny v kuchyni, ktoré sme práve v deň, keď ste nás navštívili, zrealizovali. Chápeme, že návštevník by to nemal nijako pocítiť, no po dlhej sezóne sa to občas stane, čo nie je naše ospravedlnenie, len objasnenie. Čo sa týka palaciniek, problém vznikol tak, že ste si pravdepodobne presadli k inému stolu alebo odišli na detské ihrisko a náš čašník Vás nemohol pri pôvodnom stole nájsť. Keďže to trvalo dosť dlho, a palacinky vychladli, druhý čašník ich odniesol naspäť do kuchyne a skonzumoval počas krátkej pauzy ako svoj obed. Našim klientom studené jedlo na druhýkrát nezvykneme ohrievať a nosiť späť na stôl, pokiaľ o to sami nepožiadajú, preto sme Vám pripravili nové, čerstvé palacinky a tým aj vznikol časový posun pri ich servírovaní. Za naše pochybenia sa Vám ešte raz úprimne ospravedlňujeme a veľmi nás to mrzí. Ďakujeme za Váš názor, ktorý nám pomôže náš servis ešte zlepšiť a podobných situácií sa vyvarovať. Každopádne budeme radi, ak toto zaváhanie vezmete ako ojedinelosť (pretože skutočne ide o výnimku) a vrátite sa k nám. Veľmi radi Vás privítame a presvedčíme, že naša kuchyňa je excelentná a že robíme všetko pre to, aby zákazníci od nás odchádzali spokojní, pozitívne naladení a s príjemnými zážitkami.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
08.09.2014 13:43:37 Kosnáčovci

Veľmi pekne ďakujeme za príjemne strávený predlžený víkend u Vás... A pre iných, čo sa len rozhodujú, či navštíviť tento rezort, jeden odkaz: "Deti ocenia MEGA SKÁKACÍ HRAD + ZVIERATKÁ a tatovia s maminkami VYNIKAJÚCU KUCHYŇU... Niet čo riešiť, všetci odídete spokojní."

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
04.08.2014 20:21:22 rodina Domanská

Veľmi pekne ďakujeme za príjemný pobyt, oceňujeme prácu celého personálu, ktorý evidentne robí maximum pre všetkých návštevníkov bez rozdielu veku. Hlavne pre deti bol pobyt u Vás plný nezabudnuteľných zážitkov. Radi Vás budúce leto opäť navštívime.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
27.07.2014 11:30:43 rodina Marcinčinová

Pozdravujeme všetkých zamestnancov Resortu Villa Betula a srdečne ďakujeme za príjemný letný pobyt. Od začiatku nás potešil prístup recepčnej a čašníkov, ktorí sú ochotní výjsť vždy v ústrety požiadavkám hostí. špeciálne ďakujeme pánovi kuchárovi za prípravu chutných bezlepkových jedál. všetci zamestnanci sú ako jedna rodina. obdivujeme nekonečnú trpezlivosť pri detských návštevníkoch, animačné programy a rozsah ihriska, ktoré je skutočne obrovské - zábava nekončí ani v daždivom počasí. ste miestom oddychu pre všetkých, od narodenia po dochodok.
radi vás navštívime znova. s pozdravom Marcinčinovci

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
23.07.2014 19:19:34 Jana P & Co.

Jednoducho... vždy sa u Vás cítime ako doma :-) Fandíme Vám v neustálej snahe o zlepšovanie a tešíme sa opäť dovidenia.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
21.07.2014 18:41:53 Anna Richterova

Mila Betulla :-) dakujeme za krasne stravene dni a konecne prespate noci mojej dcery. Dakujeme za uzasny personal, milu a prijemnu obsluhu, skvele recepcne ochotne vzdy vyjst nam v ustrety. Perfektne sme si u vas oddychli, decka sa vyblaznili a vybehali ako nikdy. Dakujeme za skvele jedlo, kopec skvelych zazitkov. Ja som si u vas perfektne pospala, ticho klud, makkucke paploniky, vsade cisto a prijemne. Srdecna vdaka ste naozaj najlepsi penzion. Bola som u vas viackrat a urcite zas prideme.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.07.2014 23:28:42 Monika Rothova

So všetkým sme boli veľmi spokojní. Užili sme si v Betule pekný týždeň. Ďakujeme hlavne veľmi milému personálu, s pochopením pre deti. A určite sa ešte vrátime.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
26.06.2014 16:16:54 Michaela Craft

Mňam a mňam a mňam a oveľa viac!!!!!!! Ďakujeme za skvelých pár dní a nocí! Vy všetci ste boli a všetko bolo fantastické!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
17.06.2014 13:54:27 Katarína Horanská Obšívaná

Dakujeme za krasny vikend u vas, prijemne ubytovanie, ochotny personal a tesime sa na dalsiu navstevu! :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
15.06.2014 17:55:46 Miroslava Durinska

Taky mily, ochotny a super personal som nestretla nikde. Pobyt bol uplne super :-) a TO nehovorim o jedle. .... uzasne.
Vdaka

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.06.2014 14:41:09 Silvia Vojtková

Chcem sa poďakovať za všetkých spolužiakov, ktorí sme boli u vas cez tento víkend. Bolo nám super. Dúfam, že sa niekto podujme, kto o rok zase zorganizuje stretávku a opäť u vás :-) S pozdravom Silvia Vojtková

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
03.06.2014 07:28:13 Elena Kubová

Dobré ráno, pani Brezinová, dovoľte mi, aby som sa Vám za nás všetkých - deti, rodičov a aj mňa - poďakovala za najlepšiu akciu, akej sme sa zúčastnili. Bola zorganizovaná na vysokej profesionálnej úrovni, čo mimoriadne pozitívne hodnotili rodičia a ich chvály počúvam každý deň. Boli u vás spokojní so všetkým a mám za nich poďakovať nielen šaškom, ale aj kuchárovi a za perfektnú organizáciu najmä Vám. Ešte raz ďakujeme pekne. Elena Kubová

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
05.05.2014 11:11:52 Milan Školníček

Naša partia 3 rodín s deťmi využila ubytovanie v mobilných domoch. Neočakávali sme veľa, iba niečo na štýl lacnej plastovej búdky, v ktorej "2 noci nejako prespíme, veď celé dni budeme aj tak von". Skutočnosť však bola nad naše očakávania. Veľmi milo nás prekvapila kvalita, vybavenosť a účelnosť interiérov a aj upravené okolie domčekov. Všetko bolo čisté, ešte akoby úplne nové - od príborov, cez riady, až po postele a kúpelňu. Zastrešená terasa nám poslúžila okrem posedenia aj na uskladnenie bicyklov. Zvonku možno pôsobia domčeky trochu "lacno", ale najmä zvnútra je to na tento typ ubytovania fakt dobré. Takže kľudne by sme v nich vydržali aj oveľa dlhšie ako tie 2 noci. No a ten veľký priestor celého areálu všade naokolo je pre rodiny s deťmi na nezaplatenie. Staršie hospodárske budovy na okraji areálu je potrebné zo zorného poľa radšej vynechať, ale napriek takýmto nedostatkom všade vidieť snahu majiteľov a personálu robiť veci pre ľudí ... fakt dobré ... a to aj v porovnaní s podobnými zahraničnými kempami.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
24.04.2014 13:17:33 rodina Ňuňuková

Ďakujeme za príjemný veľkonočný pobyt.Cítili sme sa u vás výborne,hlavne naša dvojročná dcérka,ktorá spomína "Viju Betuju" každému,kto je ochotný počúvať :) Ani my dospelí nemáme tomuto úžasnému miestu čo vytknúť.Personál je veľmi ochotný,profesionálny i ľudský,ubytovanie je útulné a čistučké,jedlá v reštaurácii sú zážitkom pre chuťové poháriky,bonusom je bohatý výber detských jedál a profesionálna obsluha s perfektným prístupom k deťom.Musím spomenúť aj detské ihrisko,na ktorom sme trávili podstatnú časť nášho pobytu a dcérka sa ani sekundu nenudila.Toto zariadenie sa prívlastkom baby friendly pýši naozaj oprávnene.Ešte raz veľké ĎAKUJEME a tešíme sa na leto u vás :)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
18.02.2014 11:36:39 Marián Chovanec

Dˇakujem za úžasný pobyt a služby už sme boli u Vás po 5 krát,znovu super ubytovanie služby a hlavne strava detičky pozdravujú najlepšieho časníka Petra.Má u nich veľký obdiv za trpezlivosť a prístup ako k dospelým.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
05.02.2014 00:00:00 Miroslav Repka

Ešte raz sa chceme poďakovať za veľmi pekný a vydarený pobyt (a to tam ešte chýbal sneh), za čo vďačíme predovšetkým Vášmu prístupu a prístupu celého personálu. Boli sme naozaj prekvapení, že na Slovensku dokáže niekto poskytnúť služby v rámci možností na 100% a predovšetkým so srdcom. Budem sa opakovať, no Vašu prácu si robíte naozaj dobre, a raz, keď možno aj ja vstúpim do týchto služieb, chcem to robiť tak, ako vy. Boli sme s Vašimi službami veľmi spokojní a určite Vás budeme odporúčať blízkym a známym. To znamená, že sa čoskoro vidíme opäť ;-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13