Rezervácia

Hodnotenie

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

20.02.2018 10:17:48 Katarína Strháková

Musím naozaj veľmi pozitívne hodnotiť náš aj keď krátky, ale o to krajší pobyt u vás. Zúčastnila som sa prednášky Adrianky Kráľovej a moje dve deti (15 mesiacov a 7 rokov) a manžel sa u vás nepretržite takmer tri hodiny zabávali. Máte nádherné prostredie, vybavenie, úžasný a ochotný personál, skvelú kávu a úplne všetko skvelé :-) V lete vás určite aj s celou rodinou navštívime znovu a tentokrát na dlhšie ;-) Ďakujeme a prajem vám veľa spokojných zákazníkov.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
20.02.2018 06:45:32 Tomas Kristofik

Keď dovolenka alebo výlet, tak určite tu. Odporúčame pre rodinky s deťmi všetkých vekových kategórií. Isto sa vrátime. Výborný personál :)))

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.02.2018 16:13:42 Vančová Soňa

Absolvovali sme s manželom víkend u Vás... Spokojnosť, ani sa nedá opísať... Izby skvelé, jedlo vynikajúce, zo strany personálu ústretovosť, ochota, milota... Určite sa vrátime a odporúčam hlavne rodinám s malými deťmi. Prajeme veľa šťastia a úspechov.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.02.2018 09:42:29 Andrea Gondová

Ďakujeme ešte raz za krásne a milo pripravenú oslavu. Oslávenec bol nadšený, stále sa pýta kedy ideme na Betulu :-) Ďakujeme za darček pre Viktorka, gratulovala mu aj myšička Minie, takže zážitok veľký. Všetko bolo super, špica, výborné. Malý stolíček nemal chybu. Bryndzové jednohubky s granátovým jablkom bola top chuťovka. A musím pochváliť aj pagáčiky, boli výborné. Tatarák nejem, ale zmizol za chvíľku, takže bez rečí - dobrotka. Pochvala patrí aj do kuchyne za všetko. Cítili sme sa výborne, o rok sa tešíme zas :-) Deti vyskákané, vybehané, aj malá Agátka preskúmala celý Babyland. V menšej zostave prídeme čoskoro zas.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.02.2018 17:22:01 Ľudovít Hamaj

Boli sme milo prekvapení ochotou personálu a príjemným prostredím. Odporúčam všetkým rodinám s deťmi, aby sa u Vás zastavili.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.01.2018 19:26:36 Beáta Ďuračková

Veľká spokojnosť za celých 5 dní strávených v penzióne Villa Betula. Deti boli nadšené obrovskou herňou a jazdou na koni. Nám dospelým sa páčil ochotný, ústretový, milý, všímavý personál, výborná kuchyňa, pekné ubytovanie a kopa maličkostí, ktoré človeku dokážu spríjemniť pobyt na dovolenke - perníčky na privítanie, keksíky, oriešky a ovocie k dispozícii zdarma pre deti, animátorky, ktoré sa deťom venovali non-stop, požičiavanie sánok a bobov, atď. Určite sa vrátime v lete na ďalší pobyt!!! Ďakujeme aj za zaslanie zabudnutého detského body na izbe.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
12.01.2018 23:06:03 Ďurčišová Miroslava

Veľmi pekne sa Vám chceme poďakovať za príjemné posedenie a prípravu chutnej večere pre nás pri príležitosti mužovej 50tky. Naozaj sme si veľmi pochutili, máte krásny penzión, prostredie a prívetivý personál. Naozaj sme boli všetci spokojní a strávili sme u Vás krásny večer. Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám darí vo všetkom, ako v pracovnom živote tak i v osobnom. Ak budeme okolo Vás prechádzať, určite sa u Vás ešte zastavíme.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.01.2018 20:29:51 Monika Khurova Sýkorová

Boli sme u vás prvýkrát teraz v januári a určite prídeme znova. Tak neuveriteľne milý personál som nikdy nezažila. Toto miesto je raj pre detičky, a tým aj skvelým oddychom pre rodičov - vďaka vám stokrát! Negatívne recenzie ani nejdem čítať ďalej, v mojom okolí poznám len spokojných zákazníkov a sami sme sa o kvalite služieb a nádhernom prostredí presvedčili. Prekvapovalo ma najmä to, koľko energie a dobrej nálady ste dokázali rozdávať, pričom práca s ľuďmi je naozaj ťažká (popri tom máte aj veľký pozemok s množstvom zvierat, ktoré treba opatriť atď.) a živo si viem predstaviť ako sa niektorí dokážu správať... Sama som zažila pár situácií, kedy by som niektorých rodičov poslala kade ľahšie. Držím vám všetkým palce, prinášate deťom krásne zážitky! Prajem vám len takých zákazníkov, ako ste vy sami - slušných, láskavých, vďačných a pozitívne naladených.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.01.2018 21:42:18 Katarína Brňáková

Ďakujeme pekne za nádherný víkendový pobyt. Užili sme si ho aj s deťmi, aj bez sánkovačky, v rámci rezortu je naozaj z čoho vyberať. Milý personál, chutné jedlo, čistota na 1*, všetky služby poskytované s láskou. Vynovené apartmány sú na úrovni, cítili sme sa ako doma. Služby v kombinácii s čerstvým vzduchom a nádhernou prírodou môžeme len odporučiť a samozrejme aj budeme. Prajem veľa spokojných hostí, pre nás je tento pobyt medzi najlepšími, aké sme zažili :-) Nech sa darí! :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
02.01.2018 17:16:22 Katarína Porubská

Strávili sme tu s našou rodinou úžasný 6-dňový silvestrovský pobyt. Nemohlo nám byť lepšie :-) Novučký útulný apartmán, deti sa vyhrali v Babylande, pani kuchárku a jej domácu stravu budem ešte dlho spomínať. Vedia ulahodiť deťom aj dospelým. Personál milý, pozorný, tak nejako si predstavujem proklientský prístup k rodinám. A tiež okolie a atrakcie sú skvelé, deti sa previezli na koni, spúšťali sa na kolesách dolu svahom... Veľmi radi prídeme zas a tešíme sa na spoznávanie nových kútov tohto krásneho kraja :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
30.12.2017 00:56:43 Ota Oravcová

Boli ste úžasníííí... Izby pekné, čistučké... Kuchyňa veľmi dobrá... Personál milý a príjemný... Servis perfektný hlavne pre decká (čiže dospelí maxi spokojní) a rodič, samozrejme, tiež oddýchnutý... Ste No1.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
23.11.2017 20:59:32 Ada Garden

Je to opravdu maximálně zábavné místo pro děti. S dětmi doporučuji navštívit. Všichni milí, příjemné místo i pro dovolenou.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
20.11.2017 13:58:33 Radana Pecova Chnapkova

Najústretovejší a najmilší personál v rámci SR. Strávili sme tu jeden z najpríjemnejších víkendov. Deti sa dokonale zabavili a vybláznili. Kuchári v reštaurácii varia bravúrne pokrmy a všetky čašníčky nás obsluhovali s úsmevom, aj keď sa im pod nohami motali deti. Každý deň sme mali apartmán dokonale uprataný. Ďakujeme, že sme si vďaka vám užili nezabudnuteľný voľný víkend.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
18.10.2017 16:58:24 Tina Čierna

Za nás neskutočné miesto, kde sa radi stále vraciame... Už aj rodina z Čiech si ho veľmi obľúbila a plánujeme, ako ich v lete k vám znovu zoberieme... Všetko na 1*. Či pani animátorky, čašníci, celkovo celý personál super... Vždy všetko krásne čisté, voňavé, super kuchyňa a proste všetko Top!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.10.2017 09:06:17 Sławomir Gdak

Miejsce dla dzieci naprawdę rewelacyjne! Zabawa na cały dzień + jest animator. Restauracja dobra, obsługa wielojęzyczna, w tym też Polska. Polecam!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
02.10.2017 20:29:43 Marta Trubelová Barešová

Villa Betula je super. Odporúčam. Animátorky boli perfektné, venovali sa deťom celé dni. Veľká vďaka za Elišku :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
23.09.2017 07:59:11 Renáta Valčíková

Byli jsme u vás bez ubytování, jen si s malým synem zahrát. Je už zima a prší, takže jsme využili jen vnitřní hřiště. Obshluha milá a příjemná, hřiště dostačující, spousta využití pro děti. Určitě doporučuji a doufám, že se někdy vrátíme. Jen vstupné pro dospělého 3 € se zdá být trochu přehnané. Možná kdyby se dalo využít i venkovní hřiště, bylo by to něco jiného. Jinak ale velká spokojenost.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.09.2017 09:34:50 Ivana Sellar

We had a great time in Villa Betula during the whole summer! Lots of fun and activities for children while adults could relax! Good food and great staff! We will be back! Highly recommended!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
04.09.2017 14:46:33 Lenka Matějů

Super ubytování pro rodiny s dětmi. Venkovní i vnitřní vyžití pro děti, super animační programy, milý personál, výborné jídlo, čisté sociálky... Určitě se vrátíme. Děkujeme.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
04.09.2017 13:49:26 Ivana Miezgová

Boli sme u Vás prvý krát a boli sme nadšený toľkými atrakciami, milým personálom, krásnym ubytovaním . Veľká spokojnosť a určite si pobyt ešte zopakujeme....vrelo odporúčam :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13