Kongresy

 

V roku 2014 sme sa rozhodli postupne vybudovať v našom stredisku moderné kongresové centrum s komplexným zázemím a službami pre organizáciu konferencií, školení, kongresov, prezentácií a ďalších firemných eventov. Keďže okrem vhodných priestorov rôzneho typu a veľkostí disponujeme vlastnou reštauráciou, pre klientov a partnerov zabezpečujeme podujatia a eventy na kľúč vrátane ubytovania, cateringu, atrakcií, športového alebo umeleckého programu a ostatých doplnkových služieb.

Vďaka výbornej polohe medzi dvomi metropolami Liptova Liptovským Mikulášom a Ružomberkom je stredisko Villa Betula Resort obľúbenou destináciou pre malých a stredných podnikateľov, ako aj pre veľké a nadnárodné spoločnosti. Bonusom je príjemné prírodné prostredie pri vodnej nádrži Liptovská Mara, veľký zelený areál s borovicovým hájom a pekný výhľad na hrebene Nízkych a Západných Tatier a Chočských vrchov. Spomedzi renomovaných globálnych firiem, ktoré naše služby využili, môžeme spomenúť spoločnosti DM DROGERIE MARKT, IKEA INDUSTRY, MONDI SCP, PEUGEOT, DACIA alebo HERZ.

Kongresy a eventy v stane a v hale

Najväčší priestor pre kongresy a eventy ponúkame vo veľkokapacitnom stane Big na ploche 1.200 m2. V závislosti od spôsobu a dispozície sedenia a rozmiestnenia stolov v ňom môžme pohodlne usadiť až 1.000 osôb. Do stanu sa dá nainštalovať profesionálne pódium, pevná podlaha s kobercami, veľkoplošné premietacie plátno alebo obrazovka, vyhrievacie telesá a ďalšie zariadenia podľa želania klienta.

Pre podobné účely disponujeme aj modernou kongresovou halou s plochou približne 300 m2, ktorej súčasťou je útulná kaviareň a malý bar. Iným vhodným priestorom pre stredne veľké firemné podujatia je veľkoplošný stan Small s pôdorysom 250 m2. Aj do tohto stanu sa vôjde pódium, vykurovacie hríby, premietacie plátno a ďalšia potrebná trechnika. Stan má stabilnú pevnú podlahu.

Okrem toho v Penzióne Villa Betula je kongresový salónik vhodný pre menšie skupiny do 30 osôb. Vzhľadom na charakter pripravovaného eventu a ročné obdobie je možné využiť i našu reštauráciu s posedením pre 50 až 60 účastníkov, alebo zastrešenú exteriérovú terasu s 80 stoličkami.

 

KONFERENČNÉ PRIESTORY

PRIESTOR PLOCHA KAPACITA
    ŠKOLSKÉ SEDENIE KINO SEDENIE STÁTIE
VEĽKOPLOŠNÝ STAN BIG

1.200 m2

800 osôb 1.000 osôb 1.700 osôb
VEĽKOPLOŠNÝ STAN SMALL 250 m2 170 osôb 230 osôb 360 osôb
KONGRESOVÁ HALA 300 m2 160 osôb 200 osôb 430 osôb
KONGRESOVÝ SALÓNIK 40 m2 30 osôb 30 osôb

-

REŠTAURÁCIA 70 m2 60 osôb 60 osôb -
ZASTREŠENÁ TERASA 100 m2 80 osôb 80 osôb 100 osôb