Opatrovanie detí

 

V našej detskej zábavnej hale Babyland ponúkame mamičkám a oteckom opatrovanie detí od 3 do 12 rokov. O všetky detičky sa starajú milé, tvorivé a spoľahlivé animátorky s patričným pedagogickým vzdelaním. Opatrovateľky sú skúsené, veselé, optimisticky naladené a práca s deťmi ich veľmi baví, o čom svedčia natešené tváričky najmenších návštevníkov, keď sa k nám vracajú :-)

Opatrovanie detí a individuálny prístup

Kvalifikované opatrovanie detí plné hier a súťaží môžete využiť jednorazovo, alebo pravidelne. Túto službu poskytujeme každý deň v čase od 8:00 do 20:00 hodiny. Výnimkou sú dni, kedy organizujeme firemné podujatia a eventy, alebo keď je naše stredisko pre verejnosť zatvorené. Ku každému zverenému dieťatku pristupujeme osobitne, pričom animátorky venujú deťom sústredenú pozornosť a v plnej miere rešpektujú ich výnimočnosť a individualitu. Našim cieľom je totiž sprostredkovať deťom čo najviac príjemných zážitkov, radosť a nové, užitočné poznatky.

Po dohode s rodičmi vieme pre každé dieťatko zabezpečiť aj individuálny pitný režim, stravovanie, prípadne popoludňajší spánok alebo odpočinok v relaxačnej zóne. V prípade záujmu o opatrovanie detí nás môžete kedykoľvek kontaktovať na čísle 0907/812 327 alebo na e-mailovej adrese villabetula@villabetula.sk. Termín opatrovania je podmienený telefonickou rezerváciou.

CENNÍK OPATROVANIA DETÍ

ROK 2017

CENA POZNÁMKA
JEDNORAZOVÉ OPATROVANIE
 
9,00 € 1 hodina / 1 dieťa
DLHODOBÉ OPATROVANIE
(viac ako 6 hodín počas dňa)
5,50 € 1 hodina / 1 dieťa
PRAVIDELNÉ OPATROVANIE
(minimálne 10 x za mesiac)
5,00 € 1 hodina / 1 dieťa
Do opatrovateľskej služby prijímame deti od 3 do 12 rokov. Opatrovanie detí ponúkame každý deň počas pracovných dní, víkendov aj sviatkov v čase od 8:00 do 20:00 hodiny.