Silvester 2017

Oslávte príchod nového roka na Liptove! Týždňový pobyt pre celú rodinu ponúkame už od 1.210 €. V cene je animačný program,...

Veľkonočný pobyt

Užite si ozajstnú veľkonočnú dovolenku s rodinou. Deti čaká jazda na koni, špeciálny animačný program, neobmedzený vstup do...

Zimné pobyty

Jazda na koni, neobmedzený vstup do Babylandu, snowtubing či hrejivá sauna pre celú rodinu. Najkrajšia rodinná dovolenka na...

Podujatia

 

Vyše 12-hektárový areál nášho strediska poskytuje špičkové zázemie pre teambuildingpodujatia akéhokoľvek typu a rozmerov. K dispozícii máme veľkokapacitný stan na ploche 1.200 m2, párty stan s rozlohou 250 m2, interiérovú halu s kaviarňou, barom a plochou okolo 300 m2, veľkoplošné zastrešené pódium na ploche 72 m2 a prírodný amfiteáter. Na prenájom ponúkame i menšie pagody alebo terasu a taktiež kompletné vybavenie priestorov - od párty stolov cez pivné sety, konferenčné stoly a stoličky, riad, príbory až po výzdobu, rôzne atrakcie či gastronómiu. S nami vždy ušetríte, pretože nájdete všetko na jednom mieste.

Teambuilding, eventy na kľúč aj detské podujatia

Okrem eventov na kľúč, ktoré organizujeme pre našich klientov a partnerov, pripravujeme aj vlastné podujatia. Snažíme sa nimi potešiť najmä rodiny s deťmi, náročných gurmánov, milovníkov kvalitného vína a hudobných fanúšikov. Z plejády podujatí, ktoré sme úspešne zvládli, stačí spomenúť koncerty kapiel IMT Smile a Čechomor. Máme za sebou aj niekoľko ročníkov Detského kráľovstva na Liptove, pravidelnú Čarodejnícku univerzitu a veľkonočné animácie. Gurmáni si v našej reštaurácii mohli vychutnať desiatky degustácií exotických aj slovenských gastronomických špecialít a vín.

Organizovaniu podujatí sa venujeme už viac ako 10 rokov. Za ten čas sme absolvovali jednoduchšie rodinné oslavy s menším počtom hostí, ale aj veľké firemné eventy a teambuildingové stretnutia s niekoľkými stovkami a dokonca aj tisíckami účastníkov. Ak sa rozhodnete zorganizovať akciu u nás, môžete sa spoľahnúť na profesionálny a zohratý tím. Všetko do posledného detailu naplánujeme a pripravíme presne podľa Vašich predstáv a prianí.

 

Mikulášska noc v Babylande

Mikulášsky balíček plný prekvapení, veselý animačný program, ozajstný Mikuláš a príprava fajných palaciniek. Taká bude rozprávková Noc v Babylande.

Vianočné darčeky pre deti a rodiny

Najkrajšie vianočné darčeky sú zážitky. V našej ponuke je rodinná dovolenka za 207 €, jazda na koni za 22 €, vstup do Babylandu alebo jazda na koči.

Čarodejnícka univerzita 2017

Čarodejnícka univerzita pre deti. Už 6. ročník obľúbeného podujatia sa začne 29.10.2017 popoludní. Malých čarodejníkov čaká dobývanie pevnosti Babyland, psí kúzelníci, jazda na koči s koňmi a iné aktivity.

Súťaž o 4-dňový pobyt pre rodinu

Súťažte s nami na Facebooku a vyhrajte rodinný pobyt na Liptove s množstvom atrakcií a vstupom do Babylandu. Lajknite banner k súťaži, napíšte nám, aká atrakcia vám v Babylande chýba a ste v hre.

Kačací duet

Pre gurmánov máme jesennú klasiku. Lahodné konfitované kačacie prsia s karamelizovanou červenou kapustou a domácimi zemiakovými šúľancami.

Krst Šaškovej knihy

To tu ešte nebolo! 7.10.2017 u nás pokrstíme knihu slovenského míma Miroslava Kasprzyka. Všetkých srdečne pozývame na pestrý sprievodný program.

Súťaž so sirupmi Oravan

Vyhrajte 7-dňový rodinný pobyt na Liptove s neobmedzeným vstupom na najväčšie detské ihrisko a do zábavnej haly Babyland. Súčasťou výhry je kurz jazdy na koni. Výhru môžete uplatniť do 30.6.2018.

1-dňové výlety pre škôlky a školy

Program plný súťaží, hier a atrakcií na najväčšom detskom ihrisku Babyland. K tomu zážitková jazda na koni alebo na poníkovi, chutný obed, pitný režim a animátorky.

Bábkové divadlo v Babylande

Dovolenka s deťmi na Liptove a ako bonus k tomu bábkové divadlo. Príďte sa pohrať do Babylandu a pozrite si krásnu rozprávku. Predstavenie je v cene vstupného.

Odmeňujeme každého jedáka

Do 12.2.2017 odmeníme jedákov, ktorí v našej vynovenej reštaurácii ochutnajú špeciality z nového lístka. Získať môžete vstup do Babylandu pre dospelých, jazdu na koni alebo jazdy na snowtubingu.

Vo víne nájdeš Purus

Degustácia najvydarenejších prírodných vín zo starovekých pivníc rodinného vinárstva PURUS. Užite si excelentnú čistotu hroznových vôní a chutí v kombinácii s husacími hodmi. V piatok 21.10.2016.

Prvé detské kráľovstvo 2016

Najväčšie podujatie pre rodiny s deťmi na Liptove. Príďte do Babylandu a užite si deň s novými atrakciami, súťažami a divadelnou rozprávkou o Pinokiovi.