Jesenné pobyty

Jesenná rodinná dovolenka na Liptove. Vychutnajte si jazdu na koni, Babyland, animácie a ďalšie atrakcie. Už od 220 €...

Letné pobyty

Dovolenka s deťmi na Liptove. Ubytovanie v areáli s najväčším detským ihriskom a zábavnou halou. Desiatky...

Podujatia

 

Vyše 12-hektárový areál nášho strediska poskytuje špičkové zázemie pre teambuildingpodujatia akéhokoľvek typu a rozmerov. K dispozícii máme veľkokapacitný stan na ploche 1.200 m2, párty stan s rozlohou 250 m2, interiérovú halu s kaviarňou, barom a plochou okolo 300 m2, veľkoplošné zastrešené pódium na ploche 72 m2 a prírodný amfiteáter. Na prenájom ponúkame i menšie pagody alebo terasu a taktiež kompletné vybavenie priestorov - od párty stolov cez pivné sety, konferenčné stoly a stoličky, riad, príbory až po výzdobu, rôzne atrakcie či gastronómiu. S nami vždy ušetríte, pretože nájdete všetko na jednom mieste.

Teambuilding, eventy na kľúč aj detské podujatia

Okrem eventov na kľúč, ktoré organizujeme pre našich klientov a partnerov, pripravujeme aj vlastné podujatia. Snažíme sa nimi potešiť najmä rodiny s deťmi, náročných gurmánov, milovníkov kvalitného vína a hudobných fanúšikov. Z plejády podujatí, ktoré sme úspešne zvládli, stačí spomenúť koncerty kapiel IMT Smile a Čechomor. Máme za sebou aj niekoľko ročníkov Detského kráľovstva na Liptove, pravidelnú Čarodejnícku univerzitu a veľkonočné animácie. Gurmáni si v našej reštaurácii mohli vychutnať desiatky degustácií exotických aj slovenských gastronomických špecialít a vín.

Organizovaniu podujatí sa venujeme už viac ako 10 rokov. Za ten čas sme absolvovali jednoduchšie rodinné oslavy s menším počtom hostí, ale aj veľké firemné eventy a teambuildingové stretnutia s niekoľkými stovkami a dokonca aj tisíckami účastníkov. Ak sa rozhodnete zorganizovať akciu u nás, môžete sa spoľahnúť na profesionálny a zohratý tím. Všetko do posledného detailu naplánujeme a pripravíme presne podľa Vašich predstáv a prianí.

 

Liptovská cesta zážitkov

Vyhrajte rodinný pobyt s atrakciami v hodnote 148€! Absolvujte Liptovskú cestu zážitkov, zozbierajte aspoň 5 pečiatok a súťažte o parádne ceny.

Súťaž so sirupmi Oravan

Vyhrajte 7-dňový rodinný pobyt na Liptove s neobmedzeným vstupom na najväčšie detské ihrisko a do zábavnej haly Babyland. Súčasťou výhry je kurz jazdy na koni. Výhru môžete uplatniť do 30.6.2018.

1-dňové výlety pre škôlky a školy

Program plný súťaží, hier a atrakcií na najväčšom detskom ihrisku Babyland. K tomu zážitková jazda na koni alebo na poníkovi, chutný obed, pitný režim a animátorky.

Bábkové divadlo v Babylande

Dovolenka s deťmi na Liptove a ako bonus k tomu bábkové divadlo. Príďte sa pohrať do Babylandu a pozrite si krásnu rozprávku. Predstavenie je v cene vstupného.

Veľkonočné rozprávkovo

Príďte sa zahrať do Babylandu. Počas Veľkej noci sme pripravili na každý deň pestrý animačný program aj pre rodiny, ktoré u nás nebývajú. Čaká vás bábkové divadlo, dobrodružná cesta a zábavné hry.

Odmeňujeme každého jedáka

Do 12.2.2017 odmeníme jedákov, ktorí v našej vynovenej reštaurácii ochutnajú špeciality z nového lístka. Získať môžete vstup do Babylandu pre dospelých, jazdu na koni alebo jazdy na snowtubingu.

Tučná Mikulášska nádielka

Užite si tučnú Mikulášsku nádielku s animačným programom a Mikulášskymi darčekmi. Už túto sobotu 3.12.2016 v Babylande.

Čarodejnícka univerzita 2016

Prihláste deti do 5. ročníka Čarodejníckej univerzity. V sobotu 29.10.2016 sa naučia lietať na metle, o čom dostanú letecký certifikát. Čaká ich súťažný prelet netopierov, pavúčie preteky a ďalšie súťaže.

Vo víne nájdeš Purus

Degustácia najvydarenejších prírodných vín zo starovekých pivníc rodinného vinárstva PURUS. Užite si excelentnú čistotu hroznových vôní a chutí v kombinácii s husacími hodmi. V piatok 21.10.2016.

Prvé detské kráľovstvo 2016

Najväčšie podujatie pre rodiny s deťmi na Liptove. Príďte do Babylandu a užite si deň s novými atrakciami, súťažami a divadelnou rozprávkou o Pinokiovi.