Rezervácia

Priestory

Vyše 12-hektárový areál nášho strediska poskytuje špičkové zázemie pre teambuilding a podujatia akéhokoľvek typu a rozmerovS nami vždy ušetríte, pretože nájdete všetko na jednom mieste.

 

Veľkoplošný stan BIG

Jedna z dominánt areálu je veľkoplošný párty stan BIG so zastrešenou plochou a s možnosťou nainštalovania profesionálneho pódia, pevnej podlahy s kobercami, veľkoplošného premietacieho plátna alebo obrazovky a ďalšieho zariadenia podľa želania klienta. 

Rozmery 30 x 40 m, 1 200 m2Kapacita až 1000 osôb.

Veľkoplošný stan SMALL

Veľkoplošný stan SMALL je možné zariadiť so 43 súpravami na posedenie. Celý stan má kvalitnú drevenú podlahu bez priameho kontaktu so zemských povrchom. 

Rozmery 10 x 25 m, 250 m2Kapacita cca 350 osôb.

Párty Stany

Pagody je možné použiť samostatne, ale aj spoločne na zastrešenie menšej plochy pre úzky okruh ľudí, prípadne na prestrešenie rôznych druhov aktivít pri väčších eventoch. Rozmery 4 x 6m, 24 m2.

Kongresová Sála

Moderný interiérový priestor s najnovšími technológiami a technikou. Súčasťou sály je štýlová kaviarenska časť s barom a komfortným posedením pre 68 osôb.

Rozmery 300m2Kapacita až 300 osôb.

Zastrešené pódium 

Pod borovicovým hájom sa nachádza zastrešené pódium s oblúkovitým zastrešením s najvyšším miestom vo výške 6 mtrov od plochy javiska.

Rozmery 16 x 6m, výška pódia je 1m, celková plocha zaberá 72m2.

Štýlová reštaurácia 

Reštaurácia, ktorá ponúka rôzne druhy pokrmov podľa želania klienta, sa nachádza priamo v srdci areálu. Hostia si tu môžu pochutnať na bohatých bufetových raňajkách, skvelých obedoch a večeriach, či rôznych špeciálnych sezónnych menu a degustácií vín, či iných nápojov. V prípade realizovania väčšieho eventu je možné servírovať pokrmy i v iných priestoroch podľa druhu podujatia.

Rozmery 70m2Kapacita cca 60 osôb.

Zastrešená terasa

Zastrešená exteriérová terasa sa nachádza pred reštauráciou, má špeciálnu podlahu z tvrdeného protišmykového plastu a v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok sa dá zo všetkých štyroch strán uzavrieť.

Rozmery 10 x 10 m. Kapacita 80 osôb.

Záhradný altánok

Altánok sa nachádza v tichom prostredí pod borovicovým lesom. Postavený je z dreva, stoly s lavicami sú z masívu a prírodného kameňa, podlaha v altánku je z pevných dlaždíc.

Kapacita: vnútri altánku 50 osôb, posedenie pri otvorenom prírodnom ohnisku 30 osôb