Teambuilding

 

Ak plánujete zorganizovať príjemné teambuildingové stretnutie Vašich kolegov alebo zamestnancov, vítajte na správnej adrese. V našom stredisku totiž nájdete všetko na jednom mieste. Ubytovanie s kapacitou 74 lôžok a 45 prísteliek, štýlovú reštauráciu so zážitkovou gastronómiou, profesionálne cateringové služby, modernú kongresovú halu, veľkoplošné stany, amfiteáter so zastrešeným pódiom, niekoľkohektárový prírodný areál a desiatky zábavných a športových atrakcií. Už nemusíte hľadať žiadnu ďalšiu agentúru. Teambuilding Vám pripravíme na kľúč. A so všetkým.

Pre Váš teambuilding zabezpečíme všetko na kľúč

Ak by ste sa rozhodli pre akciu v stane, k dispozícii máme kompletné párty vybavenie. Napríklad pivné sety, rautové a koktejlové stoly, stoličky a kreslá, rozličné poťahy, obrusy a dizajnové prvky, premietaciu techniku, prenosné pódium, vešiaky, riad, príbory, komplexné cateringové zariadenie a dalšie technické alebo aranžérske doplnky. Prehľadný katalóg a párty vybavenie, ktoré ponúkame, si môžete prezrieť TU.

Pravidelné teambuildingové stretnutia zamestnancov a rodinných príslušníkov organizujeme pre internetový portál MODRÝ KONÍK.sk, spoločnosť IKEA INDUSTRY, automobilku PEUGEOT a ďalších obchodných partnerov. Veľké eventy s niekoľkými stovkami alebo tisíckami účastníkov u nás zažili firmy DM DROGERIE MARKT, DACIA či SCP MONDI. Zabezpečiť vieme aj profesionálny program, o čom svedčia koncerty hudobných skupín Čechomor alebo IMT Smile, ktorých vystúpenia sme sprostredkovali v našom amfiteátri.

 

PRIESTORY PRE TEAMBUILDING

PRIESTOR PLOCHA KAPACITA
    ŠKOLSKÉ SEDENIE KINO SEDENIE STÁTIE
PRÍRODNÝ AREÁL 12 ha - - -
VEĽKOPLOŠNÝ STAN BIG

1.200 m2

800 osôb 1.000 osôb 1.700 osôb
VEĽKOPLOŠNÝ STAN SMALL 250 m2 170 osôb 230 osôb 360 osôb
KONGRESOVÁ HALA 300 m2 160 osôb 200 osôb 430 osôb
PRÍRODNÝ AMFITEÁTER S PÓDIOM 1 ha - 500 osôb neobmedzene
KONGRESOVÝ SALÓNIK 40 m2 30 osôb 30 osôb

-

REŠTAURÁCIA 70 m2 60 osôb 60 osôb -
ZASTREŠENÁ TERASA 100 m2 80 osôb 80 osôb 100 osôb