Teambuilding a podujatia

Viac informácií o podujatiach nájdete na webovej stránke www.betulacatering.sk

Vyše 12-hektárový areál nášho strediska poskytuje špičkové zázemie pre teambuildingpodujatia akéhokoľvek typu a rozmerov. K dispozícii máme veľkokapacitný stan na ploche 1.200 m2, párty stan s rozlohou 250 m2, interiérovú halu s kaviarňou, barom a plochou okolo 300 m2, veľkoplošné zastrešené pódium na ploche 72 m2 a prírodný amfiteáter. Na prenájom ponúkame i menšie pagody alebo terasu a taktiež kompletné vybavenie priestorov - od párty stolov cez pivné sety, konferenčné stoly a stoličky, riad, príbory až po výzdobu, rôzne atrakcie či gastronómiu. S nami vždy ušetríte, pretože nájdete všetko na jednom mieste.

Teambuilding, eventy na kľúč aj detské podujatia

Okrem eventov na kľúč, ktoré organizujeme pre našich klientov a partnerov, pripravujeme aj vlastné podujatia. Snažíme sa nimi potešiť najmä rodiny s deťmi, náročných gurmánov, milovníkov kvalitného vína a hudobných fanúšikov. Z plejády podujatí, ktoré sme úspešne zvládli, stačí spomenúť koncerty kapiel IMT Smile a Čechomor. Máme za sebou aj niekoľko ročníkov Detského kráľovstva na Liptove, pravidelnú Čarodejnícku univerzitu a veľkonočné animácie. Gurmáni si v našej reštaurácii mohli vychutnať desiatky degustácií exotických aj slovenských gastronomických špecialít a vín.

Organizovaniu podujatí sa venujeme už viac ako 10 rokov. Za ten čas sme absolvovali jednoduchšie rodinné oslavy s menším počtom hostí, ale aj veľké firemné eventy a teambuildingové stretnutia s niekoľkými stovkami a dokonca aj tisíckami účastníkov. Ak sa rozhodnete zorganizovať akciu u nás, môžete sa spoľahnúť na profesionálny a zohratý tím. Všetko do posledného detailu naplánujeme a pripravíme presne podľa Vašich predstáv a prianí.

Škola v prírode

Škola v prírode pre všetky deti, ktoré túžia po zážitkoch a zábave. Program so skvelými animáciami, vstupom do Babylandu a zvieracej farmy, pravidelná strava a k tomu krásne prostredie Liptova.

1-dňové výlety pre škôlky a školy

Program plný súťaží, hier a atrakcií na najväčšom detskom ihrisku Babyland. K tomu zážitková jazda na koni alebo na poníkovi, chutný obed, pitný režim a animátorky.