SK|EN
Potrebujete poradiť? +421 44/559 99 99 8:00 - 20:00 / recepcia@betula.sk
+421 44/559 99 99 8:00 - 20:00

O nás

 

Priamo uprostred nádhernej liptovskej prírody, skokom od slovenského mora – Liptovskej Mary, leží rezort nevídaný. Detské kráľovstvo, kde plnia sa sny, deti a aj rodičia kamarátov nových získajú si. Oddýchne si tu celá rodina, získa spomienky nádherné, na ktoré sa len a len v dobrom spomína. 

 

Babyland & Villa Betula Resort je rodinný podnik, do ktorého každý člen vkladá svoje nápady, túžby a predstavy. Vďaka tomu Vám môžeme prinášať radosť a ukázať, ako vyzerá babyfriendly hotelierstvo robené od srdca. Rodina sú aj naši zamestnanci, ktorí sa neúnavne starajú o Váš komfort a pohodlie. Rodina je nosným pilierom, na ktorom staviame.    

 

Babyland Villa Betula Resort - predstavuje detské ihrisko, ktoré Vás očarí. Obrovská hala plná hier, preliezok, guličiek, animácií a množstva ďalších aktivít, ktoré slovíčko nuda vymažú zo slovníka. Nachádza sa v tichom a bezpečnom prostredí na 12 hektárovej lúke pod lesom. Skvelé miesto pre šantenie v akomkoľvek počasí. Pokiaľ Vám popri všetkých hrách a aktivitách ostanú sily na výlet, sme obklopení desiatkami zábavných, športových a adrenalínových atrakcií pre deti, tínedžerov aj dospelých.

U nás zabudnete na starosti a prenesiete sa do rozprávky, ktorá nikdy nekončí. Rodina pre rodinu, kvalita a spokojnosť hostí. To je naše motto a zodpovednosť, ktorej sa len málokto naplno zhostí. 


Villa Betula Resort je ideálnym miestom pre rodiny s malými i veľkými deťmi, pre menšie a väčšie skupiny ľudí, ktorí sa radi stretávajú, pobyty seniorov, ozdravovacie pobyty prostredníctvom animoterapie a v neposlednom rade si na svoje prídu aj kempisti, ktorí môžu využívať bohaté vybavenie areálu, poskytujúce všetko potrebné ku kvalitnému kempovaniu.

 

Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí. O to viac to platí o našom areáli. Organizujeme aj veľké family eventy s počtom viac ako tisíc osôb. V našom rodinnom a k detičkám i k zvieratkám priateľskom rezorte nájdete množstvo atrakcií pre najmenších aj dospelých. Zvieracia farma Vám ponúkne možnosť zblízka nazrieť do ríše viac ako 15 rôznych druhov. Ešte viac tento pocit umocní možnosť nakŕmiť zvieratká, či navštíviť konské stajne. Jazda na koníkoch, preteky v bazéne či fantastická domáca kuchyňa? U nás zažijete všetko pod jednou strechou.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Scroll up