Rezervácia

Babyland

Záleží nám na Vašom zdraví.

Priestory Babylandu, reštaurácie, kaviarne, izbieb a všetky verejné priestory pravidelne čistíme aj GENERÁTOROM OZÓNU.

Práve takto v tejto dobe dokážeme zaistiť bezpečné prostredie bez vírusov, baktérií a ďalších mikroorganizmov vo vzduchu. 

Užívajte si u nás pohodu a čistý vzduch. My sa postaráme o Vaše bezpečie.

 

Priamo uprostred nádhernej liptovskej prírody objavíte skutočné detské kráľovstvo – Babyland Villa Betula - najväčšie a najlepšie vybavené detské ihrisko na Liptove. Obklopení desiatkami zábavných, športových a adrenalínových atrakcií pre deti, tínedžerov aj dospelých zabudnete na starosti a prenesiete sa do rozprávky, ktorá nikdy nekončí...

Tiché a bezpečné prostredie na niekoľohektárovej lúke pod lesom a obrovská zastrešená detská zábavná hala s takmer polhektárovou plochou sú skvelým miestom, kde sa deti všetkých vekových kategórií do sýtosti vyšantia v akomkoľvek počasí.

Náš tím skúsených animátoriek má pripravený animačný program, ktorý je vždy tematicky zameraný. Obsahuje mnoho súťaží, kreatívnych a pohybových aktivít. Opäť pre Vás máme pripravený animačný program v týchto témach: ANIMAČNÝ PROGRAM.

Prosíme všetkých návštevníkov exteriérového aj interiérového ihriska Babyland o dodržiavanie Prevádzkového poriadku ihriska. Ďakujeme.

 

Pre školy a škôlky máme pripravené špeciálne balíčky výletov

 

ŠKOLY POZOR!

V súčasnej dobe je určite zaujímavá myšlienka presunúť výučbu aj na čerstvý vzduch. Čo tak oživiť hodinu biológie o poznávanie stromov, ktoré Vám náš areál ponúka a tiež množstva zvierat, ktoré môžu mladí študenti kŕmiť. A samozrejme pohyb na čerstvom vzduchu je to najlepšie ako budovať imunitu. My Vám k tomu ponúkame obrovský priestor so všetkým.

Pre viac informácii nás kontaktujte na tel.: 0915 836 120, alebo na prevadzka@villabetula.sk.