Rezervácia

Reštaurácia

Hľadáte skvelú reštauráciu na Liptove? U nás ste na správnom mieste. 

 

Doprajte si čas na výber jedla. Nechajte sa ním očariť, zlepšiť si náladu a vychutnajte si každé jedno sústo. Precízne zostavené menu zaručí, že si každý vyberie z našej ponuky, ktorá je pravidelne dopĺňaná sezónnymi špecialitami.

 

V našej kuchyni sa spája moderná gastronómia s tradičnými receptami starých mám.  Navyše je u nás všetko baby friendly a radi vám pripravíme jedlá aj pre alergikov.

 

O vašu spokojnosť sa stará tím čašníkov a pomocných kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami na čele s dvojicou hlavných kuchárov Milanom Maršalkom a Annou Majerčákovou. Atmosféru pohostinnosti umocňuje hrejivý krb, ktorý je dominantou reštaurácie.
 

Reštauračné služby sú Vám k dispozícií:


Hotelové raňajky v čase od 7:30 do 10:00
Obed formou ala carte v čase od 11:30 do 15:30
Večere v čase od 18:00 do 20:00*

 

Reštaurácia je k dispozícii len pre ubytovaných klientov a klientov Babylandu (so zakúpeným vstupným).

 

*Objednávky prijímame do 20.00 hod. Skupinové rezervácie na základe objednávky vopred.

Jedálny lístok

Catering

Dôvodov na spoločné rodinné posedenie alebo oslavu sa počas jedného roka nájde niekoľko. Strávte príjemné spoločné momenty bez stresu z príprav, organizácie a obsluhy.

Stačí jeden telefonát alebo email a radi vám zorganizujeme oslavu a zabezpečíme catering podľa vašich predstáv. A nielen catering pre súkromné príležitosti, ale aj pre firemné podujatia na Liptove akými sú školenia, kongresy, teambuildingy, alebo rodinné dni - family days.
 

Betula Catering