Rezervácia

Reštaurácia

Reštaurácia

Doprajte si čas na výber jedla. Zostavené menu zaručí, že si každý vyberie z našej ponuky, ktorá je pravidelne dopĺňaná sezónnymi špecialitami.

V našej kuchyni sa spája moderná gastronómia s tradičnými receptami starých mám.  Navyše je u nás všetko baby friendly a radi vám pripravíme jedlá aj pre alergikov.

O vašu spokojnosť sa stará tím čašníkov a pomocných kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami na čele s dvojicou hlavných kuchárov Milanom Maršalkom a Annou Majerčákovou. Atmosféru pohostinnosti umocňuje hrejivý krb, ktorý je dominantou reštaurácie.

Vážení hostia, v termíne od 09.01. najneskôr do 16.02.2023 budeme usilovne pokračovať v druhej fáze dostavby nášho nového labyrintu v zábavanej hale Babyland, z tohto dôvodu bude dočasne zatvorená. Zatiaľ sme si pre Vás pripravili mini Babyland pri našej reštaurácii, ktorý bude pre hostí reštauácie bezplatný. :)Raňajky | 7:30 do 10:00
Obed | 11:30 do 16:30
Večera | 17:00 do 20:00*


*Objednávky prijímame do 20.00 hod. Skupinové rezervácie na základe objednávky vopred.


Jedálny lístok dostupný na našej webovej stránke slúži ako obedové menu.

 

Jedálny lístok

Catering

Dôvodov na spoločné rodinné posedenie alebo oslavu sa počas jedného roka nájde niekoľko. Strávte príjemné spoločné momenty bez stresu z príprav, organizácie a obsluhy.

Stačí jeden telefonát alebo email a radi vám zorganizujeme oslavu a zabezpečíme catering podľa vašich predstáv. A nielen catering pre súkromné príležitosti, ale aj pre firemné podujatia na Liptove akými sú školenia, kongresy, teambuildingy, alebo rodinné dni - family days.
 

Betula Catering