Rezervácia

Reštaurácia

!!!AKTUÁLNE!!! od 15.10.2020 do odvolania 

Nové menu "do krabičky" si môžete zobrať so sebou, alebo sa nechať obslúžiť na našej terase, ktorú sme pripravili aj pre chladnejšie dni. 

OBJEDNÁVKY menu na vyzdvihnutie na tel.: 0907 812 327 

 

Hľadáte skvelú reštauráciu na Liptove? U nás ste na správnom mieste. 

Doprajte si čas na výber jedla. Nechajte sa ním očariť, zlepšiť si náladu a vychutnajte si každé jedno sústo. Precízne zostavené menu zaručí, že si každý vyberie z našej ponuky, ktorá je pravidelne dopĺňaná sezónnymi špecialitami.

V našej kuchyni sa spája moderná gastronómia s tradičnými receptami starých mám.  Navyše je u nás všetko baby friendly a radi vám pripravíme jedlá aj pre alergikov.

O vašu spokojnosť sa stará tím čašníkov a pomocných kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami na čele s dvojicou hlavných kuchárov Milanom Maršalkom a Annou Majerčákovou. Atmosféru pohostinnosti umocňuje hrejivý krb, ktorý je dominantou reštaurácie.
 

Reštauračné služby sú Vám k dispozícií:
Raňajky v čase od 8:00 do 10:00
Obed v čase od 11:00 do 16:00
Večera v čase od 18:00 do 20:00*

*Objednávky prijímame do 20.00 hod. Skupinové rezervácie aj po 20.00 hod na základe objednávky vopred.

Jedálny lístok

Catering

Dôvodov na spoločné rodinné posedenie alebo oslavu sa počas jedného roka nájde niekoľko. Strávte príjemné spoločné momenty bez stresu z príprav, organizácie a obsluhy.

Stačí jeden telefonát alebo email a radi vám zorganizujeme oslavu a zabezpečíme catering podľa vašich predstáv. A nielen catering pre súkromné príležitosti, ale aj pre firemné podujatia na Liptove akými sú školenia, kongresy, teambuildingy, alebo rodinné dni - family days.
 

Betula Catering