Zimné pobyty

Aká by mala byť ideálna zimná rodinná dovolenka?  

Zábavná

Počas zimnej dovolenky nemá nuda priestor. Či už počasie dopraje lyžovačke, alebo príde vietor alebo oteplenie a vám sa nebude chcieť ani len vystrčiť nos von – chcete si ju užiť naplno – tak dospelí, ako aj deti. Vo Villa Betula Resort nájdete v zime nielen blízkosť mnohých lyžiarskych stredísk a aquaparkov s termálnou vodou. Priamo v areáli je detský vlek pre snowtubing, ktorého 20 jázd máte grátis v našich zimných balíkoch. Pripočítajte k tomu neobmedzené vstupy na ľadové klzisko a v rámci balíkov sme mysleli aj na zohriatie sa do tepla: 500 m2 interiérového ihriska Babylandu aj s kaviarňou máte k dispozícii po celý čas vášho pobytu.

Zážitková

Nechajte deti, nech sa v rámci vášho rodinného zimného balíku povozia na koni či poníkovi, požičajte si bezplatne sánky, lopáre či boby, nech ich nemusíte na dovolenku brať so sebou. Nasmejte sa na spoločnej polhodinovej jazde na štvorbicykli, objavte zimný život zvieratiek na zvieracej farme a prehrejte sa v 90 minútovej saune, kým využijete tretinovú zľavu na opatrovanie detí. Ak počasie nedopraje pobytu vonku, o tretinu lacnejšie sa ako naši hostia ponorte do podzemných tajomstiev Stanišovskej jaskyne v Liptovskom Jáne, či Medvedej štôlne v Žiarskej doline.

Pohodlná

Všetky naše ubytovacie kapacity prešli rekonštrukciou a tak či si vyberiete rodinnú izbu, apartmán, mezonet, či apartmán s krbom vo vnútri, čaká vás moderné a útulné ubytovanie počas pobytu u nás. V teple našej reštaurácie vás čakajú výdatné raňajky (alebo za príplatok polpenzia) predtým, než sa vydáte na lyžiarske svahy, ktoré máte v našich zimných balíkoch o tretinu lacnejšie na Opalisku v Závažnej Porube. Unavené svaly si najlepšie oddýchnu v termálnych vodách aquaparkov a aj tu vďaka dovolenke vo Villa Betula Resort máte štvrtinové zľavy v Aqua Vital Parku Lúčky, ako aj 10% zľavy na liečebné procedúry. A plní zážitkov doplníte aj svoje žalúdky – všetky položky skvelého menu nášho šéfkuchára vás ako ubytovaných hostí vo Villa Betula Resort čaká 10% zľava.

 

Zimný balík vo Villa Betula Resort zahŕňa aj:

  • Progresívne zľavy z ubytovania: 2 noci = -10%, 3 noci = -20%, 4 a viac nocí = -30%

  • Bezplatné parkovanie

  • Bezplatná wi-fi v celom rezorte

  • Deti do roku grátis bez nároku na ďalšie služby

  • Check-in od 14:00 a check-out do 10:00

Zimný balík nezahŕňa miestny poplatok 0,70 eur / noc pre osobu nad 10 rokov.

Podmienkou rezervácie pobytu je úhrada zálohy vo výške 50 % z celkovej ceny pobytu.

Zimné pobytové balíky platia od 06.01. do 19.04.2019.

Radi Vám so zimným pobytom na mieru vyjdeme v ústrety. Rezervujte si svoj pobyt na našej webovej stránke, alebo nám napíšte na villabetula@villabetula.sk, či zavolajte na 0907 812 327.

Rezervačný formulár