Zábavná hala

 

Novou dominantou nášho rozľahlého areálu pre rodiny s deťmi je detská zábavná hala Babyland. Pre malých aj veľkých sme ju sprístupnili v lete 2015. Rozprestiera sa na ploche približne 500 m2 a ukrýva množstvo zábavných a športových atrakcií pre deti.

Okrem samotnej zábavnej haly tu nájdete príjemný oddych v útulnej kaviarni s veľkými oknami a barom. Herňa je prístupná aj pre mamičky alebo oteckov s kočíkmi a imobilných návštevníkov. Na moderných toaletách nájdete kompletné vybavenie pre detičky vrátane prebaľovacieho pultu, stupienkov k umývadlám, redukcií na toalety či znížených pisoárov.

Guľôčkové bazény a labyrinty

Pulzujúcim srdcom haly je trojetážové detské bludisko s výmerou takmer 400 m2. Najviac z tejto plochy zaberá obrovský guľôčkový bazén so štyrmi šmykľavkami a špirálovým toboganom. Deti sa tu môžu vyšantiť do odpadnutia na rozličných prekážkach, preliezačkách a trampolíne, so vzduchovými kanónmi či s guľôčkovou fontánou.

Aktívni malkáči sa potešia trom obrovským stavebnicovým labyrintom, v ktorých sa môžu ponaháňať štvornožky alebo vyskúšať šmykľavky. Opodiaľ leží samostatný guľôčkový bazén, detská dielnička a detská kuchynka s výbavou, či množstvo balančných hračiek, ktoré slúžia na precvičovanie rovnováhy, mrštnosti a šikovnosti detí. Pre umelecky nadaných je k dispozícii krásny starožitný klavír s takmer dvestoročnou históriou.

Animačný program a profesionálne animátorky

O deti v zábavnej hale sa počas hlavnej letnej sezóny, zimnej sezóny a víkendov starajú naše skúsené, profesionálne animátorky s patričným vysokoškolským vzdelaním. Sú vždy dobre naladené, priateľské a veselé. Kreatívnym prístupom vymýšľajú pre najmenších rôzne interaktívne rozprávkové príbehy, umelecké dielničky, tematické podujatia a veľa súťaží a športových hier v štýle Mamka, ocko, poďte sa hrať! Hala je zároveň ideálnym priestorom pre detské narodeninové oslavy, detské párty, detské diskotéky a iné akcie.

Vstup do detskej zábavnej haly je spoplatnený a v cene je zahrnutý aj vstup na exteriérové detské ihrisko Babyland s ďalšími desiatkami športových i adrenalínových atrakcií, vstup na zvieraciu farmu alebo do konských stajní. Aktuálny cenník nájdete TU. Z hľadiska hygieny a v súlade s platnou legislatívou môžu detičky a dospelí vstúpiť do hracieho priestoru haly len v ponožkách.

Otváracie hodiny

Detská zábavná hala Babyland je otvorená denne aj počas sviatkov a víkendov v čase od 10:00 do 20:00 hodiny.

Príďte sa k nám zabaviť, oddýchnuť si a zažiť veľa veselých zážitkov s našimi animátorkami. Tešíme sa na vás ;-)