Pobyt Snow

Zimná rodinná dovolenka na Liptove za najlepšiu cenu. Zľava 30 %. Jazda na koni, Babyland, animácie a ďalšie atrakcie. Od 207 €...

Veľkonočný pobyt

Užite si ozajstnú veľkonočnú dovolenku s rodinou. Deti čaká jazda na koni, špeciálny animačný program, neobmedzený vstup do...

Zimné pobyty

Jazda na koni, neobmedzený vstup do Babylandu, snowtubing či hrejivá sauna pre celú rodinu. Najkrajšia rodinná dovolenka na...

Zábavná hala

 

Novou dominantou nášho rozľahlého areálu pre rodiny s deťmi je detská zábavná hala Babyland. Pre malých aj veľkých sme ju sprístupnili v lete 2015. Rozprestiera sa na ploche približne 500 m2 a ukrýva množstvo zábavných a športových atrakcií pre deti.

Okrem samotnej zábavnej haly tu nájdete príjemný oddych v útulnej kaviarni s veľkými oknami a barom. Herňa je prístupná aj pre mamičky alebo oteckov s kočíkmi a imobilných návštevníkov. Na moderných toaletách nájdete kompletné vybavenie pre detičky vrátane prebaľovacieho pultu, stupienkov k umývadlám, redukcií na toalety či znížených pisoárov.

Guľôčkové bazény a labyrinty

Pulzujúcim srdcom haly je trojetážové detské bludisko s výmerou takmer 400 m2. Najviac z tejto plochy zaberá obrovský guľôčkový bazén so štyrmi šmykľavkami a špirálovým toboganom. Deti sa tu môžu vyšantiť do odpadnutia na rozličných prekážkach, preliezačkách a trampolíne, so vzduchovými kanónmi či s guľôčkovou fontánou.

Aktívni malkáči sa potešia trom obrovským stavebnicovým labyrintom, v ktorých sa môžu ponaháňať štvornožky alebo vyskúšať šmykľavky. Opodiaľ leží samostatný guľôčkový bazén, detská dielnička a detská kuchynka s výbavou, či množstvo balančných hračiek, ktoré slúžia na precvičovanie rovnováhy, mrštnosti a šikovnosti detí. Pre umelecky nadaných je k dispozícii krásny starožitný klavír s takmer dvestoročnou históriou.

Animačný program a profesionálne animátorky

O deti v zábavnej hale sa počas hlavnej letnej sezóny, zimnej sezóny a víkendov starajú naše skúsené, profesionálne animátorky s patričným vysokoškolským vzdelaním. Sú vždy dobre naladené, priateľské a veselé. Kreatívnym prístupom vymýšľajú pre najmenších rôzne interaktívne rozprávkové príbehy, umelecké dielničky, tematické podujatia a veľa súťaží a športových hier v štýle Mamka, ocko, poďte sa hrať! Hala je zároveň ideálnym priestorom pre detské narodeninové oslavy, detské párty, detské diskotéky a iné akcie.

Vstup do detskej zábavnej haly je spoplatnený a v cene je zahrnutý aj vstup na exteriérové detské ihrisko Babyland s ďalšími desiatkami športových i adrenalínových atrakcií, vstup na zvieraciu farmu alebo do konských stajní. Aktuálny cenník nájdete TU. Z hľadiska hygieny a v súlade s platnou legislatívou môžu detičky a dospelí vstúpiť do hracieho priestoru haly len v ponožkách.

Otváracie hodiny

Detská zábavná hala Babyland je otvorená denne aj počas sviatkov a víkendov v čase od 10:00 do 20:00 hodiny.

Príďte sa k nám zabaviť, oddýchnuť si a zažiť veľa veselých zážitkov s našimi animátorkami. Tešíme sa na vás ;-)