Silvester 2016

Oslávte príchod nového roka na Liptove! Týždňový pobyt pre celú rodinu ponúkame už od 904 €. V cene je animačný...

Balíček Mikulášska nádielka

Rodinná dovolenka s mikulášskym programom. Príďte sa zabaviť v sobotu 3.12.2016 do Babylandu! Užijete si súťaže, hry,...

Jesenný balík Šarkan

Úžasná rodinná dovolenka na Liptove. Užite si víkend pre 4-člennú rodinu s raňajkami, jazdou na koni, detskými...

Reštaurácia

 

UPOZORNENIE: Milí návštevníci, od pondelka 7. novembra 2016 až do ukončenia je REŠTAURÁCIA VILLA BETULA v rekonštrukcii. Gastronomické služby poskytujeme klientom aj naďalej, ale v obmedzenom režime so stolovaním v detskej zábavnej hale BABYLAND. Prosíme, keby ste toto dočasné opatrenie rešpektovali. Ďakujeme za porozumenie a ústretovosť a tešíme sa na stretnutie s Vami v novozrekonštruovanej reštaurácii.

Vitajte vo vysnívanom raji gurmánov a labužníkov! Vstúpte do REŠTAURÁCIE VILLA BETULA, ktorá je pýchou našich služieb, a spoznajte svet prvotriednej zážitkovej gastronómie. Presvedčte sa, že povestná slovenská pohostinnosť v kombinácii s kulinárskym majstrovstvom a kuchárskym fortieľom našich majstrov šéfkuchárov sú tou najlahodnejšou symfóniou, ktorá pohladí Vaše chuťové poháriky.

Reštauráciu s obľubou vyhľadávajú hostia, ktorý už z našich excelentných špecialít ochutnali. No vďaka dobrým chýrom, ktoré šíria do celého sveta, sa neustále rozrastá aj počet nových návštevníkov. Uisťujeme Vás, že naša kuchyňa je jednou z najlepších na Slovensku. A navyše je u nás všetko BABY FRIENDLY.

O nevšedné gastronomické zážitky našich hostí sa nepretržite stará tím čašníkov a pomocných kuchárov s dlhoročnými skúsenosťami na čele s profesionálnym someliérom Martinom Beňom a dvojicou šéfkuchárov Milanom Maršalkom a Miroslavom Halamom. Atmosféru hojnosti a pohostinnosti umocňuje hrejivý krb, ktorý je dominantou reštaurácie. Snažíme sa nadviazať na vychýrenú liptovskú kuchyňu, no súčasne všetkým labužníkom ponúkame pestré exkurzie do tajov exotického varenia. U nás jednoducho zažijete pestrofarebný karneval skvelých jedál a špecialít, s ktorým sa budete ťažko lúčiť...

 

Vo víne nájdeš Purus

Degustácia najvydarenejších prírodných vín zo starovekých pivníc rodinného vinárstva PURUS. Užite si excelentnú čistotu hroznových vôní a chutí v kombinácii s husacími hodmi. V piatok 21.10.2016.