Referencie

Eltek, s.r.o.

V stredisku Villa Betula sme organizovali niekoľko firemných akcií. Či už teambuildingové aktivity pre vybrané skupiny zamestnancov, alebo strategické stretnutia vedenia spoločnosti. Vždy sme boli nadmieru spokojní či už s organizačným zabezpečením, s obsluhou, alebo s kvalitou chutnej kuchyne. Toto všetko je ešte doplnené príjemným prostredím a krásnou okolitou prírodou. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu akciu v areáli Villa Betula Resort.

Martina Pavlíková, HR manažérka, Eltek

 

EUROVIA SK, a.s.

Pri výbere firemného eventu sme zvažovali viacero alternatív vo viacerých regiónoch Slovenska. Keďže sa jednalo o rodinný deň, potrebovali sme priestory a areál, ktoré by spĺňali všetky naše požiadavky. Znamenalo to, že do úvahy bolo potrebné vziať najmä fakt, že akcia sa konala na konci septembra, a preto sme museli rátať nielen so suchým, ale i mokrým variantom. Akcie sa zúčastnili všetky vekové kategórie, pre ktoré sme museli zabezpečiť celodenný program i občerstvenie. Pôvodný plán bol taký, že celú akciu nám zorganizuje agentúra, no už po prvom stretnutí s majiteľkou rezortu nám bolo jasné, že pani Anka má toľko skúseností a kontaktov, že pomoc agentúry nebudeme určite potrebovať. Navyše celý areál ponúkal veľkorysé vonkajšie i vnútorné priestory, kde by celá akcia nebola vôbec ohrozená v prípade zlého počasia. Rozhodnutie bolo teda veľmi rýchle a jednoznačné a pri prípravách akcie sme všetky detaily aktívne konzultovali s pani Ankou, ktorá nám bola v tomto veľmi nápomocná - vedela poradiť, pomôcť, vybaviť, objednať a v prípade našej zlej voľby aj odhovoriť :-) Za všetkých malých aj veľkých účastníkov akcie, a nebolo nás málo, a samozrejme v mene spoločnosti EUROVIA SK môžeme rezort Villa Betula určite len ďalej odporúčať a pri najbližšej akcii s ním počítame opäť.

Mgr. Lenka Kubejová, PR manažérka a hovorkyňa, EUROVIA SK

 

dm drogerie markt, s.r.o. a everyvent s.r.o.

Organizovať veľký event v areáli strediska Villa Betula bola jedna radosť. Spoločnými silami, a aj vďaka profesionálnemu prístupu, organizácii, milej komunikácii a ochote celého Villa Betula tímu, sa nám podarilo zorganizovať podujatie obrovských rozmerov pre 1.500 ľudí, na ktoré budú všetci účastníci ešte dlho a hlavne s úsmevom spomínať.

Iveta Haulíková, konateľka agentúry, everyvent

 

Eltek, s.r.o., A Delta Group Company

Ďakujeme za skvelú akciu! Za chutné jedlo, veselú zábavu, rozšantené deti, spokojných rodičov a dojatých organizátorov. Odozva z radov našich zamestnancov bola fantastická. Toľko pozitívnych e-mailov a pochvalných slov sme už dávno nedostali. Prikladáme zopár z nich, ktoré môžete použiť ako referencie:

"Za kolektív distribučného centra by som vám chcel poďakovať za skvele zorganizovaný Deň otvorených dverí v Elteku. Všetci aj s rodinami sme boli nadšení a šťastní, že vďaka vám sme mohli najbližším ukázať, kde pracujeme."

"Chcem sa s vami podeliť o môj pohľad a aj o pohľad mojej rodiny, s ktorou sme boli na Dni otvorených dverí našej firmy. Hodnotíme to veľmi, veľmi, veľmi kladne, od organizačnej až po občerstvovaciu stránku. Všetko bolo perfektne pripravené a zvládnuté. Hodnotila to moja mamka, ktorá má 78 rokov, ja (55) a aj môj syn, ktorý má 14 rokov. Všetci sme boli veľmi spokojní."

Martina Pavlíková, HR manažérka, Eltek

 

Mondi SCP, a.s. a partneri

Absolútne bezchybný servis, maximálne ochotný personál, príjemné prostredie, jedlo luxusné... Ešte raz moc ďakujeme!

Martina Hlavatá, manažérka komunikácie, Mondi SCP

 

IKEA Industry Slovakia s. r. o.

Radi by sme vám ešte raz poďakovali za prípravu a organizáciu našej firemnej akcie v stredisku Villa Betula Resort – ľuďom sa v skutku veľmi páčilo. Naši zamestnanci boli spokojní a o deťoch ani nehovoríme. Tie sa vybláznili a aj počasie výborne vyšlo.

Iveta Ondrušová, HR manažérka, IKEA Industry Slovakia

 

J & R INSPIRE, spol. s r.o.

Chceme sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili počas našich kachliarsko-kominárskych dní. Odovzdávame vám pochvaly od našich hostí. Boli nadšení prostredím, obsluhou, vašimi službami a veľmi radi sa k vám opäť vrátia. Prosíme odovzdať pozdrav celému personálu, ktorý sa o nás staral. Ďakujeme.

Róbert Šalvata, konateľ, J & R INSPIRE; Jozef Karlík, konateľ, J & R INSPIRE

 

eXperTz s.r.o

Aj s odstupom niekoľkých dní sa Vám chceme poďakovať za inšpiratívne stretnutie s Vami a vašimi dievčatami vo Villa Betula. Pracovať s takými otvorenými, vnímavými mysľami, príjemnými dušami je vždy radosť. Robíte skvelú prácu, nielen smerom k hosťovi, ale aj smerom k zamestnancom a za to máte náš veľký obdiv. Robíte hotelierstvo opäť odvetvím, kde je radosť pracovať.

ING. LUCIA KAZDOVÁ, Zakladateľ, tréner, eXperTz  s.r.o.

 

Jozef MARKUŠ s celou rodinou (30 ľudí)

Zažili sme skutočne nádherný a nezabudnuteľný predĺžený víkend v Penzióne Villa Betula. Zorganizoval som na pamiatku našej zosnulej starkej stretávku celej jej rodiny (30 osôb) s cieľom byť spolu a zažiť niečo nevšedné a aby nám to ostalo dlho v pamäti. Nuž a stalo sa, lebo v Penzióne sme zrelaxovali nie len my starší, ale aj našich 10 vnúčat, ktoré nevedeli, čo skôr využiť a zažiť, lebo tých ponúk a atrakcií tu bolo neúrekom a čas krátky. Je tu skutočne detský raj, ktorý by som odporúčal navštíviť čo najväčšiemu počtu rodín s malými deťmi. Boli sme veľmi spokojní aj s ubytovaním, stravovaním a ponúkanými službami a neostáva nám nič iné len sa poďakovať milému, ochotnému a láskavému personálu tohto zariadenia, že sme tu mohli všetci spolu k veľkej spokojnosti prežiť nádherné chvíle. Nech im to vydrží čo najdlhšie a svojim prístupom naozaj ukazujú a idú príkladom, čo sa dá, ak je vôľa a nadšenie, dosiahnuť aj na našom krásnom Slovensku.  

Jozef Markuš z Hornej Seče s rodinou, 14.8.2019

Scroll up