Silvester 2017

Oslávte príchod nového roka na Liptove! Týždňový pobyt pre celú rodinu ponúkame už od 1.210 €. V cene je animačný program,...

Veľkonočný pobyt

Užite si ozajstnú veľkonočnú dovolenku s rodinou. Deti čaká jazda na koni, špeciálny animačný program, neobmedzený vstup do...

Zimné pobyty

Jazda na koni, neobmedzený vstup do Babylandu, snowtubing či hrejivá sauna pre celú rodinu. Najkrajšia rodinná dovolenka na...

Referencie

 

ELTEK, s.r.o., A DELTA GROUP COMPANY

Ďakujeme za skvelú akciu! Za chutné jedlo, veselú zábavu, rozšantené deti, spokojných rodičov a dojatých organizátorov. Odozva z radov našich zamestnancov bola fantastická. Toľko pozitívnych e-mailov a pochvalných slov sme už dávno nedostali. Prikladáme zopár z nich, ktoré môžete použiť ako referencie:

"Za kolektív distribučného centra by som vám chcel poďakovať za skvele zorganizovaný Deň otvorených dverí v Elteku. Všetci aj s rodinami sme boli nadšení a šťastní, že vďaka vám sme mohli najbližším ukázať, kde pracujeme."

"Chcem sa s vami podeliť o môj pohľad a aj o pohľad mojej rodiny, s ktorou sme boli na Dni otvorených dverí našej firmy. Hodnotíme to veľmi, veľmi, veľmi kladne, od organizačnej až po občerstvovaciu stránku. Všetko bolo perfektne pripravené a zvládnuté. Hodnotila to moja mamka, ktorá má 78 rokov, ja (55) a aj môj syn, ktorý má 14 rokov. Všetci sme boli veľmi spokojní."

 

MONDI SCP, a.s. a partneri

Absolútne bezchybný servis, maximálne ochotný personál, príjemné prostredie, jedlo luxusné... Ešte raz moc ďakujeme!

 

IKEA INDUSTRY SLOVAKIA, s.r.o.

Radi by sme vám ešte raz poďakovali za prípravu a organizáciu našej firemnej akcie v stredisku Villa Betula Resort – ľuďom sa v skutku veľmi páčilo. Naši zamestnanci boli spokojní a o deťoch ani nehovoríme. Tie sa vybláznili a aj počasie výborne vyšlo.

 

J&R INSPIRE, spol. s r. o.

Chceme sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili počas našich kachliarsko-kominárskych dní. Odovzdávame vám pochvaly od našich hostí. Boli nadšení prostredím, obsluhou, vašimi službami a veľmi radi sa k vám opäť vrátia. Prosíme odovzdať pozdrav celému personálu, ktorý sa o nás staral. Ďakujeme.