Jarné pobyty

Ak sa rozhodnete pre pobyt minimálne na 4 noci, získate zľavu až 30 % na ubytovanie. Užite si krásnu jar na Liptove. Rodinná...

Hippo- a canisterapeutický pobyt

4-dňový pobyt na Liptove so špeciálnym terapeutickým programom. Zážitková hippoterapia, canisterapia a animoterapia a voľný...

Zážitková škola v prírode

Najkrajšia a najveselšia škola v prírode je na Liptove. Ubytovanie v mobilných domoch, desiatky atrakcií na najväčšom detskom...

Referencie

 

ELTEK, s.r.o., A DELTA GROUP COMPANY

Ďakujeme za skvelú akciu! Za chutné jedlo, veselú zábavu, rozšantené deti, spokojných rodičov a dojatých organizátorov. Odozva z radov našich zamestnancov bola fantastická. Toľko pozitívnych e-mailov a pochvalných slov sme už dávno nedostali. Prikladáme zopár z nich, ktoré môžete použiť ako referencie:

"Za kolektív distribučného centra by som vám chcel poďakovať za skvele zorganizovaný Deň otvorených dverí v Elteku. Všetci aj s rodinami sme boli nadšení a šťastní, že vďaka vám sme mohli najbližším ukázať, kde pracujeme."

"Chcem sa s vami podeliť o môj pohľad a aj o pohľad mojej rodiny, s ktorou sme boli na Dni otvorených dverí našej firmy. Hodnotíme to veľmi, veľmi, veľmi kladne, od organizačnej až po občerstvovaciu stránku. Všetko bolo perfektne pripravené a zvládnuté. Hodnotila to moja mamka, ktorá má 78 rokov, ja (55) a aj môj syn, ktorý má 14 rokov. Všetci sme boli veľmi spokojní."

 

MONDI SCP, a.s. a partneri

Absolútne bezchybný servis, maximálne ochotný personál, príjemné prostredie, jedlo luxusné... Ešte raz moc ďakujeme!

 

IKEA INDUSTRY SLOVAKIA, s.r.o.

Radi by sme vám ešte raz poďakovali za prípravu a organizáciu našej firemnej akcie v stredisku Villa Betula Resort – ľuďom sa v skutku veľmi páčilo. Naši zamestnanci boli spokojní a o deťoch ani nehovoríme. Tie sa vybláznili a aj počasie výborne vyšlo.

 

J&R INSPIRE, spol. s r. o.

Chceme sa vám všetkým veľmi pekne poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili počas našich kachliarsko-kominárskych dní. Odovzdávame vám pochvaly od našich hostí. Boli nadšení prostredím, obsluhou, vašimi službami a veľmi radi sa k vám opäť vrátia. Prosíme odovzdať pozdrav celému personálu, ktorý sa o nás staral. Ďakujeme.