Jesenné pobyty

Jesenná rodinná dovolenka na Liptove. Vychutnajte si jazdu na koni, Babyland, animácie a ďalšie atrakcie. Už od 220 €...

Letné pobyty

Dovolenka s deťmi na Liptove. Ubytovanie v areáli s najväčším detským ihriskom a zábavnou halou. Desiatky...

Atrakcie

 

Oddýchnite si u nás a spolu s rodinkou vyskúšajte množstvo relaxačných, zábavných, športových aj adrenalínových atrakcií, ktoré sme pre vás pripravili priamo v našom stredisku a v jeho areáli, alebo ktoré nájdete v blízkom okolí.

Ak máte radi aktívnu dovolenku s rodinou a deťmi, u nás nájdete presne to, čo hľadáte. Najmenším návštevníkom ponúkame Babyland - jedno z najväčších a najlepšie vybavených detských ihrísk na Slovensku. Okrem tradičných hojdačiek a preliezačiek tu drobčekovia nájdu malé lezecké steny, zastrešené pieskovisko, jašovisko vo veľkokapacitnom stane, gigantickú preliezačku Tarantulu so štyrmi šmykľavkovými tobogánmi, ale aj trampolíny, lanovku či detský lyžiarsky svah s vlekom, snowtubingom, večerným osvetlením a umelým zasnežovaním. V Babylande žije aj mnoho zvieratiek, s ktorými sa deti môžu hrať alebo ich pohladiť a pozerať sa na ne.

Pre rodičov milujúcich komfort a niečo vzrušujúce ponúkame výletné a rýchlostné plavby po Liptovskej Mare v športovom motorovom člne. Jednu plavbu môžu absolvovať šiesti pasažieri, takže táto atrakcia je vhodná aj pre rodiny. Okrem člna môžete vyskúšať aj čoraz obľúbenejší wakeboarding (vodná verzia zimného snowboardingu), veselý a adrenalínový towed tubing (jazda na gumovom kolese), prípadne i samotné kormidlovanie člnu. Spolu s vašimi ratolesťami si môžete počas celého roka zacválať na koňoch v krytej jazdiarni na ploche až 1.200 m2. A ak ste skúsenejší jazdci, k dispozícii máte okolité šíre stráne a podhorské lúky, na ktorých môžete štvornohých tátošov popreháňať dosýtosti.

No to nie je všetko. Po náročnom dni každému ulahodí relaxácia v saune. K dispozícii máte i množstvo spoločenských hier, športových hier, detský kútik vnútri penziónu, veľký záhradný altánok s lavicami pre grilovanie a opekanie v každom počasí a exteriérový biobazén, kde si každý návštevník môže zaplávať.

Náš penzión, kemping aj hotel má vynikajúcu polohu pre dovolenkárov, ktorí chcú zažiť a vyskúšať čo najviac z pestrej ponuky Liptova a pokochať sa prírodnými krásami jedinečného podtatranského regiónu. Pár minút od nás sú štyri veľké vodné letoviská s termálnymi prameňmi - Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, Aqua-Vital Park Lúčky a termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne. Nezabudnuteľnú krásu a jedinečnosť vášmu pobytu v Liptove dodá návšteva jaskýň v Demänovskej a v Jánskej doline. A zabudnúť by ste nemali ani na ľahšie turistické výlety alebo cyklotúry do Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej alebo Jaloveckej doliny, prípadne na náročnejšie, ale o to krajšie trekingové túry do Nízkych a Západných Tatier, Chočských vrchov alebo Vysokých Tatier.

U nás zažijú deti i dospelí rozprávku, ktorá nikdy nekončí...