Atrakcie

 

Oddýchnite si u nás a spolu s rodinkou vyskúšajte množstvo relaxačných, zábavných, športových aj adrenalínových atrakcií, ktoré sme pre vás pripravili priamo v našom stredisku a v jeho areáli, alebo ktoré nájdete v blízkom okolí.

Ak máte radi aktívnu dovolenku s rodinou a deťmi, u nás nájdete presne to, čo hľadáte. Najmenším návštevníkom ponúkame Babyland - jedno z najväčších a najlepšie vybavených detských ihrísk na Slovensku. Okrem tradičných hojdačiek a preliezačiek tu drobčekovia nájdu malé lezecké steny, zastrešené pieskovisko, jašovisko vo veľkokapacitnom stane, gigantickú preliezačku Tarantulu so štyrmi šmykľavkovými tobogánmi, ale aj trampolíny, lanovku či detský lyžiarsky svah s vlekom, snowtubingom, večerným osvetlením a umelým zasnežovaním. V Babylande žije aj mnoho zvieratiek, s ktorými sa deti môžu hrať alebo ich pohladiť a pozerať sa na ne.

Atrakcie pre deti aj dospelých

Spolu s vašimi ratolesťami si môžete počas celého roka zacválať na koňoch v krytej jazdiarni na ploche až 1.200 m2. Ak ste skúsenejší jazdci, k dispozícii máte okolité šíre stráne a podhorské lúky, na ktorých môžete štvornohých tátošov popreháňať dosýtosti.

No to nie je všetko. Po náročnom dni každému ulahodí relaxácia v saune. Využiť môžete aj množstvo spoločenských hier, športových hier, detský kútik vnútri penziónu, veľký záhradný altánok s lavicami pre grilovanie a opekanie v každom počasí a exteriérový biobazén, kde si každý návštevník dobre zapláva.

Aquaparky, jaskyne a lyžiarske strediská

Náš penzión, kemping aj hotel má vynikajúcu polohu pre dovolenkárov, ktorí chcú zažiť a vyskúšať čo najviac z pestrej ponuky Liptova a pokochať sa prírodnými krásami jedinečného podtatranského regiónu. Pár minút od nás sú štyri veľké vodné letoviská s termálnymi prameňmi - Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, Aqua-Vital Park Lúčky a termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne. Nezabudnuteľnú krásu a jedinečnosť vášmu pobytu v Liptove dodá návšteva jaskýň v Demänovskej a v Jánskej doline. A zabudnúť by ste nemali ani na ľahšie turistické výlety alebo cyklotúry do Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej alebo Jaloveckej doliny, prípadne na náročnejšie, ale o to krajšie trekingové túry do Nízkych a Západných Tatier, Chočských vrchov alebo Vysokých Tatier. V zime zas lákajú turistov okolité lyžiarske strediská Opalisko, Malinô Brdo, Jasná či Zuberec.

U nás zažijú deti i dospelí rozprávku, ktorá nikdy nekončí...