Silvester 2017

Oslávte príchod nového roka na Liptove! Týždňový pobyt pre celú rodinu ponúkame už od 1.210 €. V cene je animačný program,...

Veľkonočný pobyt

Užite si ozajstnú veľkonočnú dovolenku s rodinou. Deti čaká jazda na koni, špeciálny animačný program, neobmedzený vstup do...

Zimné pobyty

Jazda na koni, neobmedzený vstup do Babylandu, snowtubing či hrejivá sauna pre celú rodinu. Najkrajšia rodinná dovolenka na...

Atrakcie

 

Oddýchnite si u nás a spolu s rodinkou vyskúšajte množstvo relaxačných, zábavných, športových aj adrenalínových atrakcií, ktoré sme pre vás pripravili priamo v našom stredisku a v jeho areáli, alebo ktoré nájdete v blízkom okolí.

Ak máte radi aktívnu dovolenku s rodinou a deťmi, u nás nájdete presne to, čo hľadáte. Najmenším návštevníkom ponúkame Babyland - jedno z najväčších a najlepšie vybavených detských ihrísk na Slovensku. Okrem tradičných hojdačiek a preliezačiek tu drobčekovia nájdu malé lezecké steny, zastrešené pieskovisko, jašovisko vo veľkokapacitnom stane, gigantickú preliezačku Tarantulu so štyrmi šmykľavkovými tobogánmi, ale aj trampolíny, lanovku či detský lyžiarsky svah s vlekom, snowtubingom, večerným osvetlením a umelým zasnežovaním. V Babylande žije aj mnoho zvieratiek, s ktorými sa deti môžu hrať alebo ich pohladiť a pozerať sa na ne.

Pre rodičov milujúcich komfort a niečo vzrušujúce ponúkame výletné a rýchlostné plavby po Liptovskej Mare v športovom motorovom člne. Jednu plavbu môžu absolvovať šiesti pasažieri, takže táto atrakcia je vhodná aj pre rodiny. Okrem člna môžete vyskúšať aj čoraz obľúbenejší wakeboarding (vodná verzia zimného snowboardingu), veselý a adrenalínový towed tubing (jazda na gumovom kolese), prípadne i samotné kormidlovanie člnu. Spolu s vašimi ratolesťami si môžete počas celého roka zacválať na koňoch v krytej jazdiarni na ploche až 1.200 m2. A ak ste skúsenejší jazdci, k dispozícii máte okolité šíre stráne a podhorské lúky, na ktorých môžete štvornohých tátošov popreháňať dosýtosti.

No to nie je všetko. Po náročnom dni každému ulahodí relaxácia v saune. K dispozícii máte i množstvo spoločenských hier, športových hier, detský kútik vnútri penziónu, veľký záhradný altánok s lavicami pre grilovanie a opekanie v každom počasí a exteriérový biobazén, kde si každý návštevník môže zaplávať.

Náš penzión, kemping aj hotel má vynikajúcu polohu pre dovolenkárov, ktorí chcú zažiť a vyskúšať čo najviac z pestrej ponuky Liptova a pokochať sa prírodnými krásami jedinečného podtatranského regiónu. Pár minút od nás sú štyri veľké vodné letoviská s termálnymi prameňmi - Aquapark Tatralandia, Gino Paradise Bešeňová, Aqua-Vital Park Lúčky a termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne. Nezabudnuteľnú krásu a jedinečnosť vášmu pobytu v Liptove dodá návšteva jaskýň v Demänovskej a v Jánskej doline. A zabudnúť by ste nemali ani na ľahšie turistické výlety alebo cyklotúry do Kvačianskej, Prosieckej, Žiarskej alebo Jaloveckej doliny, prípadne na náročnejšie, ale o to krajšie trekingové túry do Nízkych a Západných Tatier, Chočských vrchov alebo Vysokých Tatier.

U nás zažijú deti i dospelí rozprávku, ktorá nikdy nekončí...