Rezervácia

Babyland - Interiérové ihrisko

Či je vonku pekne alebo prší, celoročné interiérové ihrisko Babyland na ploche 500 m2 zaručí zábavu v každom počasí. Dominantou celého priestoru je trojetážové detské bludisko, obľúbený guľôčkový bazén so štyrmi šmykľavkami a špirálovitým toboganom

Menší lezúni zas ocenia tri obrovské stavebnicové labyrinty, prekážky, mäkké stavebnice alebo šmykľavky. V hale sa nachádzajú kreatívne kútiky, detská kuchynka, dielnička pre malých kutilov či množstvo balančných hračiek.

Hala je zároveň ideálnym priestorom pre detské narodeninové oslavydetské pártydetské diskotéky a iné akcie.

Aj o rodičov je u nás postarané. V kaviarni Babylandu ich radi obslúžia naši šikovní kolegovia a oni si tak budú môcť vychutnať maximálnu pohodu so šálkou kávy, alebo osviežujúceho nápoja. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie, relaxačná zóna a knižnica. 

Vstup do detskej zábavnej haly je spoplatnený a v cene je zahrnutý aj vstup na exteriérové detské ihrisko Babyland s ďalšími desiatkami športových i adrenalínových atrakcií, vstup na zvieraciu farmu alebo do konských stajní. Aktuálny cenník nájdete TU. Z hľadiska hygieny a v súlade s platnou legislatívou môžu detičky a dospelí vstúpiť do hracieho priestoru haly len v ponožkách.