Rezervácia

Hodnotenie

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

18.04.2017 20:05:00 Jana Hrnčiarová

Najlepšie a najkrajšie miesto na Liptove. Môžem len a len súhlasiť. Zbožňujeme to tam celá rodinka. A ten Babyland - no klobúk dole :-)
Všade tak krásne čistučko, všade útulne. Niekto povie, že je tam veľmi draho, ale tie služby stoja za to. Prídete na recepciu a hneď Vás víta milý personál. Radosť tam chodiť, naozaj. Keby som mohla, chodím tam každý deň. Vždy, keď môžem, vezmem tam svojich známych. Majitelia sú tam pre ľudí a robia všetko preto, aby sa tam ľudia opäť a opäť len vracali. Ďakujeme :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
14.03.2017 17:29:08 Matej Horák

Super, hlavne pre menšie deti. Obrovská vnútorná herňa v prípade zlého (aj dobrého) počasia, vonku tiež dosť aktivít - preliezky, kone, minifarmička... Škoda, že už nebolo toľko snehu, aby sme využili aj detský vlek. Veľká pochvala personálu za vynikajúci prístup. Nič nebol problém, čo je, bohužiaľ, stále na Slovensku skôr výnimkou. Jedlo tiež parádne aj v prípade bezlepkovej, bezmliečnej diéty a napriek nášmu príchodu okolo 22. hodiny na nás počkali s kuchyňou. Určite sa ešte vidíme :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
12.03.2017 17:54:43 Ján Žák

Boli sme u Vás dvakrát na obed, ale že úplne super! Neboli sme síce ubytovaní, ale personál nás privítal, ako keby sme sa poznali. Kuchyňa perfektná aj tataráčik :-) Ochota personálu je ukážková, nemôžeme povedať nič negatívne. Ceny sú primerané veľkosti objektu čo sa rozlohy týka, aj poskytovaným službám.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.03.2017 20:35:12 Zuzana Marcinčinová

Villa Betula je krásny rodinný rezort plne prispôsobený rodinám s deťmi. Raj pre deti na vonkajších aj vnútorných ihriskách, bazén, animačný tím... A veeeeľa ďalšieho. Zažili sme v lete aj v zime. Reštaurácia s výborným menu, bez problémov aj bezlepkové, za čo chcem poďakovať priamo do kuchyne. Prispôsobia sa každému návštevníkovi, pomôžu, poradia. Radi prídeme opäť.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.03.2017 22:22:06 Ing. Eva Sedliaková

Pre našu rodinu je Villa Betula pojem. Chodíme sem pravidelne s vnučkami. Máme 5 vnučiek vo veku 3-8 rokov, ktoré keď počujú, že ideme k "Aničke", tak majú sviatok ako na Vianoce. V súčasnej dobe sa všade hovorí o profesionálnom prístupe, ale pre mňa je to studený pojem. Ja chcem vyjadriť uznanie za ľudský, empatický a osobný prístup ku každému jednému klientovi. Tak a teraz hodnotenie: Strava - ak sa bude udeľovať "OSKAR" za dobrú kuchyňu, ja budem hlasovať za kuchára z Betule. Ubytovanie - čisto, útulne, pohodlne. Program pre deti - kreatívny, osobný, citlivý. Mňa ale aj tak zo všetkého najviac teší zmysel pre detail. Kdekoľvek opriete zrak, uvidíte niečo, čo vás poteší.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
15.02.2017 15:11:28 Beáta Mokošová

Vo Ville Betule som bola prvýkrát s vnučkami a deťmi. Pre rodičov s deťmi je to fantastický oddych. O deti je perfektne postarané - majú program na celý deň, možnosti vonku, a aj dnu. V lete je tu ešte viac možností. Všetkým rodičom s deťmi, ktorí si chcú oddýchnuť, vrele odporúčam. Beáta

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
14.02.2017 21:07:33 Andrea Gondová

Výborné miesto s rodinnou atmosférou, ktoré ponúka možnosť trávenia voľného času pre rodiny s deťmi. Určite sa oplatí prísť kedykoľvek počas celého roka. Nám sa veľmi páči detská hala Babyland. Deti sa naozaj vyhrajú do sýtosti na šmýkačkách, v bazéniku s farebnými guličkami, na trampolíne, pri detskej kuchynke alebo na super viacpodlažnej konštrukcii plnej zábavy. Taktiež ak hľadáte miesto pre oslavu s detičkami, určite odporúčam prísť. K tomu všetkému Vás čaká aj zaujímavá ponuka jedál, chutná kávička, čaj a naozaj vždy milá, ochotná obsluha.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.02.2017 11:57:09 Klára Tupá

Skveléééé, nič podobné na Slovensku nie je!!! 6* z 5* :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.02.2017 14:23:09 Susan Zehra

Môžem len odporučiť. Po odporúčaní našich domácich sme išli na večeru a musím povedať, že máte z každého rožku trošku. Tatarák, ktorý sme si dali, bol na 1* a zhodnotili sme, že bol zatiaľ najlepší, aký sme doteraz jedli. Musím poďakovať veľmi milej a ochotnej čašníčke, ktorá sa nám snažila vyhovieť (keďže máme problémy s jedlami a alergénmi). Po dohode s kuchárom nám pripravili jedlo, ktoré nebolo v jedálnom lístku. Na druhý deň sme sa opäť vrátili na večeru. Podotýkam, že sme navštívili neďalekú kolibu, a tam s tým ich jedálničkom... Takže sme sa ani nenajedli a išli sme radšej k Vám. A nesmiem zabudnúť na domáce šúľance, boli super. A pre deti krásny malinký kútik pri reštaurácii :-) A čo sa týka cien za jedlo, myslím si, že sú prijateľné, a žiadne predražené (ako tu písala jedna pani). Určite, keď sa niekdy vyberieme na Liptov, tak Vás neobídeme.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
18.01.2017 17:52:44 Alexandra Hanková

Úžasný oddych! Skvelé jedlo aj apartmán - nemali sme žiadne výhrady. Babyland je úžasné miesto pre deti. Denne sme sa prehrali 3 hoďky. Okolie je krásne, majiteľka aj personál sú milí, usmiati. Okrem vysokých cien nemám žiadne výhrady.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
08.01.2017 22:05:09 Andrea Petrášová

Všetkým odporúčam. Krásne prostredie, dokonalé miesto pre rodiny s deťmi, úžasní, milí, ochotní ľudia, ktorí sú tu vždy pre vás... A majú tu vynikajúcu kuchyňu! Deti sa zabavia, rodičia oddýchnu... Jediný problém je, že sa ťažko odchádza... :D

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.01.2017 16:48:22 Paulína Brindzová

Práve sme sa vrátili z dovolenky na Liptove a navštívili sme aj Villu Betulu. Predtým som si prečítala aj nejaké kritické recenzie, ale môžem povedať, že sme boli spokojní. Som rada, že som na ne nedala. Čo sa týka Babylandu, platili sme 6 EUR za dieťa a za dospelého 3 EUR. Prosím Vás, čo je drahé na jednorazovom vstupe 6 EUR? My sme tam strávili skoro 7 hodín v prostredí, kde sa deti nenudia a majú aktivity, animátorky, bezpečné hračky pre všetky vekové kategórie... Všade, kam sa pozriete, je priestor prispôsobený pre deti... Veď hocikde v nákupných centrách v detskom kútiku zaplatíte za takéto služby oveľa, oveľa viac! Strávili sme tam veľa času. My, dospelí, sme si hoveli na tuli vakoch pri našich deťoch. Deti sa hrali a mali sme ich na dohľad :-) Super vytvorený priestor pre deti za každého počasia. Taktiež oceňujem aj vašu reštauráciu, aj to, že nevaríte 50 jedál! Predsa toto je vizitka toho, že všetko je čerstvé a kvalitné... Mali sme vývar aj polievku z dennej ponuky - šampiňónovú, taktiež burger, panenku médium presne takú, ako sme si objednali, pre deti detské menu, šúľance s bryndzou, palacinky s karamelom a banánmi :-) Musím povedať, že tie boli topka! :D Sme nároční stravníci, aj naše deti, a zostali prázdne taniere :-) V Babylande čajíky z čerstvého zázvoru a taktiež ovocné pre deti... Domáca čokoládová torta bola tiež super :-)
Preto vyzývam ľudí, ktorí majú radi kvalitu služieb, o čo sa majitelia rozhodne snažia, choďte a vyskúšajte a nedržte sa len recenzií. Koľko ľudí, toľko chuti ako sa hovorí... Ceny sú pre ľudí relatívny pojem. Pre niekoho lacné, pre niekoho drahé, ale sú zákazníci, ktorí sú vďační za takéto miesto :-) A aj takí, ktorým sa jednoducho nezavďačíte! Jediné mínus bolo to, že sme v reštaurácii čakali trošku dlhšie na hlavné jedlo, ale aj to sa dalo ospravedlniť, pretože všetky stoly mali obsadené a bolo plno. Obsluha bola milá a rozhodne sa nenudila a nesedela len tak na zadku. Vo februári prídeme zas... ;-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
28.12.2016 21:07:23 Miroslav Maslík

Vrele odporúčame najmä kvôli deťom. Nemá to chybu! Super jedlo, izby aj personál.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
08.12.2016 14:55:43 Hana Terezka Mikulášová

Supr prostředí i obsluha! Naprostá spokojenost. Určitě se vrátíme ;-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
04.12.2016 10:06:14 Peter Harčarik

Vynikajúci rezort pre rodiny s deťmi s množstvom možností, príjemným personálom a vynikajúcim jedlom. Nový detský Babyland je vynikajúca vec.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
21.11.2016 17:36:15 Martin

Boli sme spokojní so všetkým. Personál super, jedlo super, ubytovanie super... Všetko sme mali čo sme potrebovali. Ďakujeme a vrelo odporúčame!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
08.11.2016 20:56:18 Sylva Librová

Zdravíme Villu Betulu!!! Chci vám poděkovat za příjemně strávené podzimní prázdniny. Krásně jsme si u vás oddechli a vyřádili se při bohatém programu na Čarodějnické univerzitě. Byli jsme u vás poprvé a musím říct, že jsme byli mile překvapeni, jak velkou hernou, atrakcemi pro děti v celém areálu, tak i zvířaty. Nejvíc nás uchvátil zvědavý kozlík :-) Moc se nám u vás líbilo, držíme vám palce a těšíme se na další pobyt u vás!!!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
20.09.2016 07:36:15 Robo Papp

Jednoznačne najlepší rezort pre rodiny na Slovensku, milý a ústretový personál vytvára veľmi príjemnú atmosféru počas celého pobytu. Villa Betula je naša slovenská dovolenka. Odporúčam všetkým.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
03.09.2016 14:05:30 Zuzana Kučerová

Ďakujeme za skvelú atmosféru, pobyt sme si veľmi užili, odporúčam!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
30.08.2016 12:59:12 MIchal

Na dovolenke vo Ville Betula sme boli počas 34. týždňa roku 2016. Zariadenie je určené pre menšie deti, čo nám vyhovovalo. Náš syn (3,5 r.) sa tam do sýtosti vybláznil. Atrakcie sú v pre mňa nevídanom rozsahu na jednom mieste a skutočne smerované na malé deti. Čo sa týka ubytovania, tak sme bývali v mobilnom domčeku. Vyzeral ako nový. Vybavenie absolútne postačujúce. Do spální sa okrem minimalistických skríň a mikro nočných stolíkov síce už nič viac nezmestilo, ale napriek tomu to bolo veľmi príjemné ubytovanie. Čo sa týka stravy, tak sme mali zaplatenú polpenziu. Tá zväčša vyhovovala. Trocha problematické bolo stravovanie dieťaťa. Nie vždy bolo aspoň jedno jedlo vhodné pre menšie deti. Čo by som však vytkol zariadeniu:
1) Schizofrénia ubytovanie verzus strava. Ubytovacie zariadenie je smerované na kemp, karavany, mobilné domy a v minimálnom zastúpení hotelového charakteru. Z uvedeného dôvodu predražené stravovanie smerované na úplne inú klientelu považujem za rozpoltenosť celého konceptu.
2) Na to že celé zariadenie je smerované na deti považujem minimálny podiel jedál pre deti v jedálničku za nepochopiteľný. Chýbali cestovinové jedlá pre deti (cestoviny, jedlá s väčším podielom zeleniny...), nákypy (zeleninové, ovocné) a podobne. Špagety s olivovým olejom, olivami a veľkými kusmi sušenej paradajky nepovažujem za jedlo pre dieťa.
3) Polpenzia formou švédskych stolov bola síce zaujímavá, ale zdal sa mi dosť veľký rozdiel medzi jedlami podávanými podľa jedálneho lístka, a formou švédskych stolov.
4) Na raňajky bola síce misa s ovocím, ale z aktuálneho miestneho ovocia bol len červený melón. Zvyšok bolo dovozové citrusové ovocie a hrozno. Chýbali domáce broskyne, slivky, žlté melóny...
5) Neprimerané ceny nápojov, pričom napriek tomu oceňujem podávanie miešaných limonád.
Na záver by som chcel povedať, že pobyt sa nám veľmi páčil. Všadeprítomné zvieratá - (pozdravujem aj v noci i-ákajúceho somára :o) ) - boli super. Celý koncept vyžitia detí je na Slovensku nevídaný. Aj v deň, keď nevyšlo počasie, bolo kde dieťa zabaviť (obrovská herňa). Nebyť schizofrénie v stravovaní a v type ubytovania, bolo by to dokonalé. Atrakcie aj pre dospelých, ktoré boli v rámci ubytovania (výlet motorovým člnom po Liptovskej Mare - ŠPICA, jazda na koni - super, golfové odpalisko - nevyužili sme) boli tiež vynikajúce. Každopádne, blahoželám ku vynikajúcemu nápadu a odporúčame každému rodičovi s menším dieťaťom.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17