Hodnotenie

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

17.03.2016 11:10:13 Branislav Brlit

Ak by bol takýto prístup od personálu v celom našom cestovnom ruchu, tak patríme k najvyhľadávanejším destináciam na svete. Ďakujem za všetko čo robíte, robíte to s láskou :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
16.03.2016 18:56:07 Slavomír Molnár

Nemá to tu chybu :-) Obsluha perfektná, prostredie nádherné :-) Ďakujeme!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
15.03.2016 14:46:00 Lucia

Dakujeme za nadherny vikend straveny u vas. Vkusne, ciste a hlavne velke izby, kde sa pomestila cela kopa veci, co sme mali so sebou. Vyborne jedlo. Mily, ustretovy a chapavy personal. Uzasne atrakcie pre deti. A vsetko absolutne baby friendly. Lutujeme len, ze sme neboli o jednu - dve noci dlhsie. Tak nabuduce...

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
13.03.2016 09:07:16 Milan Buzinkaj

Ďakujem celému tímu Villa Betula za príjemnú atmosféru pri oslave mojich narodenín, perfektné služby, výnimočná gastronómia a celková starostlivosť o mojich hostí. Pre moje vnúčatá "BOMBA", nechcú nám ísť domov. Nebudem chváliť, lebo dobré sa chváli samo. Treba prísť na BETULU a zažiť...

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
28.02.2016 19:48:53 Jana Besedová

Môžem povedať,že tak úžasný personál, úžasné prostredie ubytovania, toľko dobrého jedla (za 6 dní 5 kg plus) som už dávno nevidela. Jarné prázdniny perfektné. Môžem vrelo odporučiť. Pre deti raj a pre dospelých oddych. Prajem vám veľa, veľa šťastia a radosti vo vašom areáli :-) P.S.: Už len bazénik chýba a ste dokonalí. Určite nás ešte uvidíte ;-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
25.02.2016 16:58:31 Janka Remiazová Klimková

Dobrý deň, ďakujeme za krásnu narodeninovú oslavu, ktorú sme vyhrali. Bolo vynikajúco, deti ešte dodnes o nej rozprávajú. Veľmi ochotný a milý personál a len príjemné zážitky ;-) Ďakujeme :-) K vám sa ozaj oplatí vracať sa neustále. Deti sa už tešia na teplejšie počasie, aby využili aj vonkajšie aktivity :D Prajem vám príjemný deň ;-) Janka

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
25.02.2016 10:23:06 Lenka Kollárová

Ďakujeme za ďalší príjemný pobyt. Vždy vás odporúčame ďalej a to sa nemení. TOP kuchyňa - neskutočne chutné, krásne vyzerajúce jedlo a akákoľvek požiadavka na zmenu v jedle bez problémov vyriešená. A tie dezerty, mamma mia! :-) Milý a ochotný personál - upratovačka, recepčná, čašník, animátorka v Babylande a v neposlednom rade kindermanager. Všetci vždy ústretoví! Bohatý program na celý pobyt.
Len jedna pripomienka: sme rodina 2 dospelí a 2 deti (4r a 2r). V apartmáne je manželská posteľ a rozťahovací gauč ako prístelka. Keby sa tá prístelka vylepšila a skvalitnila, lebo spať na tom gauči je "za trest"... A tie apartmánové domčeky sú zase pre väčšie deti, my ich ešte samé nechať nemôžme. Čiže do apartmánu umiestniť aspoň jedno lôžko plnohodnotné namiesto tej detskej postieľky, ktorú by som ponúkala na vyžiadanie hostí.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
24.02.2016 20:32:12 Zuzana Urbanová

Ďakujeme za super pobyt, všetko bolo perfektné! Určite sa sem ešte vrátime.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
23.02.2016 09:37:45 Sylvia Federičová

Ďakujeme krásne za príjemný pobyt, personál je veľmi milý a ochotný, kuchyňa vynikajúca a zábava pre deti od rána do večera. Určite sa vrátime a odporučíme ďalej :)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
21.02.2016 16:04:22 Daniel Sukniewicz

Fantastyczne miejsce na chwile przerwy od nart :)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
21.02.2016 15:38:43 Mária Gaňová

Ďakujeme celému tímu Villa Betula za príjemne strávený víkend. Skvelá rodinná dovolenka pre rodinu s deťmi, vyjašili sa rodičia aj dieťa, všetkým ulahodila výborná kuchyňa v reštaurácii, krásna príroda, ochotný personál a tiež priestor pre trochu romantiky pre rodičov :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.02.2016 21:44:47 Michaela Laurincova

Práve sme sa od vás vrátili po týždňovej dovolenke. Vôbec sa nám nechcelo ísť domov. Nielen naše dve deti, ale aj my s manželom sme si to u vás veľmi užili. Perfektné služby na vysokej úrovni, výnimočná gastronómia, šikovné animátorky. Toto všetko a ešte omnoho viac sme si u vás zažili a odporúčame všetkým náročným klientom s deťmi. Už teraz sa nevieme dočkať leta a návratu k vám.Svoju prácu robíte so srdcom a výborne. Ďakujeme!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
18.01.2016 12:46:08 Jana

Zdravím, pobyt u Vás bol fantastický, pre dcérku to bol raj na zemi, pre nás s mužom zase úžasné jedlo a špičkový personál. Dúfam, že sa nám v lete podarí prísť opäť :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
16.12.2015 22:07:15 Zlatka s rodinou

Ďakujeme vám za pohodové chvíle, rodinka zrelaxovala ako sa patrí, detičky každý večer pred spaním spomínajú na zvieratká a guličky, môj manžel na výbornú stravu ako od maminky a ja na dokonalú masáž. Akurát plánujeme nejaký výlet, tak verím, že sa čoskoro opäť uvidíme!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
30.10.2015 13:44:56 Marie

Dobrý den, chtěla jsem napsat, že posledních 5 let k Vám jezdíme na prodloužené víkendy i několikrát za rok. Byli jsme ubytovaní v apartmáně, v karavanu i mobilhomu. Váš areál neustále doporučujeme známým. Tento víkend jsme ale byli poprvé nespokojeni. Během celého pobytu jsme byli rušeni hlukem ze stavby, která je v bezprostřední blízkosti našeho ubytování. Jeřáb, bagr, hluk, svařování. Na toto jsme nebyli upozorněni. Tuto skutečnost jsme oznámili na recepci, ale bez odezvy. Kdybychom neměli děti, které se těšily na pobyt, tak bychom pobyt okamžitě ukončili.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
17.08.2015 14:30:41 Zuzana Takáčová

Najlepšia dovolenka v Betulke... Deti boli doslova fascinované, super personál, obsluha, jedlo, okolie, ľudia, zvieratá, úplne všetko na jednotku! Určite sa vrátime a už teraz sa veľmi tešííííme!!! Ahoj naša Betulka... Spomíname...

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
17.08.2015 10:57:22 Eva

Ďakujeme veľmi pekne za príjemne strávené chvíle, nášmu synovi sa veľmi páčilo. Určite sa ešte vrátime.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
10.08.2015 14:06:02 Martin Gál

Dobrý deň. Chodievame ku Vám s deťmi už asi 6 rokov. Boli sme už ubytovaní v apartmáne aj v stane. Vždy sme boli spokojní a cítili sme sa u Vás príjemne, ale teraz sme ostali nepríjemne prekvapení. Mali sme cestu okolo Vášho penziónu a deti si chceli pozrieť zvieratká, ktorých je u Vás vždy veľa. Na naše prekvapenie stála pri vchode slečna, ktorá od nás pýtala vstupné. Vieme, že v prípade ak sa deti chcú hrať na ihrisku a nie sú ubytované, musí sa za ne zaplatiť poplatok. My sme jej vysvetľovali, že sa zdržíme len chvíľu, kým si deti nepozrú Váš zverinec a na ihrisko nepôjdu. Boli sme na ceste z dovolenky domov a dosť sme sa ponáhľali, takže by sme sa dlho nezdržali. Je nám jasné, že udržanie kvality niečo stojí, ale takýto prístup nás trochu zaskočil.

VILLA BETULA RESORT*** (odpoveď / reply): Pekný deň, Martin. Ďakujeme Vám, že ste nám napísali Váš postreh, a teší nás, že ste nás už viackrát navštívili. Zároveň nás mrzí, ak došlo k nedorozumeniu. Približne od februára 2015 sme prostredníctvom viacerých kampaní a akcií verejne proklamovali zmeny v režime návštevy nášho rezortu a taktiež v cenníku vstupu pre deti aj dospelých do nášho Babylandu. Za posledný rok sme uskutočnili rozsiahle investície do celého areálu. Najrozsiahlejšie od začiatku budovania strediska. Našim cieľom bolo, je a bude poskytnúť rodinám pokiaľ možno čo najkomfortnejšie a najpríjemnejšie zázemie v exteriéri a po novom už aj v interiéri, aby si u nás mohli užiť krásne spoločné chvíle v akomkoľvek počasí a ročnom období. Preto sme vybudovali obrovskú detskú halu s desiatkami atrakcií pod strechou, postavili sme nové exteriérové atrakcie na vonkajšom detskom ihrisku (okrem toho stále staviame ďalšie), vybudovali sme vlastné kolbisko pre kone, ktoré v najbližších týždňoch aj zastrešíme, zrenovovali sme zvieraciu farmu a zrealizovali sme ďalšie úpravy. Iste pochopíte, že v takejto situácii, keď sme nevyhnutne museli rozšíriť aj tím ľudí, ktorí sa o areál starajú, ktorí sa hrajú s deťmi i ktorí návštevníkov obsluhujú, už nebolo technicky ani ľudsky možné, aby bola povedzme návšteva zvieracej farmy alebo detského ihriska bezplatná. Je rovnako nevyhnutné starať sa o preliezky a káry, ako aj o koníky, ovce či prasiatka. Preto sme sa rozhodli zaviesť jednotné vstupné do celého areálu. Klienti si u nás sami vyberú, čo chcú vidieť, zažiť a vyskúšať. Sme presvedčení, že je to férový prístup a nikoho nenútime zaplatiť za niečo, čo nevyužije. Neďaleko od nás pri jednom z aquaparkov nájdete zoologickú záhradu bez interiérových či exteriérových atrakcií, kde Vás vstupné bez ohľadu na to, či ste rodič, alebo dieťatko, stojí 5 €. Je to len pre ilustráciu. My konkurenciu rešpektujeme a chápeme. U nás ponúkame za adekvátnu cenu pokiaľ možno čo najširšiu paletu služieb a atrakcií, ktorú navyše neustále spestrujeme. Budeme radi, ak nás znovu prídete navštíviť a vyskúšate si to aj s detičkami na vlastnej koži :-) Žiaľ, nie sme rezort len na 10-minútové zastavenie a týmto smerom sa už v budúcnosti pravdepodobne ani uberať nebudeme. Ďakujeme Vám za pochopenie a veríme, že sme všetko dostatočne vysvetlili. Prajeme Vám veľa pekných letných dní s rodinkou :-)

10.08.2015 09:34:48 Dasa Vasivova

Dobry den chcem sa opytat, ja som vam uz pisala, no nakoniec sme sa s manzelom rozhodli ze by sme stravili len vikend na 2 noci. Kolko by stal apartman Klasik, nakolko budeme 3 dospele osoby so svokrou a 2-rocnym synom s polpenziou pripadne plnou penziou? Chceli by sme prist 30. a 31. augusta? Dakujem za info.

VILLA BETULA RESORT*** (odpoveď / reply): Pozdravujeme Vás, Dáška, a ďakujeme za dopyt. V čo najkratšom čase Vás budú prostredníctvom e-mailovej adresy kontaktovať naše kolegyne z recepcie s detailnými informáciami. Prosíme, keby ste sa v budúcnosti obracali priamo na ne :-) Zastihnete ich kedykoľvek na e-mailovej adrese villabetula@villabetula.sk alebo na čísle 0907/812 327. Užite si pekný a príjemný deň :-)

05.08.2015 20:59:28 martin

Tak ja neviem. Tolko ospevovana gastronomia... Ceny absolutne premrstene, slaby vyber, porcie nic moc, dlha cakacka. Kava za 2 €, to sme kde? Na Liptove 2015? Vseobecne cele Tatry mi pripadaju z roka na rok viac a viac janosikovske. Ked gastronomia, tak Zakopane, aj ked na druhej strane naco, ked ludom staci aj toto a su ochotni za to calovat.

VILLA BETULA RESORT*** (odpoveď / reply): Dobrý deň, Martin, ďakujeme Vám za Váš názor, hoci nie je pozitívny. Človek sa môže slobodne rozhodnúť, kde strávi svoj čas na dovolenke, koľko na to minie financií, aký si vyberie servis a tiež gastronómiu alebo atrakcie. Taktiež ľudia, ktorí v cestovnom ruchu podnikajú, sa môžu slobodne rozhodnúť, či budú poskytovať služby kvalitné s pridanou hodnotou za vyššiu cenu, štandardné za štandardnú cenu, alebo základné za najnižšiu cenu. Myslíme, že veľa nedorozumení medzi návštevníkmi a poskytovateľmi služieb pramení práve z toho, že klient si vyberie destináciu, ktorá nespĺňa jeho predstavy. Vzhľadom na pestrú konkurenciu v celej Európe vo sfére cestovného ruchu cestujeme takmer po všetkých krajinách v Únii a na základe našich osobných skúseností môžme povedať, že určite nepatríme medzi neprimerane drahé rezorty vzhľadom na rozsah poskytovaných služieb, štýl ubytovania, úroveň gastronómie a kvalitu služieb, ktorú sa zo všetkých síl snažíme hosťom dopriať. Prajeme Vám všetko dobré a šťastnú ruku pri výbere ďalšej dovolenkovej destinácie.

strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Scroll up