Rezervácia

Hodnotenie

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

23.04.2018 22:53:09 Maroš Kupa

Veľké vnútorné ihrisko, tri poschodia preliezačiek, šmýkačky, trampolína, veľa relaxačných vakov a animátori pre deti. Deti si môžu s nimi kresliť, maľovať, hrať sa rôzne hry. Vonku je veľký areál, ihrisko, minifarma aj stajne pre kone.

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
06.04.2018 10:54:29 Miroslava Rusnáková

Nádherné miesto, skvelá jazda s inštruktorkou na koni, výborné atrakcie pre deti ako von tak aj v interiéri, jedlo nesmierne chutné a personál ústretový, milý, ochotný, komunikatívny. Realita naše očakávania predčila. Vrelo odporúčam všetkým. Teším sa na ďalšiu návštevu!!!

Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
31.03.2018 15:33:50 Martin Pělucha

Skvělé místo pro děti. V restauraci výborně vaří a všichni z obsluhy jsou velmi vstřícní a příjemní.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
12.03.2018 18:15:53 Peťo Vrabec

Boli sme ubytovaní cely týždeň a nemáme jedinú vec, ktorú by sme dokázali vytknúť. Od priestorov cez papanicu až po perfektný personál hodnotíme na 5 hviezd. A úprimne ďakujeme za skvelú dovolenku.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.03.2018 20:52:12 Nkorsk Dfoskej

Boli sme u Vás 3 rodiny naraz. Dve už recenziu napísali a ja tiež môžem Vaše stredisko len a len odporučiť. Milý a usmievavý personál, horúca čokoláda ako má byť :-) :-D Maximálna spokojnosť, maximálne odporúčame.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.03.2018 13:27:44 Nitrančan Nitrančan

Syn sa parádne vybláznil a vyšantil v Babylande :-) ODPORÚČAME!

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
10.03.2018 20:23:54 Lucia Bagocká Marešová

Boli sme tu prvýkrát cez jarné prázdniny 2018 a veľmi sa nám páčilo. Babyland vyhral u detí 1.miesto. Super personál, atrakcie pre deti a najviac zabodovala animátorka Lenka u nášho syna :-D Určite ešte prídeme. Mimochodom, boli sme hneď 2 dni po sebe, pretože deti boli úúúplne spokojné. Ďakujeme za takéto atrakcie, ktoré spríjemnia dovolenku celej rodine.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
10.03.2018 19:11:38 Luckino Stastny

Apartmány sa nám veľmi páčili. Personál a animátorky sú príjemné. Parkovanie priamo pred vchodom do izieb. Detská hernička aj jazdy na koníkoch potešili :-) Celkove spokojnosť.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
26.02.2018 11:21:49 Michal Chomist

Krásne prostredie pre rodiny s deťmi. Veľa atrakcií, kde sa môžu deti zabaviť a rodičia si oddýchnu. Animátorky a jedlo TOP.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
25.02.2018 09:57:04 Miroslava Pózelová

Sme tu prvýkrát ,ale určite nie posledný... Je tu veľmi pekne a čisto. Ubytovanie na 1*, personál na 1*. Babyland je úplná paráda... Určite odporúčam rodinkám s deťmi... :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
20.02.2018 10:17:48 Katarína Strháková

Musím naozaj veľmi pozitívne hodnotiť náš aj keď krátky, ale o to krajší pobyt u vás. Zúčastnila som sa prednášky Adrianky Kráľovej a moje dve deti (15 mesiacov a 7 rokov) a manžel sa u vás nepretržite takmer tri hodiny zabávali. Máte nádherné prostredie, vybavenie, úžasný a ochotný personál, skvelú kávu a úplne všetko skvelé :-) V lete vás určite aj s celou rodinou navštívime znovu a tentokrát na dlhšie ;-) Ďakujeme a prajem vám veľa spokojných zákazníkov.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
20.02.2018 06:45:32 Tomas Kristofik

Keď dovolenka alebo výlet, tak určite tu. Odporúčame pre rodinky s deťmi všetkých vekových kategórií. Isto sa vrátime. Výborný personál :)))

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.02.2018 16:13:42 Vančová Soňa

Absolvovali sme s manželom víkend u Vás... Spokojnosť, ani sa nedá opísať... Izby skvelé, jedlo vynikajúce, zo strany personálu ústretovosť, ochota, milota... Určite sa vrátime a odporúčam hlavne rodinám s malými deťmi. Prajeme veľa šťastia a úspechov.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
11.02.2018 09:42:29 Andrea Gondová

Ďakujeme ešte raz za krásne a milo pripravenú oslavu. Oslávenec bol nadšený, stále sa pýta kedy ideme na Betulu :-) Ďakujeme za darček pre Viktorka, gratulovala mu aj myšička Minie, takže zážitok veľký. Všetko bolo super, špica, výborné. Malý stolíček nemal chybu. Bryndzové jednohubky s granátovým jablkom bola top chuťovka. A musím pochváliť aj pagáčiky, boli výborné. Tatarák nejem, ale zmizol za chvíľku, takže bez rečí - dobrotka. Pochvala patrí aj do kuchyne za všetko. Cítili sme sa výborne, o rok sa tešíme zas :-) Deti vyskákané, vybehané, aj malá Agátka preskúmala celý Babyland. V menšej zostave prídeme čoskoro zas.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.02.2018 17:22:01 Ľudovít Hamaj

Boli sme milo prekvapení ochotou personálu a príjemným prostredím. Odporúčam všetkým rodinám s deťmi, aby sa u Vás zastavili.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
19.01.2018 19:26:36 Beáta Ďuračková

Veľká spokojnosť za celých 5 dní strávených v penzióne Villa Betula. Deti boli nadšené obrovskou herňou a jazdou na koni. Nám dospelým sa páčil ochotný, ústretový, milý, všímavý personál, výborná kuchyňa, pekné ubytovanie a kopa maličkostí, ktoré človeku dokážu spríjemniť pobyt na dovolenke - perníčky na privítanie, keksíky, oriešky a ovocie k dispozícii zdarma pre deti, animátorky, ktoré sa deťom venovali non-stop, požičiavanie sánok a bobov, atď. Určite sa vrátime v lete na ďalší pobyt!!! Ďakujeme aj za zaslanie zabudnutého detského body na izbe.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
12.01.2018 23:06:03 Ďurčišová Miroslava

Veľmi pekne sa Vám chceme poďakovať za príjemné posedenie a prípravu chutnej večere pre nás pri príležitosti mužovej 50tky. Naozaj sme si veľmi pochutili, máte krásny penzión, prostredie a prívetivý personál. Naozaj sme boli všetci spokojní a strávili sme u Vás krásny večer. Prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov a nech sa Vám darí vo všetkom, ako v pracovnom živote tak i v osobnom. Ak budeme okolo Vás prechádzať, určite sa u Vás ešte zastavíme.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
09.01.2018 20:29:51 Monika Khurova Sýkorová

Boli sme u vás prvýkrát teraz v januári a určite prídeme znova. Tak neuveriteľne milý personál som nikdy nezažila. Toto miesto je raj pre detičky, a tým aj skvelým oddychom pre rodičov - vďaka vám stokrát! Negatívne recenzie ani nejdem čítať ďalej, v mojom okolí poznám len spokojných zákazníkov a sami sme sa o kvalite služieb a nádhernom prostredí presvedčili. Prekvapovalo ma najmä to, koľko energie a dobrej nálady ste dokázali rozdávať, pričom práca s ľuďmi je naozaj ťažká (popri tom máte aj veľký pozemok s množstvom zvierat, ktoré treba opatriť atď.) a živo si viem predstaviť ako sa niektorí dokážu správať... Sama som zažila pár situácií, kedy by som niektorých rodičov poslala kade ľahšie. Držím vám všetkým palce, prinášate deťom krásne zážitky! Prajem vám len takých zákazníkov, ako ste vy sami - slušných, láskavých, vďačných a pozitívne naladených.

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
07.01.2018 21:42:18 Katarína Brňáková

Ďakujeme pekne za nádherný víkendový pobyt. Užili sme si ho aj s deťmi, aj bez sánkovačky, v rámci rezortu je naozaj z čoho vyberať. Milý personál, chutné jedlo, čistota na 1*, všetky služby poskytované s láskou. Vynovené apartmány sú na úrovni, cítili sme sa ako doma. Služby v kombinácii s čerstvým vzduchom a nádhernou prírodou môžeme len odporučiť a samozrejme aj budeme. Prajem veľa spokojných hostí, pre nás je tento pobyt medzi najlepšími, aké sme zažili :-) Nech sa darí! :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
02.01.2018 17:16:22 Katarína Porubská

Strávili sme tu s našou rodinou úžasný 6-dňový silvestrovský pobyt. Nemohlo nám byť lepšie :-) Novučký útulný apartmán, deti sa vyhrali v Babylande, pani kuchárku a jej domácu stravu budem ešte dlho spomínať. Vedia ulahodiť deťom aj dospelým. Personál milý, pozorný, tak nejako si predstavujem proklientský prístup k rodinám. A tiež okolie a atrakcie sú skvelé, deti sa previezli na koni, spúšťali sa na kolesách dolu svahom... Veľmi radi prídeme zas a tešíme sa na spoznávanie nových kútov tohto krásneho kraja :-)

Ubytovanie:
Gastronómia:
Personál:
Atmosféra:
strany: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17