Pobyt Snow

Zimná rodinná dovolenka na Liptove za najlepšiu cenu. Zľava 30 %. Jazda na koni, Babyland, animácie a ďalšie atrakcie. Od 207 €...

Veľkonočný pobyt

Užite si ozajstnú veľkonočnú dovolenku s rodinou. Deti čaká jazda na koni, špeciálny animačný program, neobmedzený vstup do...

Zimné pobyty

Jazda na koni, neobmedzený vstup do Babylandu, snowtubing či hrejivá sauna pre celú rodinu. Najkrajšia rodinná dovolenka na...

Mobilný dom

 

Milovníkom dovolenky v kruhu svojich najbližších alebo priateľov ponúkame exkluzívne ubytovanie v najmodernejších mobilných domoch pre 4 až 6 osôb. Ak hľadáte súkromie, harmóniu s prírodou, štýlové bývanie a samostatnosť v kuchyni, našli ste ideálnu kombináciu. Ubytovanie v mobilnom dome si môžete rezervovať už od 99 € na noc. Dovolenka s deťmi v takomto type ubytovania je veľkým zážitkom.

Disponujeme dvanástimi novými mobilnými domami. Vďaka exkluzívnemu vybaveniu na obytnej ploche takmer 24 m2 sa u nás budete cítiť ako doma. Pohodlie a luxus tohto štýlu bývania dopĺňa veľká zastrešená terasa so stolom a stoličkami. Jej rozloha je 16 m2.

Rodinná dovolenka v modernom štýle

Každý mobilný dom má spálňu s manželským dvojlôžkom a hosťovskú alebo detskú izbu s dvomi oddelenými lôžkami. Súčasťou obytného priestoru je aj jedáleň s rohovou pohovkou, ktorú možno premeniť na prístelku pre jedno alebo dve deti.

V kuchyni spojenej s jedálňou je kuchynská linka so zabudovaným plynovým sporákom, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Pred pohodlnou rohovou lavicou je jedálenský stôl s dvomi stoličkami.  

Interiér každého domu dopĺňa útulná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Tento moderný štýl dovolenkovania, plný slobody, si určite zamilujete.