Mobilný dom

 

Milovníkom dovolenky v kruhu svojich najbližších alebo priateľov ponúkame exkluzívne ubytovanie v najmodernejších mobilných domoch pre 4 až 6 osôb. Ak hľadáte súkromie, harmóniu s prírodou, štýlové bývanie a samostatnosť v kuchyni, našli ste ideálnu kombináciu. Dovolenka s deťmi v takomto type ubytovania je veľkým zážitkom.

Disponujeme dvanástimi novými mobilnými domami. Vďaka exkluzívnemu vybaveniu na obytnej ploche takmer 24 m2 sa u nás budete cítiť ako doma. Pohodlie a luxus tohto štýlu bývania dopĺňa veľká zastrešená terasa so stolom a stoličkami. Jej rozloha je 16 m2.

Rodinná dovolenka v modernom štýle

Každý mobilný dom má spálňu s manželským dvojlôžkom a hosťovskú alebo detskú izbu s dvomi oddelenými lôžkami. Súčasťou obytného priestoru je aj jedáleň s rohovou pohovkou, ktorú možno premeniť na prístelku pre jedno alebo dve deti.

V kuchyni spojenej s jedálňou je kuchynská linka so zabudovaným plynovým sporákom, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Pred pohodlnou rohovou lavicou je jedálenský stôl s dvomi stoličkami.  

Interiér každého domu dopĺňa útulná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Tento moderný štýl dovolenkovania, plný slobody, si určite zamilujete.