Zimné pobyty

Jazda na koni, neobmedzený vstup do Babylandu, snowtubing či hrejivá sauna pre celú rodinu. Najkrajšia rodinná dovolenka na...

Jesenný pobyt

Jesenný pobyt v Babylande s množstvom atrakcií za výhodnú cenu. Rodinná dovolenka na Liptove s jazdou na koni a animáciami už...

Silvester 2018

Oslávte príchod nového roka na Liptove! 5-dňový pobyt pre 4-člennú rodinu od 1.016 €. V cene je vstup do Babylandu, animačný...

Mobilný dom

 

Milovníkom dovolenky v kruhu svojich najbližších alebo priateľov ponúkame exkluzívne ubytovanie v najmodernejších mobilných domoch pre 4 až 6 osôb. Ak hľadáte súkromie, harmóniu s prírodou, štýlové bývanie a samostatnosť v kuchyni, našli ste ideálnu kombináciu. Ubytovanie v mobilnom dome si môžete rezervovať už od 99 € na noc a od 13. mája 2018 za 119 € na noc. Dovolenka s deťmi v takomto type ubytovania je veľkým zážitkom.

Disponujeme dvanástimi novými mobilnými domami. Vďaka exkluzívnemu vybaveniu na obytnej ploche takmer 24 m2 sa u nás budete cítiť ako doma. Pohodlie a luxus tohto štýlu bývania dopĺňa veľká zastrešená terasa so stolom a stoličkami. Jej rozloha je 16 m2.

Rodinná dovolenka v modernom štýle

Každý mobilný dom má spálňu s manželským dvojlôžkom a hosťovskú alebo detskú izbu s dvomi oddelenými lôžkami. Súčasťou obytného priestoru je aj jedáleň s rohovou pohovkou, ktorú možno premeniť na prístelku pre jedno alebo dve deti.

V kuchyni spojenej s jedálňou je kuchynská linka so zabudovaným plynovým sporákom, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Pred pohodlnou rohovou lavicou je jedálenský stôl s dvomi stoličkami.  

Interiér každého domu dopĺňa útulná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Tento moderný štýl dovolenkovania, plný slobody, si určite zamilujete.