Rezervácia

Ubytovanie

Záleží nám na Vašom zdraví.

Priestory Babylandu, reštaurácie, kaviarne, izbieb a všetky verejné priestory pravidelne čistíme aj GENERÁTOROM OZÓNU.

Práve takto v tejto dobe dokážeme zaistiť bezpečné prostredie bez vírusov, baktérií a ďalších mikroorganizmov vo vzduchu. Okrem tohto sa u nás nemusíte obávať preplnených priestorov - pri plnej kapacite momentálne poskytujeme ubytovanie pre maximálne 11 rodín na rozlohe 12 hektárov. 

Užívajte si u nás pohodu a čistý vzduch. My sa postaráme o Vaše bezpečie.

 

V našom rezorte na okraji obce Liptovská Sielnica Vám ponúkame štýlové ubytovanie v komfortných izbách a pohodlných apartmánoch. V kempingu si zase môžete vychutnávať pokoj a okolitú prírodu. Vybrať si môžete ubytovanie v domčekove (mobilné domčeky a útulné karavany) alebo vo vlastných stanoch a karavanoch.

Penzión Villa Betula*** je ideálnym miestom pre rodiny s malými i odrastenými deťmi, pre školenia manažérov a podnikateľov, pre oddychové pobyty seniorov, ale aj pre skupiny ľudí, ktorí sa radi stretávajú. V našom rodinnom a k detičkám i k zvieratkám priateľskom rezorte totiž nájdete množstvo atrakcií pre najmenších aj dospelých. Vstúpte do sveta pohodlia a prvotriednej starostlivosti a vyberte si z našej pestrej ponuky...